Як скасувати підписку на Apple Music

Apple Music - як і популярні потокові сервіси Pandora та Spotify - дозволяє користувачам транслювати музику на замовлення та подкасти на свої пристрої та слухати спеціально підібрані списки відтворення. Для тих з нас, хто вже володіє продуктом Apple, Apple Music - це чудовий спосіб відкрити для себе нову музику, яка добре поєднується з існуючими бібліотеками пісень. Однак, оскільки це додаткова плата - 120 доларів на рік за стандартну підписку - бувають випадки, коли може бути сенсом перервати зв’язок із послугою.

Можливо, ви хочете заощадити зайві гроші або після закінчення безкоштовної тримісячної пробної версії ви зрозуміли, що Apple Music просто не ваша справа. Незалежно від вашої причини, через яку ви хочете скасувати підписку на Apple Music, ми повернули вам підтримку. Ось як можна скасувати Apple Music на своїх пристроях, зокрема на iPhone, комп’ютері та пристроях Android. Примітка. Якщо ви вперше випробовуєте Apple Music через тримісячну пробну версію, ви можете негайно скасувати підписку, щоб уникнути автоматичного виставлення рахунків після закінчення пробного періоду.

На вашому iPhone, iPad або iPod Touch

Щоб скасувати підписку на телефоні або планшеті Apple, відкрийте програму iTunes на своєму пристрої та знайдіть налаштування облікового запису за допомогою ідентифікатора Apple. Для цього прокрутіть унизу головної музичної сторінки та торкніться свого ідентифікатора Apple. Якщо ви не ввійшли в систему, ви побачите великий Увійти в тому ж місці. Введіть свій ідентифікатор Apple і пароль, коли буде запропоновано, а потім натисніть Увійти.

як скасувати підписку на музику Apple -як скасувати Apple Music Sign в

Далі натисніть Переглянути Apple ID і прокрутіть вниз, поки не побачите Підписки, який повинен бути розташований поблизу центру цієї сторінки. На сторінці Підписки знайдіть Членство в Apple Music. Це буде під Активний заголовок, якщо у вас є передплата, і нижче Термін дії закінчився якщо у вас він був, але вже не використовується. Його розташування в цьому меню залежить від того, коли ви підписалися на нього. Потім ви потрапите на сторінку, яка дозволяє змінити підписку або просто скасувати її. Клацніть червонимСкасувати підписку внизу та підтвердьте.

Як скасувати членство в музиці Apple - -як скасувати музику з яблук - -

На вашому ПК або Mac

Відкрийте iTunes і перейдіть до свого облікового запису. Рахунок Кнопка розташована у верхньому лівому куті вікна. Натисніть і Переглянути мій рахунок щоб потрапити на правильну сторінку. Опинившись у своєму обліковому записі, прокрутіть униз екрана вниз. Під Налаштування, ви побачите Підписки: [число]. Праворуч від цього заголовка натисніть Управління. Клацніть Редагувати праворуч від вашої передплати на Apple Music або цього заголовка. Унизу наступного екрана знаходиться біла кнопка із написом Скасувати підписку. Натисніть і підтвердьте.

На вашому Apple TV

Відкрийте Налаштування на Apple TV і перейдіть до Керуйте підписками в цьому меню. Виберіть свій Підписка на Apple Musicn, і натисніть скасувати.

На вашому пристрої Android

Відкрийте програму Apple Music на своєму пристрої та відкрийте меню (яке знаходиться у верхньому лівому куті). Торкніться свого імені вгорі екрана та Управління членством. Клацніть Підписка на Apple Music і вимкніть автоматичне поновлення. Це закінчить вашу підписку після поточного платіжного циклу або після закінчення пробного періоду. Обов’язково скасуйте підписку принаймні за 24 години до дати поновлення, інакше з вас можуть стягувати плату за додатковий місяць.

Якщо ви не підписалися на Apple Music через додаток, можливо, вам доведеться скасувати її іншим способом. Деякими членськими пакетами операторів буде керувати ваш оператор мобільного зв'язку. Якщо у вас більше немає пристрою, на якому ви зареєструвались, вам потрібно буде завантажити iTunes на свій Mac або ПК, щоб скасувати членство.

Останні повідомлення