Як перейти на зворотну хронологічну стрічку Twitter

щебетати Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Приблизно чотири роки тому Twitter перейшов на часову шкалу, засновану на алгоритмі, яка усунула традиційну зворотну хронологічну стрічку. Це означало, що ви більше не бачили останні твіти, а ті, які алгоритмом визнали доречними для вас. Багато хто прагнув повернення старої системи подачі Twitter, і зараз компанія нарешті повернула її як до iOS, так і до додатків Android.

Для непосвячених у зворотному хронологічному каналі спочатку відображаються найновіші твіти - замість того, що Twitter вважає «топ-твітами», які мають з’явитися спочатку у вашій стрічці. Це корисно для тих, хто проводить багато часу в програмі Twitter, оскільки це заважає вам бачити одні й ті ж жмені твітів знову і знову. Це також дозволяє користувачам легше ліпити свої канали.

Хочете отримати зворотну хронологічну інформацію для себе? До нього дуже легко отримати доступ як на Android, так і на iOS. Виконайте наведені нижче дії, щоб увімкнути його.

twitter зворотний хронологічний канал Торкніться блискучої кнопки у верхній правій частині програми, щоб отримати доступ до налаштувань вмісту.
  • Відкрийте програму Twitter і натисніть Додому у нижньому лівому куті.
  • Торкніться блискучого значка у верхньому правому куті.
  • Виберіть Показати натомість останні твіти.
  • Тепер ваша стрічка повинна відображати твіти в зворотному хронологічному порядку.

Нова функція була однією з найбільш затребуваних у Twitter, оскільки її вперше видалили з програми, значною мірою тому, що значно полегшує відстеження останніх новин та подій.

На жаль, здається, що новий подання фіду не змінюється. Додаток може повернутися до алгоритмічної стрічки, якщо ви на деякий час не були в додатку Twitter. Будемо сподіватися, що користувачі зможуть назавжди переключити свою стрічку на вигляд за своїм вибором. Якщо Twitter поверне вашу стрічку назад до подання, заснованого на алгоритмі, ви отримаєте сповіщення від Twitter про те, що він це зробив. Через це, можливо, вам доведеться перемикати стрічку щоразу, коли ви відкриваєте програму - що може трохи дратувати.

Тепер Twitter все, що потрібно зробити, - це ввести дуже запитувану кнопку редагування, яка дозволила б людям редагувати твіти після їх публікації.

Останні повідомлення