Як обійти веб-сайти, які блокують правильні кліки

Миша Роккат Кіро Білл Роберсон / Digital Trends Якщо ви коли-небудь намагалися клацнути правою кнопкою миші на веб-сайті, щоб скопіювати або поділитися вмістом, можливо, ви помітили, що це не працює: Вітаємо! Ви щойно натрапили на сайт, який блокує клацання правою кнопкою миші та інші методи прямого доступу до вмісту.

Це може дуже дратувати, особливо якщо все, що ви хочете зробити, - це поділитися кумедною цитатою або розмістити посилання на вміст у своїх соціальних стрічках. Однак є способи подолання цього блокування правою кнопкою миші. Якщо ви бажаєте випробувати кілька нових інструментів, ми покажемо вам найкращі і найбезпечніші способи зробити це!

(Крім того, ми сподіваємось, що нам не потрібно цього говорити, але, будь ласка, поважайте інтелектуальну власність, копітку працю, авторські права та всі інші важливі речі, використовуючи ці обхідні шляхи.)

Правильно підібравши браузер

Кращий заголовок браузера

Оскільки ця проблема, пов’язана з клацанням правою кнопкою миші, стосується, головним чином, управління JavaScript, то використовуваний вами Інтернет-браузер має велике значення при пошуку обхідних шляхів. Найкращі браузери - це Chrome від Google та Firefox ... що не повинно бути проблемою для більшості з вас. Safari - це третій варіант, оскільки він пропонує дуже швидкі параметри відключення JavaScript. Нарешті, у нас є Microsoft Edge, який не такий гнучкий у своєму поточному стані. Щоб уберегти себе від більшої роботи, ніж варто, виберіть один із найбільш пристосованих браузерів, перш ніж розглядати наші варіанти.

Варіант 1: Використовуйте плагіни

SettingSanity

Коли веб-сайт блокує клацання правою кнопкою миші, вони роблять це за допомогою JavaScript. Незважаючи на те, що в деяких куточках Інтернету JavaScript не впадає у немилість, він все одно дуже добре справляється з певними типами налаштувань, наприклад, забороною користувачам натискати праву кнопку миші. Однак, оскільки більшість JavaScript, як правило, запускаються на стороні клієнта, ви зберігаєте певний контроль над ним: якщо ви хочете вимкнути блок, вам знадобиться рішення, яке може вимкнути повністю або частково JavaScript на сайті.

Причина того, що Chrome та Firefox тут такі хороші, полягає в тому, що вони мають дуже широкий набір розширень та плагінів, які можуть налаштувати ваш досвід перегляду. Не дивно, що деякі заповзятливі розробники створили плагіни, що стосуються конкретних проблем JavaScript, включаючи блок клацання правою кнопкою миші. Ці розширення є найкращим рішенням для цієї проблеми - вони дуже швидкі, лише відключають те, що їм потрібно, і не вимагають від вас занадто возитися з налаштуваннями. Ми пропонуємо завантажити його на основі того, який браузер ви використовуєте:

Дозволити копіювання (Chrome): Дозволити копіювання ідеально підходить, якщо ви хочете робити багато спільного доступу або копіювати протягом дня і вважаєте, що часті блокування правою кнопкою миші дуже нав'язливі. Розширення розміщує маленьку кнопку на панелі інструментів. Перейдіть на веб-сайт, захищений від копіювання, увімкніть цю кнопку, і вони позбавлять ці блоки. Закінчивши всі натискання, вимкніть кнопку назад і відновіть свою роботу. Зверніть увагу, що це дає змогу не лише клацнути правою кнопкою миші, але також скопіювати текст та інші функції.

RightToClick (Firefox): RightToClick - це трохи більш настроюваний додаток, ніж Дозволити копіювання. Як і рішення Chrome, на вашій панелі інструментів розміщена кнопка, яка відключає копіювання, клацання правою кнопкою миші тощо, коли завгодно. Однак він також включає параметри конфігурації, щоб ви могли точно вибрати, на які функції JavaScript він буде націлений. Це робить його більш пристосованим та ефективним, ніж інші розширення, якщо ви готові докласти трохи зусиль для налаштування. Примітка. Якщо RightToClick не працює для вас, спробуйте інші доповнення, такі як SettingSanity або NoScript.

