Як орендувати автомобіль за допомогою програм для спільного використання автомобілів

У вас є машина, яка сидить більшу частину часу, і ви хочете заробити додаткові гроші?

Замість того, щоб возити людей чи товари навколо за допомогою поїздок на колесах та служб доставки, ви можете заробити трохи більше, орендуючи свій автомобіль іншим. Ви можете заробляти гроші, роблячи дуже мало. Раніше це не було можливістю, але зараз це може зробити майже кожен, завдяки численним програмам, які можна завантажити на свій смартфон. Іноді потрібна спочатку реєстрація на веб-сайті компанії, але все інше робиться через додаток.

Тип додатка, який вам потрібен, щоб орендувати свій автомобіль, називається одноранговою платформою. Ці програми дозволяють людям у вашому районі орендувати ваш автомобіль, звертаючись до вас безпосередньо, а не традиційним способом (через орендну компанію). Ви навіть можете здійснити всю транзакцію, не зустрічаючи особу, яка орендує ваш автомобіль, якщо хочете. Майже все робиться в додатках, які, як правило, зручні за допомогою покрокових інструкцій.

Отже, що ти чекаєш? Продовжуйте читати і перетворіть свою машину на гроші.

Туро

Turo легко є одним з найпопулярніших додатків для спільного використання автомобілів. Компанія працює роками в країні і стверджує, що це найбільший ринок спільного використання автомобілів. Безкоштовно розміщуйте список на Turo, і ви встановлюєте власну ціну та правила, такі як обмеження пробігу. Крім того, як і більшість однорангових служб спільного використання автомобілів, ваш автомобіль може взяти особа, яка здає в оренду, де б ви не вибрали - незалежно від того, знаходиться це на вашому під’їзді або на парковці в бібліотеці.

Turo перевіряє всіх водіїв перед тим, як вони починають здавати в оренду, і відгуки можуть залишати як власник, так і орендар. Кілька недоліків включають відсутність можливості щогодинної оренди, а популярна функція, яка дозволяє орендарям знаходити та розблоковувати ваш автомобіль за допомогою програми, є необов’язковою (для цього потрібно встановити обладнання Turo Go) і доступна лише в певних містах. Без Turo Go власникам доведеться зустрічатися з орендарями, щоб здати ключі, якщо не використовується ящик із ключами.

Як і всі додатки для спільного використання автомобілів, існують вимоги, яким повинен відповідати ваш автомобіль, щоб потрапити на Turo. Наприклад, вашому транспортному засобу має бути не більше 12 років (за винятком випадків, коли це спеціальний або класичний автомобіль), має бути менше 130 000 миль і мати чисте право власності. Крім того, певні транспортні засоби, такі як мотоцикли, автофургони та автомобілі, що вміщують більше восьми, не можуть бути орендовані на Turo. Повний перелік вимог наведено на веб-сайті Туро.

Вартість: Безкоштовно перерахувати. Необов’язкова установка апаратного забезпечення Turo Go становить 190 доларів США і наразі не має плати за підписку.

Відсоток зароблених: Ви зберігаєте 65-85% вартості оренди (залежить від обраного вами плану захисту автомобіля).

Наявність: Загальнодержавні.

Страхування: Плани захисту відповідальності та збитків на 1 мільйон доларів.

Скільки ви можете заробити: Turo заявляє, що власники в середньому складають 706 доларів на місяць.

Хто орендує мою машину: Будь-хто, крім драйверів rideshare.

Установка обладнання: Необов’язково.

Обійти

Як і Turo, Getaround - це рівноправний додаток для спільного використання автомобілів, але на відміну від Turo, він дозволяє користувачам орендувати по годинах. Хоча, одним величезним недоліком є ​​те, що додаток недоступний по всій країні. Якщо ви живете в одному з перерахованих міст і вирішили взяти в оренду Getaround, вам потрібно встановити обладнання Getaround Connect. Це популярна функція, яка дозволяє орендарям знаходити та розблоковувати ваш автомобіль, тому немає потреби їх зустрічати.

Додаток встановлює для вас ціну оренди за допомогою алгоритму, розробленого компанією. Getaround заявляє, що цей метод збільшить ваш прибуток, але ви також можете встановити ціну. Потенційні орендарі перевіряються системою Getaround, надаючи власникам більше душевного спокою.

Вимоги до оренди автомобіля подібні до вимог Туро. Ваш автомобіль повинен бути 2010 модельного року або новіший, мати менше 125 000 миль і мати вісім місць або менше. Крім того, не можна перерахувати будь-який тип транспортного засобу; це повинен бути приватний пасажирський транспорт з принаймні чотирма колесами. На веб-сайті Getaround є повний перелік вимог.

Вартість: Безкоштовно протягом 90 днів, тоді щомісячна плата за підписку становить 20 доларів. Одноразовий платіж у розмірі 99 доларів також необхідний для встановлення обладнання.

Відсоток зароблених: Ви зберігаєте 60% вартості оренди.

Наявність: У понад 100 містах (переважно в Каліфорнії, Массачусетсі та Нью-Джерсі).

Страхування: Плани захисту відповідальності та збитків на 1 мільйон доларів.

Скільки ви можете заробити: Орендодавці претензій на обхід можуть заробляти в середньому тисячі на рік.

Хто може орендувати мою машину: Будь-хто, включаючи водіїв Uber (але не Lyft).

Встановлення обладнання: Вимагається.

HyreCar

HyreCar також є одноранговим додатком для спільного використання автомобілів, але з уловлюванням: лише місцеві драйвери Rider-шайб і служб доставки Uber та Lyft (як DoorDash та Postmates) можуть орендувати через додаток. Це означає, що ваш автомобіль можна використовувати для спільного поїздки та / або доставки їжі та пакетів. Створити список можна безкоштовно, і ви можете встановити свою ціну, але спершу автомобіль повинен перевірити та затвердити Uber та Lyft.

Жодне обладнання для пошуку та розблокування автомобіля за допомогою програми не пропонується, тому власникам, ймовірно, доведеться зустрітися з орендарями. Як і інші додатки, наймачів перевіряють, перш ніж вони зможуть взяти в оренду через додаток. Оскільки транспортні засоби HyreCar повинні бути затверджені та перевірені Lyft та Uber, вимоги до транспортних засобів диктуються цими компаніями та розміщуються на їх веб-сайтах.

Вартість: Безкоштовно

Відсоток зароблених: Ви зберігаєте 85% вартості оренди.

Наявність: Загальнодержавні.

Страхування: Плани захисту відповідальності та збитків на 300 000 доларів.

Скільки ви можете заробити: HyreCar стверджує, що орендодавці можуть заробляти 1200 доларів на місяць.

Хто може орендувати мою машину: Водії Rideshare, доставки їжі та доставки пакетів.

Встановлення обладнання: Не пропонується.

Останні повідомлення