Як працює Туро?

Turo, платформа однорангової платформи, заснована в 2010 році, надає водіям альтернативу оренді автомобіля у компанії, як Hertz, дозволяючи власникам монетизувати свій автомобіль, коли вони ним не користуються. Компанія стверджує, що бронювання автомобіля через її додаток приблизно на 25% дешевше, ніж оренда у великої компанії. Зручність - ще один аспект, який компанія прагне надати, дозволяючи людям вимагати, в деяких випадках, доставку до аеропорту або іншого місця.

Готові спробувати? Ось що потрібно знати перед тим, як взяти в оренду.

Для орендарів

Платформа Turo

Перш за все: Створіть обліковий запис Turo. Це досить простий процес, під час якого вам потрібно буде надати особисту інформацію, таку як номер водійського посвідчення, спосіб оплати, домашню адресу та фотографію себе. Наймачам повинно бути не менше 18 років, мати номер соціального страхування, мобільний телефон із підтримкою текстових повідомлень та оцінку автострахування, яка відповідає його еталону. Перевірка може зайняти 24 години і більше, тому плануйте заздалегідь.

Turo залишає за собою право вивчити ваш акаунт у Facebook, перевірити ваш кредитний рейтинг та переглянути вашу судимість. Після затвердження, припускаючи, що ви відповідаєте вищезазначеним умовам, ви можете переглянути наступну поїздку.

Одне з найкрутіших речей у Туро - це те, що ви можете вибрати саме той автомобіль, яким хочете керувати; не потрібно задовольнятися чужим визначенням повнорозмірного автомобіля. Якщо вам потрібен Jeep Wrangler зі змінною ручкою, ви можете встановити ці точні параметри в інструменті пошуку та перевірити, чи є такий. Ви також можете переглянути список доступних класичних автомобілів, так званих автомобілів Super Deluxe, вартість яких перевищує 85 000 доларів, або щось більш базове, як Toyota Corolla.

Знайшовши те, що шукаєте, і припустивши, що воно доступне на потрібні вам дати, виберіть один із трьох доступних страхових планів (або відхиліть додаткове покриття) та забронюйте його. Платформа обміну повідомленнями Turo дозволяє орендарям та власникам координувати доставку (якщо є), самовивезення, висадку та інші деталі. Ви можете попросити доставку машини до аеропорту, залізничного вокзалу, готелю чи іншої визначної пам'ятки, але власник може стягнути з вас плату.

Поки сервіс, який базується на додатках, працює, можливо, вам доведеться пройти процедуру реєстрації безпосередньо з власником автомобіля. Це не повинно зайняти багато часу; це дуже схоже на забрання автомобіля в орендовій компанії. Якщо ви вирішите зустрітися особисто, вам потрібно буде пред’явити дійсне посвідчення водія на своє ім’я, перш ніж отримувати ключі. Якщо ви обираєте віддалену реєстрацію, ви повинні надіслати власнику фотографію водійського посвідчення та селфі, на якому ви його тримаєте, перш ніж отримувати вказівки щодо того, як і де знайти ключі, які, ймовірно, будуть у коробці замків, захищеній кодом.

Зрозумів? Добре. Знайшовши машину, зробіть кілька фотографій того, як вона виглядає зсередини та зовні, щоб переконатись, що вас не звинувачують (і, швидше за все, стягують плату) за вм’ятину або пляму, яка вже була там. Зробіть те саме, коли ви його викинете.

Наскільки далеко вам дозволено їхати, залежить від автомобіля та особи, яка ним володіє. Turo чітко відображає норму пробігу для кожного автомобіля перед тим, як подати запит на поїздку, а також номер з’являється на сторінці «Деталі поїздки», тому не повинно бути нічого неоднозначного щодо того, куди можна і не можна їхати. Тим не менше, компанія рекомендує сфотографувати одометр перед тим, як їхати, і другий знімок після того, як повернете його, щоб уникнути будь-яких проблем.

Власник може брати від копійки до 3 доларів за милю, проїхану за надбавку, тож зверніться якомога швидше, якщо ви думаєте, що збираєтеся їхати далі, ніж обумовлена ​​відстань. У довгостроковій перспективі це може значно заощадити.

