Як видалити Internet Explorer у Windows 10

Як видалити Internet Explorer Windows 8, тобто 11Тепер, коли Microsoft Edge офіційно замінила Internet Explorer у Windows 10, навіть найупертіші серед нас готові зробити перехід. І оскільки підтримка IE припинена, насправді немає причин навіть зберігати непідтримуване програмне забезпечення на комп’ютері - ні, навіть не для бабусі, - оскільки IE зараз є ризиком для безпеки через нове шкідливе програмне забезпечення.

Підсумок: Якщо у вашій системі Windows 10 поставляється Internet Explorer, пора її позбутися. Однак з різних причин Microsoft не дозволяє повністю видалити браузер. На щастя, це дозволяє вам відключити його та всі наслідки, які він може мати на вашу операційну систему, що фактично виводить його з ладу. Тут ми покажемо вам, як саме це зробити!

Перед тим як ти почнеш…

Якщо ви раніше використовували Internet Explorer у своїй ОС, подумайте, чи є в ньому якась цінна інформація, яку ви, можливо, захочете записати або скопіювати, перш ніж її вимкнути. У вас є посилання, збережені у вибраному, або інші важливі примітки, підключені до браузера? Погляньте, згадайте кілька років назад і зауважте, що ви хочете зберегти. Ви не можете точно створити резервну копію налаштувань браузера, але можете скопіювати свої улюблені посилання в Edge.

Також пам’ятайте, що програми та плагіни, підключені до Internet Explorer, перестануть працювати належним чином, якщо їх вимкнено. Знову ж таки, минуло достатньо часу, оскільки IE став життєздатним варіантом, тому це, мабуть, не викликає занепокоєння, але у вас можуть бути деякі старі програми, які зазнають труднощів, особливо якщо вони нещодавно не оновлювалися. Іншими словами, перед тим, як вимкнути IE, радимо переконатися, що ввімкнено автоматичне оновлення та все оновлено.

Видалення Internet Explorer у Windows 10

Крок 1: Напрямок до Панель управління, який ви можете знайти, шукаючи термін у вікні пошуку або шукаючи його в головному меню.

Панель управління

Крок 2: Опинившись, натиснітьПрограми та функції. Потім виберіть“Увімкнення та вимкнення функцій Windows” на бічній панелі.

Вимкніть функції Windows

Крок 3: Це відкриє список пральних функцій Windows. Одного разу в майбутньому, можливо, ви захочете поглянути на цей список, чи немає непотрібних програм, але поки що прокрутіть вниз, поки не знайдете Internet Explorer (це повинно бути високо в списку). У списку, ймовірно, буде сказано: “Internet Explorer 11”, остання ітерація браузера, але там повинна бути будь-яка версія Internet Explorer, яку ви встановили на своєму комп’ютері. Знайшовши, зніміть прапорець біля IE та натиснітьгаразд.

Особливості Windows

Крок 4: Підтвердьте своє рішення після того, як Windows дасть вам функціональне попередження, і IE буде вимкнено. Потім ви отримаєте сповіщення про те, що корпорація Майкрософт завершила внесені вами зміни. Коли буде запропоновано, натиснітьПерезапустіть зараззастосувати зміни.

Заключна примітка: Процес відрізняється для попередніх версій Windows, але ви все одно можете використовувати цей посібник як приблизний шлях до тієї самої мети, якщо у вас, скажімо, є Windows 8. Перейдіть до Панель управління і шукайте варіанти "видалення" або "видалення компонентів Windows". Точне формулювання та кроки варіюються від однієї версії Windows до іншої, але основна ідея залишається незмінною, тому ви зможете знайти рішення, якщо ви знайомі із загальним плануванням Windows.

Перехід на Microsoft Edge

У вас немає великого досвіду роботи з Edge? На жаль, кожному, хто раніше використовував IE на вашому комп'ютері, доведеться перейти на Edge, вбудований браузер для Windows 10. У останній версії Windows 10 Edge повинен бути доступний через синій символ "E" у рядку меню . Крім того, ви можете знайти програму в меню «Пуск».

Знову ж таки, ви завжди можете завантажити Google Chrome.

Останні повідомлення