Як повернути товари Amazon у магазини Коля

Розсилка покупок назад до Amazon - це клопіт. Ніхто не любить стояти в черзі на пошті, і більшість людей ненавидять перепаковувати речі, особливо якщо вони великі або громіздкі. Може бути простіший варіант. Тепер ви можете повертати товари Amazon у місця розташування Коля, поки ви там за покупками. Раніше послуга, яка була доступна лише в окремих магазинах лише в декількох містах, зараз беруть участь усі магазини Kohl, в 1150 місцях у 48 штатах, починаючи з липня.

Весь процес повернення досить простий і, безумовно, оцінка для людей, які ненавидять роздруковувати транспортну етикетку, класти її на коробку, склеювати коробкою, а потім відправляти цілу справу на пошту. Kohl’s робить все, що вам потрібно для упаковки, маркування та доставки. Ось як можна повернути придбані на Amazon товари в магазини Kohl за кілька простих кроків.

Почніть повернення на веб-сайті Amazon

Перш ніж вирушити до Коля, вам потрібно трохи підготуватися. Почніть із відвідування Інтернет-центру повернення Amazon. Опинившись на сайті, натисніть на Повернути предмети , якщо ви придбали товар або Повернути подарунок , якщо ви отримали товар у когось іншого.

Якщо ви виберете кнопку Повернути товари, на екрані з’явиться список ваших останніх покупок. Якщо ви вибрали кнопку Повернути подарунок, вам потрібно буде ввести номер замовлення з упаковки у рядок пошуку, який з’явиться. Щоб знайти номер замовлення, подивіться на етикетку на транспортній коробці. Номер буде вказаний під адресою та штрих-кодом.

Вибравши товар, який потрібно повернути, натисніть Продовжуйте. На екрані з’являться опції повернення. Якщо у вас є місцевий магазин Kohl’s, ви побачите Відступ Коля варіант. Позначте міхур опцією та завершіть, натиснувши Підтвердьте своє повернення в правій частині сторінки.

Звідти Amazon надішле вам електронним листом QR-код, який ви зможете роздрукувати. Якщо у вас немає принтера, не хвилюйтеся. Ви можете показати співробітнику Kohl електронний лист за допомогою телефону, коли збираєтеся скинути товар.

Закінчіть у Колі

Тепер вам просто потрібно віднести свою річ до Колі. Не потрібно упаковувати предмет і заклеювати його скотчем. Шукайте місце для паркування, позначене спеціально для клієнтів Amazon Returns - так, ви навіть отримаєте спеціальне місце для паркування. Ці місця розташовані ближче до дверей, тому вам не потрібно тягнути повернуті речі дуже далеко.

Останній крок - віднести свої предмети до відділу повернення всередині та представити свій QR-код. Співробітники запакують та відвантажать речі для вас, і ви готові. Ви повинні отримати повернення за товар незабаром після цього.

Останні повідомлення