Як користуватися функцією універсального пошуку Snapchat

snapchat dennizn / 123RF Snap нещодавно вніс значну зміну у свій додаток для візуальних повідомлень, Snapchat. Універсальний пошук, особливість в центрі останнього оновлення, є помітним покращенням як з точки зору макета, так і зручності використання.

Скарга, яку ви найбільше чуєте стосовно Snapchat, полягає в тому, що вона ускладнює життя нових користувачів через відсутність настанов. Додаток завжди бракував можливостей виявлення у формі вкладки "Огляд" у Twitter або Instagram, не кажучи вже про влучну стрічку новин Facebook. Однак із запровадженням універсального пошуку питання навігації пішли в минуле - просто шкода, що додаток залишається обмеженим, коли йдеться про інші відділи.

Хороша новина полягає в тому, що універсальний пошук настільки зрозумілий, наскільки це можливо. Ця функція складає єдиний рядок пошуку, який запускається у верхній частині програми, що дозволяє знайти чудовий вміст за лічені секунди. Погана новина полягає в тому, що вона не рекомендує жодним користувачам стежити за межами ваших контактів, а також не дозволить вам здійснювати пошук у ваших чатах або в медіатеці у спогадах. Сподіваємось, ці функції будуть представлені в наступних оновленнях.

Маючи це на увазі, ось докладний посібник з усіх речей універсального пошуку може робити. Від пошуку вмісту Discover від найкращих видавців до додавання друзів, новий інструмент вміщує все це в одному, якщо не зручному, місці.

Доступ до універсального пошуку Snapchat

Якщо ви запускаєте Snapchat, як зазвичай, у верхньому лівому куті ви побачите "пошук". Він буде розміщений поруч із привидом (знаковий логотип Snapchat) або вашим особистим Bitmoji, якщо ви його створили. Доступ до цієї функції також можна отримати з розділів "чат" та "історії" програми. Натисніть "пошук", і все готово. Просто, правда? Тепер давайте перейдемо до хорошого.

як використовувати універсальний пошук Snapchat 1як використовувати Snapchat універсальний пошук 3як використовувати Snapchat універсальний пошук 2

Під’єднуйтесь, підключайтесь знову та запрошуйте друзів

Перше, що ви помітите, ввівши універсальний пошук, це вкладка «швидкий чат», розташована під рядком пошуку у верхній частині дисплея. Якщо ви активний користувач, ви можете негайно переходити до розмов із друзями, натискаючи відповідне зображення профілю на цій вкладці. Якщо утримувати знімок профілю, з’явиться додаткова інформація, включаючи ім’я користувача, оцінку, налаштування та безліч дій. Спробуйте - просто прокрутіть праворуч або ліворуч, щоб переглянути профіль.

Під "швидким чатом" знаходиться "групи", де ви можете відновити будь-які групові чати, учасником яких ви є. Якщо утримувати певну групу, з’явиться спливаюче меню з додатковими налаштуваннями, а також параметри швидкого чату та оснащення.

Більша частина дисплея присвячена вкладкам Нові друзі та Контакти внизу. Ви можете проводити пальцем між цими розділами та прокручувати їх. Перший дозволяє ініціювати чати з іншими людьми та надсилати знімки людям, яких ви нещодавно додали. Вкладка Контакти дозволяє запросити друзів, які ще не зареєстровані в програмі.

як використовувати Snapchat універсальний пошук 4як користуватися універсальним пошуком snapchat 11

Шукайте за іменами, іменами користувачів та смайликами

Це найцікавіша частина.

Універсальний пошук Snapchat - це потужний інструмент, який розміщує багато чудового вмісту під рукою. Тепер у вас є два варіанти: будьте спонтанним у пошуку та подивіться, куди це веде вас, або знайдіть людей, яких ви хочете додати, ввівши їх ім’я користувача. Останнє набагато простіше, якщо ви шукаєте перевірених знаменитостей, яких можна знайти за їх справжніми іменами або сценічними ручками.

Знайшовши когось, за ким ви хочете підписатися, просто натисніть кнопку «додати» поруч із його іменем.

Ви також можете шукати за допомогою смайлів. Ми спробували і натрапили на цікаві результати. Наприклад, ракетні смайли відкривають офіційний акаунт NASA, а емодзі з американським прапором з’являться на профілі президента. Трохи експериментів можуть призвести до ще цікавіших знахідок. На даний момент, однак, введення одного смайлика, як правило, дає результати в полі пошуку. Швидше за все, вам часто буде представлено більше одного облікового запису, який використовує цей смайлик. Наприклад, згинаний смайлик на біцепс обслуговує Арнольда Шварценеггера, The Rock, WWE та купу інших випадкових користувачів.

Усі перевірені користувачі мають власні персоналізовані смайли, що полегшує натрапити на знаменитостей, які використовують маленькі значки.

як використовувати snapchat універсальний пошук 6як використовувати Snapchat універсальний пошук 7як використовувати Snapchat універсальний пошук 5

Дивіться історії та історії в прямому ефірі

Є два типи вмісту, до якого ви можете безпосередньо отримати доступ за допомогою універсального пошуку, не маючи необхідності насправді стежити за обліковим записом, який його розмістив.

По-перше, ви можете переглядати історії з підтверджених облікових записів та загальних користувачів, для яких їх історії публікуються, просто натискаючи кругову плитку, що міститься в їхній картці профілю, коли вона з’являється в результатах пошуку. Однак це стосується лише тих випадків, коли вони опублікували історію протягом останніх 24 годин.

Ви також можете налаштуватися на живі історії за допомогою пошуку за ключовими словами, але це насправді залежить від вмісту, який зараз знаходиться в додатку. Історії в реальному часі з’являються під окремим банером «Історії» в результатах пошуку, але натискання на карту живого сюжету дозволить вам налаштуватися так само, як і з публічними історіями.

як використовувати Snapchat універсальний пошук 9як використовувати snapchat універсальний пошук 8

Знайдіть і підпишіться на канали Discover

Універсальний пошук Snapchat також відкриє канали Discover та видавців. Перші з’являться під банером “видавці” під час їх пошуку та включатимуть медіа-партнерів, які регулярно завантажують вміст (відомий як “епізоди”) до програми.

Щоб переглянути вміст видавця безпосередньо з розділу пошуку, просто введіть назву каналу - тобто National Geographic - і торкніться профілю, щоб переглянути останній епізод. Ви також знайдете опцію "підписатися" на картці профілю видавця на вкладці пошуку, яка дозволяє вам стежити за цим каналом.

як користуватися універсальним пошуком snapchat 11як користуватися універсальним пошуком snapchat 10як використовувати Snapchat універсальний пошук 9

Те саме стосується інших видавців, які не є офіційними партнерами Discover, зокрема спортивних ліг, таких як НБА. Ці видавці відображатимуться як звичайні, хоча і перевірені профілі, що полегшує їх пошук. Якщо ви додасте їх, вони автоматично з’являться в розділі історій. Любителям спорту також слідкувати за живими історіями з НБА, НФЛ та MLB.

Останні повідомлення