Як зловити Пікачу на початку "Pokémon Go"

як зловити пікачу на самому початку покемонів іди покемонго Creative Commons Майже всі грають у Pokémon Go - але, маючи трохи внутрішнього ноу-хау, ви можете взяти стартерПокемон це точно вразить ваших друзів та суперників. Інформовані тренери можуть відмовитись від Бульбасаура, Чармандера та Білки і розпочати гру з Пікачу поруч.

Давні шанувальники пам’ятатимуть, що Бульбасаур, Шармандер та Білка були трьома стартерамиПокемон запропонований професором Оуком на початку Покемон червоний і Покемон Блакитний. Однак у Покемон жовтийа в мультсеріалі головного героя замість цього отримали Пікачу.

Саме цей звір став талісманом для франшизи в цілому і досі є одним з найпопулярнішихПокемоннавіть через двадцять років. Таким чином, цілком природно, що розробник Niantic містив писанку, яка дозволяє гравцям вирушати у подорож із жовтим гризуном на буксирі.

Для цього вам потрібно буде проявити трохи стриманості - коли ви починаєте гру і бачите, як Бульбасаур, Чармандер та Білка оточують вас, ігноруйте їх. Відійдіть від району і почекайте, поки вони переїдуть на ваше місце.

Після того, як ви завершите цей процес чотири рази, пікачу з'явиться разом із трьома іншими стартерами, йдеться у звіті Polygon. У цей момент ви можете просто натиснутиПокемон і захоплюйте його, як завжди, до тих пір, поки неперевершені сервери гри співпрацюватимуть.

Багато гравців будуть шукати Пікачу за його фактор милості, але монстр також пропонує значну перевагу в геймплеї. Електричного типуПокемон здається досить рідкісним у Іди - принаймні на даний час - тому стихійна перевага, яку має Пікачу над істотами водного типу, представляє перспективну стратегічну можливість.

Недоліком цього трюку є те, що його потрібно зняти на самому початку гри, тому гравцям доведеться подумати про створення нового облікового запису, якщо вони вже розпочали своюПокемон пригода. Пікачу можна зловити під час звичайного ігрового процесу, але лише цей трюк може забезпечити його появу.

Завантажити для iOS Завантажити для Android

Останні повідомлення