Як налаштувати портал Facebook

У вас є портал Facebook, але ви переживаєте, що не зможете ним скористатися, оскільки ви не настільки підковані, як хотіли б бути? Не хвилюйся. Налаштування порталу Facebook - це надзвичайно простий процес, який займе у вас всього кілька хвилин. Ось як почати користуватися порталом поетапно, незалежно від того, чи є у вас Portal, Portal + або Portal Mini.

Запуск порталу

Джон Веласко / Цифрові тенденції

Крок 1: По-перше, вам потрібно увімкнути свій портал. Підключіть шнур живлення, що постачався з ним, до задньої частини екрану, а потім підключіть шнур до стіни.

Крок 2: Ви побачите, як увімкнено екран, і тоді він запитає вас, яку мову ви вибрали - торкніться екрана, щоб зробити вибір.

Крок 3: Далі, пора підключити пристрій до вашого Wi-Fi. Виберіть свою мережу Wi-Fi з параметрів на екрані, введіть свій пароль і торкніться Приєднуйтесь> Далі >Продовжуйте. Якщо ваш портал потребує завантаження оновлення програмного забезпечення, він повідомить вас про це на екрані. Коли це буде зроблено, він може попросити вас перезапустити портал.

Крок 4: Перезапустіть свій портал за запитом. Тепер ви можете слідувати інструкціям на екрані, щоб назвати свій портал. Ви можете вибрати заздалегідь зроблений параметр у меню, а можете натиснути Спеціальне ім'я можливість дати своєму порталу ім’я, яке є більш унікальним. Коли закінчите, торкніться Далі.

Крок 5: Далі вам потрібно увійти у свій обліковий запис Facebook та / або WhatsApp, а потім торкнутися Далі і дотримуйтесь інструкцій, що з’являються на екрані. Якщо у вас немає одного з цих типів облікових записів, у нас є посібник, який допоможе вам розпочати роботу з новим обліковим записом Facebook, і посібник із початку роботи з WhatsApp. Портал буде працювати як фоторамка, якщо ви зв’яжете свої облікові записи Facebook або Instagram, хоча функція виклику все одно працюватиме, якщо ви лише ввійдете в WhatsApp.

Крок 6: Портал тепер заохочуватиме вас керувати своїми контактами. Це займає трохи більше часу, але воно того варте. Ви можете переглянути всі свої контакти Messenger або WhatsApp та вибрати деякі, щоб встановити їх як обране. Виберіть контакти, з якими хотіли б здійснювати відеодзвінки. Потім можна вибрати деякі контакти, які потрібно приховати, що може бути приємною функцією, якщо є певні контакти, яким не хочеться телефонувати, навіть випадково.

Крок 7: Portal спробує ознайомити вас із керівництвом щодо роботи рухомої камери на даний момент. Це не обов'язково, але якщо ви ніколи раніше не користувались розумним дисплеєм, може бути зручно подивитися, як він працює.

Крок 8: Підключіть музичні акаунти з таких платформ, як Spotify та Pandora, якщо хочете. Знову ж таки, це зовсім необов’язково, але приємно робити все це відразу, якщо ви плануєте слухати музику.

Крок 9: Тепер ви можете керувати своїми фотографіями, щоб допомогти порталу діяти як кадр для слайд-шоу (трохи більше про це нижче). Портал проведе вас через те, як відображати фотографії Facebook, як додавати фотографії з вашого телефону та інші основні кроки.

Крок 10: Нарешті, Portal запитає, чи хочете ви пов’язати обліковий запис Alexa. Alexa, загалом, набагато кращий голосовий асистент, ніж власний помічник Порталу, тому ми рекомендуємо зробити це. Потім Portal прослідкує це за допомогою деяких варіантів конфіденційності щодо того, чи хочете ви зберігати записи голосу Portal (це не впливає на записи Alexa, хоча ми можемо допомогти і в цьому).

Налаштування головного екрану порталу

Ден Бейкер / Цифрові тенденції

На головному екрані порталу Facebook відображається ряд програм, за допомогою яких ви можете отримати доступ до своїх функцій. Ви можете додати нові програми в будь-який час, просто вибравши Програми для порталу та перегляд списку доступних опцій програми. Це корисно для додавання додаткових музичних служб, налаштування вашого порталу для нарад Zoom (ці два сумісні) тощо.

