Як потрапити в ігри: ігри, спробувати, електроніка - купити та багато іншого

Ніколи не було кращого часу, щоб заскочити у світ відеоігор. У вашому розпорядженні не тільки тисячі ігор, але вони охоплюють десятки електронних пристроїв, тобто, можливо, ви можете розпочати свою ігрову кар’єру сьогодні. Незалежно від того, чи хочете ви зіграти розслаблюючий титул, такий як Animal Crossing, або зануритися в окопи морською піхотою, потрапити у відеоігри не повинно бути складно.

Перед початком цієї подорожі ви хочете задати собі два різні запитання, але відповісти на жодне з них важко. Насправді, ви могли б зіграти у свою першу гру пізніше сьогодні! Ось що вам потрібно знати, перш ніж зануритися з головою у свою наступну одержимість.

Подальше читання

 • Угоди Xbox One X
 • Пропозиції ігрових ПК
 • Найкращі безкоштовні ігри
 • Nintendo Switch проданий (майже) скрізь - ось де його можна придбати сьогодні

Визначте, в які ігри ви хочете грати

Перш ніж йти далі, ви захочете запитати себе: "У які ігри я хочу грати?" Це має бути рушійною силою всіх ваших рішень. Деякі ігри краще підходять для консолей та ПК, тоді як інші відтворюються лише на мобільних пристроях. Було б ганьбою придбати новий комп’ютер, ігрову систему чи телефон високого класу, лише з’ясувавши, що він не підтримує ігор, у які ви хочете грати.

На щастя, ігри для початківців є на всіх платформах. Якщо у вас вже є телефон або комп’ютер, ви готові почати грати в ігри. Однак, якщо ви хочете відтворити найновіші хітові назви - наприклад, Фінальна фантазія VII Рімейк або Перетин тварин: Нові горизонти - вам доведеться придбати нову консоль. Тим не менш, ми рекомендуємо використовувати електроніку, якою ви зараз володієте, якщо це можливо.

Найкращі назви для нових геймерів

Розблокування стовпа для стрибків тварин

Якщо ви не впевнені, що вас цікавить, ці ігри чудово підходять для новачків і охоплюють різноманітні системи. Якщо ніщо з цього не є тим, що ви шукаєте, ми рекомендуємо запустити швидкий пошук у Google - там тисячі ігор, і ми гарантуємо, що вам щось сподобається.

 • Перетин тварин: Нові горизонти: Доступно на комутаторі Nintendo, Нові горизонти це розслаблена гра з низькими ставками. Гравцям доручається перетворити безлюдний острів на галасливий оазис, і не існує неправильного способу гри. Під час перебування на острові ви познайомитесь із веселими персонажами, оновите свій будинок та змагаєтесь у сезонних заходах.
 • Службовий обов'язок: Сучасна війна: Доступно на ПК, Xbox One та PlayStation 4, Сучасна війна є одним з найкращих шутерів від першої особи на ринку. Незважаючи на те, що його онлайн-гра може бути складною для новачків, вона має вражаючий режим кампанії, де ви можете вивчити мотузки бою.
 • Minecraft: Доступний майже на кожному електронному пристрої на планеті, Minecraft дозволяє гравцям направити свою внутрішню творчість, досліджуючи випадково створений відкритий світ. Це ще одна гра, де немає неправильного способу гри, і вона пропонує настільки різноманітний вміст, що важко не полюбити неякісну графіку. Ще краще, Minecraft не вимагає ресурсів, тобто ви, мабуть, можете розпочати гру вже сьогодні на ПК або телефоні.
 • Маріо Карт 8: Доступно на комутаторі Nintendo, Маріо Карт 8 є однією з найбільш доступних гоночних ігор навколо. Завдяки знаковим персонажам минулих ігор Супер Маріо, нові гравці можуть змагатися з комп’ютерними суперниками в автономному режимі, перш ніж вирушати в Інтернет на інтенсивні багатокористувацькі матчі.

