Як швидко знайти онлайн-матч у "Dragon Ball FighterZ"

Dragon Ball FighterZ тепер доступна, і це стильна і насичена бойова гра, яка наповнена смішною увагою до деталей. На жаль, розробник Arc System Works, можливо, трохи переніс цю автентичність, оскільки вам часто доводиться чекати цілу вічність, перш ніж виставляти квадратні сили проти інших гравців в Інтернеті. Незважаючи на те, що великі навантаження на сервер, погані зв’язки та проблеми зі зв’язками можуть перешкодити вашій грі, є кілька різних прийомів, якими ви можете зробити очікування стерпним. Ми маємо кілька порад щодо того, як швидко знайти онлайн-матчі в Dragon Ball FighterZ.

Виберіть правильний вестибюль

При першому запуску Dragon Ball FighterZ, гра спробує поставити вас у лобі “автоприєднання” разом із 63 іншими гравцями. Швидше за все, якщо ви зависаєте на "підключитися до лобі" більше, ніж на кілька секунд, ви врешті-решт отримаєте сповіщення про збій з'єднання і будете змушені знайти лобі вручну.

Коли це станеться, виберіть регіон, найближчий до вашого місця проживання, та виберіть серед численних лобі. Багато хто вже буде на повну потужність, але якщо ви бачите одного з 55 до 60 гравців, це, як правило, хороший варіант. Зрештою, більше гравців означає більше матчів.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб приєднатися до певного типу онлайн-матчів, ви також можете вибрати лобі спеціально для проведення «рингових матчів» або «матчів на арені». Принаймні, це забезпечить можливість знайти гравців, які намагаються брати участь у тому ж типі матчу.

Нарешті, якщо ви вибрали вестибюль, і він не працює або відключає вас через кілька хвилин, просто перейдіть до наступного. Якщо вибрати його ще раз, швидше за все, ви отримаєте той самий результат.

Відкрийте параметри пошуку

Dragon Ball FighterZ дає вам кілька різних параметрів пошуку, коли ви стаєте в чергу на багатокористувацький матч. Як тільки сервери стабілізуються, і Arc System Works вдасться згладити проблеми, вони будуть корисні для пошуку хороших поєднань, але на даний момент вони обмежують, проти кого можна боротися.

Вибираючи рейтинговий, випадковий або кільцевий матч, переконайтеся, що для параметра «якість зв’язку» встановлено значення «що завгодно», а також «коефіцієнт завершення матчу». Багатокористувацькі матчі, як правило, тривають лише кілька хвилин, і ми не зустрічали занадто багато гравців, які готові вийти. У ваших налаштуваннях також є можливість автоматично приєднуватися до будь-якого підключеного багатокористувацького поєдинку, що гарантує, що вас не від’єднає нетерплячий гравець.

Ви намагаєтесь знайти рейтинговий багатокористувацький матч? Натомість спробуйте шукати випадковий матч. Іноді вони будуть більш популярними, або навпаки, хоча випадкові матчі не приносять вам очок "BP" з кожним поєдинком.

Шукайте в холі

Замість того, щоб грати виключно в рангових або випадкових матчах, розгляньте можливість боротьби з гравцями у вашому поточному фойє. Існує два різні варіанти цього в Інтернеті: рингові матчі та матчі на арені.

Кільцеві поєдинки - це індивідуальні поєдинки між гравцями у вестибюлі, які можна встановити майже де завгодно - просто натисніть RT на Xbox One або R2 на PlayStation 4, щоб розмістити кільце. Ви також часто зустрічаєте інших гравців, які кладуть кільця вниз, а загальна кількість поточних гравців на їхньому рингу буде вказана над їх головою. Якщо він не заповнений, ви, швидше за все, зможете негайно зв’язатись і боротися з ними, але вони часто будуть набагато вище рівня вашого вміння.

Вашим іншим варіантом швидкого пошуку відповідника є перевірка на арену, розташовану посередині вестибюля. Тут ви можете опинитися в черзі, щоб битися в матчі на арені, або спостерігати, як інші виступають. Це займає трохи більше часу, ніж звичайний випадковий або рейтинговий матч, але якщо вам не пощастить з цими варіантами, ви, як правило, все ще зможете битися з кимось на арені.

Останні повідомлення