Якщо ви коли-небудь захочете позбутися програми, натисніть і утримуйте будь-яку програму і утримуйте, доки символ X не з’явиться в куті програми. Виберіть Xщоб видалити програму та виберіть Готово коли ви закінчите.

Використання порталу як рамки для зображень

Портал Facebook 10-дюймовий 2019 на столі збоку Джон Веласко / Цифрові тенденції

Тепер ви готові використовувати свій портал. Одне з найбільших застосувань Порталу - це фоторамка. Щоб налаштувати цю функцію, перейдіть на головний екран і торкніться Налаштування, потім натисніть Суперкадр і Фотографії. Далі на екрані з’являться ваші фотоальбоми у Facebook. Торкніться перемикача біля альбомів, які ви хотіли б бачити на своєму порталі, коли він використовується як рамка для зображення.

Ви також можете завантажувати фотографії на свій Портал за допомогою програми Портал. Просто торкніться свого порталу на головному екрані та торкніться Створити альбом >Додати фотографії> Додати. Виберіть фотографії, які ви хочете завантажити (можна додати 20 за раз), і переключіть повзунок біля опції Відображення в суперкадрі.

Також є можливість показувати ваші фотографії в Instagram, додаючи свій обліковий запис. Ви можете зробити це, натиснувши Налаштування, потім натисніть Суперкадр і Instagram. З цього місця все, що вам потрібно зробити, це ввести свій обліковий запис Instagram та пароль.

Як здійснювати дзвінки на порталі

Ви можете дзвонити своїм контактам у Facebook Messenger і WhatsApp. Щоб зателефонувати на Портал, скажіть: «Гей Портал, зателефонуй [ім’я контакту]». Щоб відповісти на дзвінок, скажіть: "Гей Портал, відповідай", а щоб покласти слухавку, скажи: "Гей Портал, кинь трубку". Ви також можете використовувати екран для початку дзвінка. Перейдіть на головний екран і торкніться значка Контакти додаток. Торкніться особи, якій би хотіли зателефонувати, а потім торкніться Відео. Щоб закінчити дзвінок, торкніться екрана, а потім червоного X значок, який спливає.

Торкнувшись екрана під час дзвінка, ви побачите інші опції. Один варіант дозволить вам додати більше учасників до дзвінка. До дзвінка можна додати до семи контактів Messenger або до трьох контактів WhatsApp. Параметр додавання виглядає як синій круг із піктограмою людини. Просто торкніться його, а потім торкніться контактів, які потрібно додати до дзвінка.

Доповнена реальність та час історії

Портал Facebook 10-дюймовий AR 2019 Джон Веласко / Цифрові тенденції

Коли ви торкаєтесь екрану, також з’являться опції доповненої реальності (AR) та Story Time. AR-ефекти додають маски та фільтри на обличчя під час розмови. Параметр «Час історії» дозволяє розповісти на екрані історію з ефектами та веселою графікою. Щоб відкрити параметри AR та Story Time, торкніться значка Сірий піктограму, на якій є маска та музичні ноти, а потім виберіть AR або Час історій з меню.

Як відтворювати музику на порталі

Портал Facebook + огляд Ден Бейкер / Цифрові тенденції

Портал вже має на пристрої програми Spotify, Pandora та iHeartRadio. Все, що вам потрібно зробити, - провести пальцем ліворуч на головному екрані, вибрати програму на ваш вибір та увійти у свій обліковий запис, використовуючи вказівки на екрані.

Ви також можете ділитися піснями під час дзвінка (якщо ваш друг також має портал). Торкніться екрана під час розмови, виберіть Сірий , на якому є маска та музичні ноти, а потім натисніть Spotify, Pandora, або iHeartRadio. Виберіть пісню або станцію, а на другому кінці дзвінка поставте свого друга Прийняти.

Як завантажити більше програм

Портал має обмежену кількість програм, які ви можете додати до нього. Щоб переглянути параметри завантаження, торкніться Програми на головному екрані. Якщо ви знайдете програму, яку хочете завантажити, просто торкніться її.

Останні повідомлення