Ці розширення є найпростішим рішенням, але вони не є надійний. Вони можуть не націлювати правильний JavaScript, і веб-сайти, що блокують, можуть знайти способи зробити їх марними. Завжди пам’ятайте регулярно оновлювати розширення для досягнення найкращих результатів. Якщо ви стикаєтесь із ситуацією, коли вони просто не спрацюють, настав час зробити речі трохи ручнішими ... і перейти до нашого другого варіанту.

Варіант 2: Вимкніть JavaScript повністю в налаштуваннях

JavaScript Flickr: Дмитро Барановський Flickr: Дмитро Барановський

Більшість браузерів дозволяють заглибитися в налаштування та знайти вибір, щоб повністю вимкнути JavaScript. Цей підхід більш трудомісткий: вам потрібно буде відвідувати налаштування кожного разу, коли ви знайдете сайт, який блокує клацання правою кнопкою миші, а потім знову відвідувати, щоб знову увімкнути JavaScript. Але для нечастого використання це рішення може бути ефективним. Однак пам’ятайте, що вимкнення всіх JavaScript може мати інші ненавмисні ефекти залежно від сайту - деякі функції можуть бути недоступними. Ось як прийняти рішення про команду для трьох популярних браузерів:Chrome Javascript

  • Chrome: Почніть з переходу до кнопки меню (тієї, що має три смуги у верхньому правому куті), а потім виберіть Налаштування. У налаштуваннях знайдіть синє посилання на Розширені налаштування і прямуй туди. Ви повинні побачити список заголовків - шукайте той, у якому написано Конфіденційність. Прямо під цим має бути кілька кнопок, на лівій - "Налаштування вмісту. " Клацніть на це і знайдіть JavaScript розділ. Тут ви побачите варіант, який говорить: "Не дозволяйте жодному веб-сайту запускати JavaScript. " Виберіть це.
  • Firefox: Раніше було легко вимкнути JavaScript у Firefox, але в новіших версіях браузера це було відключено (чому, Mozilla?). Однак ви все одно можете примусити команду відключення JavaScript, якщо хочете. Почніть, набравши “близько: config”У адресний рядок. Запевнити Mozilla, що ти знаєш, що ти можеш скасувати свої гарантії, а потім у новому рядку пошуку, що з’явиться, введи “увімкнено”І шукати його. Ви повинні побачити значення цієї переваги, встановленої на “правда. " Двічі клацніть і встановіть його на “помилковий" натомість - і готово!
  • Сафарі: Safari робить це швидко. Направляйтесь у верхній лівий кут екрана та оберіть Сафарі в меню OS X. Потім натисніть на Преференції. Це відкриє вікно, в якому відображатимуться всі ваші основні варіанти вподобань. Під Веб-вміст, ви повинні побачити варіант із написом Увімкніть JavaScript. Переконайтесь, що це так ні вибраний, а потім займіться своїми справами.

Читати: Браузер Edge отримує блокатори реклами та інші функції поряд із останньою збіркою Windows

Варіант 3: Сайти проксі

HideMyAss

Проксі-сайти по суті беруть веб-сайт і позбавляють усіх його функцій безпеки, щоб ви могли перейти до вмісту (серед іншого). Оскільки вам доводиться користуватися сторонніми службами, ця опція часто займає найбільше часу, тому одна з причин, як правило, простіше використовувати команду або плагін. Однак для дуже частої / глобальної роботи проксі-сайт може бути найкращим вибором для відключення блоків правої клавіші миші та інших функцій JavaScript. Є такі багато проксі-сайтів, але найпопулярнішим є, мабуть, Hide My Ass. Однак нещодавно Hide My Ass перейшов на повну модель ціноутворення, тому він більше підходить для професіоналів: для безкоштовного особистого варіанту ми пропонуємо щось на зразок Skull Proxy, який є відносно швидким і безболісним, або подібний Hidester.

Останні повідомлення