Ставтеся до автомобіля, який ви орендуєте через Turo, як до власного автомобіля. Ви несете відповідальність за оплату квитків за дорожній рух та паркування, ви будете нести фінансову відповідальність, якщо вона буде конфіскована, вм'ята або іншим чином пошкоджена, і вам потрібно буде повернути її в тому ж стані, в якому ви її взяли. Це означає, що танк повинен будь ситим, якщо ти так зрозумів. Також доцільно зберігати квитанцію принаймні п’ять днів. Здоровий глузд робить довгий шлях при використанні однорангової платформи, як Turo.

Для власників

2016 Jeep Wrangler Rubicon Hard Rock Ронан Глон

Оренда вашого автомобіля незнайомим людям на Туро може бути хорошим способом заробити додаткові гроші, але не сподівайтесь подвоїти вартість вашої хупі 1993 року, поділившись нею з іншими. На чому б ви не їздили, будь то седан, фургон, класична модель або позашляховик, його потрібно застрахувати, зареєструвати, і, можливо, доведеться пройти перевірку, яку просить Туро. Це досить просто; механік перевірить гальма, шини, ліхтарі тощо. Ваша машина повинна проїхати, якщо її обслуговують.

Як тільки добре поїхати, вам потрібно створити обліковий запис, надати основну інформацію про себе і, що найважливіше, погодитися не ділитися своїм автомобілем на інших платформах. Цей пункт може потенційно обмежити ваші заробітки, тому обережно ступайте та зважуйте свої варіанти. Ви готові створити список автомобілів, як тільки Туро затвердить вашу реєстрацію.

Ваша машина повинна виділятися, щоб привернути увагу орендаря. Робіть точні, якісні фотографії; написати вичерпний опис того, що це, що робить, а що не робить; і встановити справедливу ціну. Ви можете скористатися інструментом автоматичного ціноутворення і дозволити Туро встановити денну ставку вашого автомобіля, хоча ви можете заробляти менше таким чином, або можете запропонувати знижку. Не забудьте зазначити будь-які додаткові послуги (доставка, багажник на дах тощо) у списку.

Ви отримаєте сповіщення, коли хтось забронює вашу машину; Ви можете схвалити або відхилити запит, якщо не ввімкнути функцію миттєвого бронювання, яка обходить схвалення власника. Наступним кроком є ​​вирішення, де і коли здавати ключі. Хоча ви можете подати запит на віддалену реєстрацію та покласти ключ у коробку, найпростіший спосіб - це зустріч з орендарем особисто. Залежно від вашої точки зору, це може бути добре чи погано. Інші послуги (зокрема, Getaround) дозволяють орендувати автомобіль, не маючи жодного стосунку з людьми, які керують ним, але загвоздка в тому, що вам потрібно встановити трекер у порту OBD2. Дзвінок за вами. Якщо ви обираєте Туро і зустрічаєтесь особисто, знайдіть добре освітлену громадську зону.

Скоординуйте передачу з орендодавцем за допомогою програми обміну повідомленнями Turo і переконайтеся, що ваш автомобіль готовий до наступної поїздки. Чи чисто? Чи правильно надуті шини? Бак заповнений? Ми рекомендуємо робити внутрішні та зовнішні фотографії перед кожною поїздкою та ретельно оцінювати стан вашого автомобіля, коли він повернеться. Зверніть увагу і на пробіг.

Усі платежі йдуть через платформу Turo, тому орендар не платить вам безпосередньо. Якщо все пройде гладко (наприклад, машина повернеться вчасно без пошкоджень), ви отримаєте платіж ACH або PayPal через 30 хвилин після закінчення поїздки.

Ви можете переглянути драйвер і навпаки. Чим вищий середній бал, тим більша ймовірність того, що хтось орендує вашу машину, тому прагніть до безперебійних операцій. Найефективніші орендарі потрапляють до категорії «Ведучі зірок».

Нова програма в роботі

Turo розгортає додаток, який дозволяє орендарям бронювати, знаходити та розблоковувати машину, не потискуючи руку людині, яка їй належить. Ця послуга, яку називають Turo Go, наразі доступна в Лос-Анджелесі, Сан-Дієго та районі затоки Сан-Франциско. У найближчі місяці компанія планує розширити діяльність в інших районах США.

Останні повідомлення