Як відновити заводські налаштування Google Home Hub

Незалежно від того, чи позбавляєтесь ви від Google Home Hub (тепер його називають Google Nest Hub), щоб перейти на Google Home Max, вам потрібно виправити технічну проблему або вас турбують проблеми безпеки, очищення інформації від концентратор легко і буквально займає 10 секунд. Давайте розглянемо деякі причини, чому вам може знадобитися відновити заводські налаштування Nest Hub і як це зробити.

Причини скидання

Є кілька причин, через які людина може захотіти відновити заводські налаштування свого Google Nest Hub. Можливо, найбільш очевидним є те, що вони збираються перейти на Google Home Max і більше не потребують свого Nest. Скидання до заводських налаштувань дозволить вам продати свій старий концентратор або подарувати його другові чи члену родини, при цьому ваш обліковий запис все ще не пов’язаний із цим пристроєм.

Інша причина скидання передбачає безпеку. Хоча Google заперечує, що Nest Hub має якісь недоліки безпеки, є деякі, хто не погоджується. Беручи до уваги, скільки порушень даних (включаючи Google) та злому пристроїв, які були в новинах минулого року, цілком зрозуміло, що ви можете насторожитися щодо будь-якого пристрою, який може бути потенційно зламаний або який може іншим чином поділитися вашими даними. Скидання до заводських налаштувань концентратора призведе до знищення всієї інформації з пристрою, однак, якщо він збирав інформацію весь час, коли ви ним користувались, на сьогоднішній день ви нічого не можете з цим зробити. До речі, ви можете використовувати цей інструмент, щоб побачити, які дані збирають ваші розумні домашні пристрої та куди вони надсилають дані.

Ви також можете скинути налаштування для технічних проблем. Якщо пристрій діє смішно, наприклад, якщо не відповідає на запитання або не посилається на ваш Wi-Fi, то хороший заводський скидання може вирішити проблему.

Готовий, встановлений, скинутий

Домашній центр Google Грег Момберт / Цифрові тенденції

Ви не можете використовувати додаток або голосові команди для скидання Google Nest Hub, але це нормально. Це найшвидший метод скидання, який я коли-небудь бачив на будь-якій електроніці, з якою мені доводилося стикатися. Ви просто утримуєте кнопку гучності з правого боку на тильній стороні екрана протягом 10 секунд двома пальцями. Це воно. Пристрій перезапуститься, і все готово. Якщо ви коли-небудь забудете, ви можете просто сказати: "Гей, Google, відновлення заводських налаштувань", і помічник нагадає, як це зробити.

Якщо ви хочете скинути налаштування інших розумних домашніх пристроїв Google, їх можна скинути подібним чином. Щоб скинути Google Home, натисніть і утримуйте кнопку вимкнення мікрофона на задній панелі пристрою приблизно 15 секунд або поки помічник не заявить, що пристрій скидає налаштування. Для пристроїв Google Home Mini і Google Home Max знайдіть вигравіруване коло на основі біля шнура живлення та утримуйте його приблизно на 12-15 секунд.

Останні повідомлення