Boootube: Ваш шлюз до найгірших відео в Інтернеті

boootube висвітлює найгірші відео в Інтернеті, і ми це любимо

Хороший випивка на YouTube - одне з улюблених занять кожного любителя Інтернету. У ньому є все: оригінальний вміст, дивовижні трюки, навчальні посібники, коти. І найвищий рейтинг серед них виходить прямо на вершину, приносячи нам найкраще з найкращих на YouTube.

Але у YouTube є і жахлива сторона - і ми маємо на увазі буквально. Хоча є добре класифіковані відео, які переглядали мільйони разів - більш-менш завоювавши схвалення Інтернету, - є і мало переглянуті, розірвані, недооцінені відео. І з поважної причини:

Один сайт намагається зібрати ці незручності на YouTube, щоб вони не зникли у забутті. Цей сайт, так влучно названий, - Boootube.

Відео вище - одне з багатьох, розміщених на Boootube, сайті, який збирає всі відео на YouTube, які отримали найгірші оцінки (або найбільшу кількість клацань "нічого не бачу"). Хоча творець цього жахливо-жахливого кліпу серйозно дезінформований (Пси - це південнокорейський, а не північнокорейський) і заявляє, що не є расистом (лише расист сказав би, що перед тим, як сказати щось расистське), у ньому щось дивно захоплює. Ви ненавидите його (або повинні), але ви також не можете відвести погляд. І хоча його тирада майже набирає 70 000 голосів "не подобається", понад 18 000 людей підняли йому великі пальці (сподіваючись, що він є приємною мішенню для знущань). Що ще вражає, це те, що його відео має трохи менше 3 мільйонів переглядів.

Ось ще одне настільки ж смішне і жахливе відео, в якому бере участь Лєна Фокіна, 50-річна росіянка, яка має кар’єру у виконанні «дитячої йоги», що в основному здається вигадливим терміном «жорстоке поводження з дітьми».

Перегортання кричущих немовлят, поки батьки дивляться на це, тривожне, жахливе, дивне, навіть жахливе - це як автомобільна аварія, яку ви обмотаєте шиєю навколо, щоб побачити ще один погляд.

"Ми насолоджуємося списками" найгірших ", тому що вони змушують нас почуватися краще".

Ділан Берг, цифровий креативний директор компанії THEY - компанії, яка розробила концепцію Boootube - пояснює ідею збору найгірших відео в Інтернеті на веб-сайт. “Іноді до кінця робочого дня ми любимо випити пива та переглянути відео. Ми почали помічати, що багато наших улюблених відео не з найкращими рейтингами, а з найгіршими, і деякі з них мають мільйони переглядів », - каже Берг. “І ми знали, що не одні, бо інші люди ділилися з нами цими відео. Це змусило нас замислитися, якщо ці відео так погані, чому так багато людей дивляться їх? Вони одразу знали, що їм потрібно відправитися на місію, щоб знайти найгірші відео на Землі ".

Відео автоматично збирається сайтом. Критерій простий: якщо за відео проголосували "не подобається" більше ніж "вгору", воно з'являється в базі даних сайту. Мова йде не про валову суму голосів проти, а швидше про пропорцію між великими і великими пальцями. Крім того, Boootube має розділ Staff Picks, до якого члени команди THEY можуть додавати своїх улюблених та формувати колекцію "найкращих з найгірших" відео на YouTube.

Але позаду має бути більше, чому найгірші відео в Інтернеті часто мають найбільшу кількість глядачів - більше, ніж просто "ми не можемо припинити перегляд". Чому ми не можемо перестати дивитися?

Ерік Г. Вілсон, професор англійської мови Університету Вейк Форест Томас Х. Прітчард і автор Усі люблять хорошу аварію на поїзді: чому ми не можемо дивитись геть, ділиться з нами, чому він вважає, що людей цікавлять списки "найгірших". "По-перше, я думаю, що нам просто в основному нудно", - пояснює Вільсон. “Нас щодня засипає стільки інформації - на наших [комп’ютерах], наших смартфонах тощо, - що ми відчуваємо чутливість до досвіду, нудьгуючи щодня. Тож ми шукаємо відхиленого, щоб дати нам трохи хвилювання ". Уілсон додає, що у людей може виникнути спокуса подивитися на насильницькі відеоролики в Інтернеті просто для того елементу табу, який вони надають, який може адекватно впливати на почуття; глядачі можуть продовжувати дивитись щось грубе чи тривожне, лише щоб трохи поспішити.

"[Крім того], я думаю, що ми насолоджуємося списками" найгірших ", тому що вони змушують нас почуватись краще у собі", - продовжує Вільсон. «З тих самих причин, що ми спостерігали за Джеррі Спрінгером, який демонстрував« виродків »усіх видів (тих, хто вчинив інцест та всі інші види соціально неприйнятної поведінки), ми із задоволенням бачимо невдачі інших, щоб ми могли почувати себе успішними. «Мені може бути погано, - можна сказати, - але я не такий поганий. Насправді, порівняно з цим, я маю успіх. ”Це одна з особливостей Шаденфройд, насолоджуючись чужою бідою ".

Основний людський інстинкт знову перемагає.

На щастя, ідея бути надмірно зацікавленим у чужому збентеженні чи жахливості може мати позитивні наслідки. “Розглядаючи чужі напасті, навіть якщо наші початкові спонукання далекі від благородних, ми іноді можемо розвинути емпатію до тих, хто зазнає невдач. Як у: "Я можу уявити, наскільки жахливим має бути почуття цієї людини. Я відчуваю до нього співчуття », - ілюструє Вільсон. Хоча багато людей думали, що виступ Майлі Сайрус на VMA з Робіном Тіком був на межі ганебного та огидного, до неї завжди є почуття турботи.

І звичайно, Boootube в цьому не винен. Все, що зробила ця служба, - це створити алгоритм, який полегшує пошук жахливих речей, які ми любимо дивитися. Скільки б великих пальців ми не висували, ми просто не можемо змусити відвести погляд.

Останні повідомлення