Ось чому Instagram видалив кнопку IGTV зі свого головного екрана

Instagram видаляє кнопку IGTV з головного екрану свого додатка, оскільки її натискає “дуже мало” людей.

Рішення підтвердив TechCrunch представник компанії, що належить Facebook, заявивши, що натомість члени спільноти Instagram "знаходять вміст IGTV за допомогою попереднього перегляду в Feed, каналі IGTV у Explore, профілях творців та автономному додатку. "

Прес-секретар заявив, що "дуже мало хто натискає на піктограму IGTV", і тому є мало причин, щоб вона була там.

"Ми завжди прагнемо зробити Instagram максимально простим, тому ми видаляємо цю піктограму на основі цих знань та відгуків від нашої спільноти", - сказав представник.

Видалення кнопки звільняє деяку цінну нерухомість екрана для Instagram, хоча на цьому етапі незрозуміло, що, якщо взагалі, стане на його місці.

Але рішення кинути цю піктограму - до цього часу найпростіший спосіб отримати доступ до вмісту IGTV з головного додатка Instagram - поставило в центрі уваги популярність самого IGTV і ставить під сумнів, чи не намагається Instagram залучити нових користувачів до послуги .

IGTV був запущений в червні 2018 року як спосіб розміщення відео у довгій формі, однак він орієнтований насамперед на знаменитостей та великих людей у ​​соціальних мережах. Широко описаний як заявка Instagram на YouTube, служба дозволяє завантажувати відео тривалістю до години для певних впливових осіб, тоді як звичайні користувачі можуть публікувати відео тривалістю до 10 хвилин.

Незважаючи на величезну підтримку, IGTV вдалося отримати близько 7,8 мільйона завантажень лише за перші 12 місяців після запуску у 2018 році, згідно з Apptopia, трекером мобільних додатків. У той же час Apptopia також підрахувала, що на IGTV було близько 1,75 мільйона користувачів щомісяця - цифра, яка блідне порівняно з основною програмою Instagram, яка має понад мільярд користувачів щомісяця, або навіть TikTok, яка мала близько 500 мільйонів активних користувачів щомісяця станом на середину 2018 року. І хоча Instagram із задоволенням називає номери користувачів завдяки своїй надзвичайно популярній функції Snapchat Stories, яка користується величезною популярністю, вона не підтримує статистику про IGTV.

Конкурент YouTube на YouTube спочатку страждав від проблем, оскільки деякі користувачі були розчаровані відсутністю підтримки горизонтальних відео. Звичайно, ви могли б завантажити їх, але вони не заповнювали екран, коли ви нахиляли телефон, і тому залишалося багато вільного місця навколо вашого маленького відео. IGTV підтримував вертикальні відеоролики, намагаючись закріпити свої перші мобільні дані. , але менше, ніж через рік, він змінив лінію і дозволив горизонтальним відеозаписам заповнити екран.

Втрата значка у верхній частині програми Instagram не означає, що IGTV ось-ось вимкнеться, але це не зовсім багатообіцяючий знак того, що Instagram покинув найзручніший спосіб отримати доступ до сервісу із своєї головної програми. Дивіться цей простір.

Останні повідомлення