Придбайте необхідну електроніку

Nintendo Switch радості мінуси GameStop 2019 Весняний розпродаж квітня відеоігри консолі аксесуари пропозиції знижки

Визначившись із типами гри, в які ви хочете грати, настав час запитати себе: "Яка система мені потрібна, щоб грати в ці ігри?" Ви також хочете переконатися, що у вас є відповідні аксесуари (наприклад, контролер, клавіатура та миша або ігровий стіл), але вони, як правило, постачаються в комплекті з апаратним забезпеченням, і ви завжди можете перейти на краще обладнання, якщо дотримуєте хобі. Ось ваші поточні варіанти придбання ігрової установки:

 • ПК: Ця платформа пропонує всі найбільші назви, а також сотні менших інді-ігор. Можна побудувати власний ПК, але новачки повинні дотримуватися придбання готової установки.
 • PlayStation 4: Одна з найпотужніших консолей на ринку, де є ексклюзивні назви, такі як Фінальна фантазія VII Рімейк, Бог війни, і Персона 5.
 • Xbox One: Ще одна потужна консоль з декількома ексклюзивними назвами, такими як Шестерні 5, Гало 5, і Форза 7.
 • Nintendo Switch: Незважаючи на те, що він не такий потужний, як наведені вище системи, Switch також можна використовувати як портативну консоль. Його каталог включає такі заголовки, як Перетин тварин: Нові горизонти, Super Smash Bros. Ultimate, і Супер Маріо Одісея.
 • iOS та Android: На сучасному ринку мобільні ігри стають життєздатною альтернативою деяким ігровим консолям та ПК. Вони, звичайно, виглядають не так добре, але ви все одно можете зіграти такі чудові назви, як Службовий обов'язок: мобільний, Чорна пустеля Інтернет, і Супер Маріо Біг.
 • Консолі останнього покоління: Якщо ви не хочете розбивати гроші, ви можете придбати PlayStation 3 або Xbox 360. Ці системи - і відповідні ігри - будуть набагато дешевшими, ніж консолі нинішнього покоління, але вони більше не мають нових ігор. випустили для них.

Все вищеперелічене є чудовим вибором - просто подивіться на найкращі ігри в кожній системі та переконайтеся, що щось відповідає типам ігор, в які ви сподіваєтесь грати.

Наша рекомендація

Телефон Asus ROG 2 Енді Боксолл / Цифрові тенденції

Якщо у вас все ще виникають проблеми з тим, у які типи ігор ви хотіли б грати, не хвилюйтеся! Є багато чудових назв, але це може стати надзвичайною спробою знайти щось, що відповідає вашим потребам. Якщо вам потрібна допомога, ми рекомендуємо почати з казуальних ігор на телефоні - таких назв, як Службовий обов'язок: мобільний, Маріо-карт-тур, Black Desert Mobile, і Перерізати мотузку всі вони безкоштовні і представляють безліч різних жанрів. Крім того, більшість із них обслуговують як випадкових, так і конкурентних гравців, тобто у вас буде шанс підняти свою гру на новий рівень - якщо ви цього забажаєте.

Є десятки інших чудових безкоштовних ігор, які ви також можете протестувати на своєму ПК - якщо у вас є потужний комп’ютер. Сюди входять постійно популярні Fortnite, науково-фантастичний шутер Warframe, і Apex Legends. Якщо шутери не у вашому стилі, то ви завжди можете перевірити безкоштовну картову гру Гвент або 2D-бійка Дебош. Всі вони пропонують години ігрового процесу, не вимагаючи від вас відкривати гаманець. Перегляньте наш повний список безкоштовних ігор, щоб дізнатись більше варіантів.

Або перейдіть на YouTube і перегляньте кілька відеозаписів, які можуть вас зацікавити. Для перегляду в Інтернеті доступні години ігрових кадрів, що полегшує, як ніколи, побачити гру в дії, перш ніж купувати її. Зрештою, немає жодного неправильного способу стати геймером. Просто знайдіть щось, що вам подобається, придбайте систему, яка зможе його відтворити, і починайте отримувати задоволення.

Останні повідомлення