Sims 4: Як користуватися підтримкою клавіатури та миші (PS4 та Xbox One)

The Sims 4 доступний на Xbox One та PlayStation 4, але донедавна гравці застрягли за допомогою традиційних контролерів замість налаштування миші та клавіатури, що використовуються у версії для ПК. Франшиза не призначена для геймпадів, і завдяки останньому оновленню гри консольні гравці тепер можуть насолоджуватися тими ж клавіатурами та мишами, що і їхні друзі на ПК. Нижче ми пояснимо, як використовувати клавіатуру та мишу The Sims 4 як для Xbox One, так і для PS4, тож ви зможете пережити гру так, як вона призначена.

Незалежно від обраної вами системи, переконайтесь, що ви завжди в курсі останніх новин Sims 4 замітки на офіційному веб-сайті гри. Тут ви отримаєте інформацію про додані функції, а також виправлення помилок, які можуть вирішити проблеми, пов’язані з налаштуванням клавіатури та миші.

Підтримка клавіатури та миші Sims 4 на Xbox One

Xbox One офіційно підтримує управління клавіатурою та мишею в декількох різних іграх і перед тим, як почати гру The Sims 4 з периферійними пристроями, потрібно правильно підключити їх до консолі.

Підключіть свої пристрої до портів USB на вашому Xbox One, а потім перейдіть до меню «Налаштування» на консолі та виберіть «Kinect & Devices». Тут ви зможете поміняти місцями карту або змінити швидкість курсора на миші, але ви також зможете користуватися периферійними пристроями без необхідності регулювати налаштування.

Як тільки це буде зроблено, ви повинні бути готові грати з клавіатурою та мишею без проблем! Просто тримайте поруч стандартний контролер, якщо щось працює неправильно, і переконайтесь The Sims 4 оновлено до останньої версії. Вам все ще знадобиться ваш геймпад для початкового початкового екрана.

Підтримка клавіатури та миші Sims 4 на PS4

Знімок екрана The Sims 4 10

Увімкнення елементів керування клавіатурою та мишею для версії PS4 The Sims 4 майже ідентичний, але імена налаштувань дещо відрізняються, ніж у Xbox One.

Підключіть клавіатуру та мишу до портів USB вашого PlayStation 4. На передній панелі консолі є два, що мало би зробити це простіше, ніж на Xbox One. Далі перейдіть на сторінку «Налаштування» на головному екрані та виберіть «Пристрої».

На цій сторінці ви побачите кілька різних типів пристроїв. Можливо, вам доведеться налаштувати "Миша" та "Зовнішня клавіатура". Для опції «Миша» ви можете змінити тип з правші на лівшу та змінити швидкість вказівника між повільною, нормальною та швидкою.

Після оновлення та запуску The Sims 4 і натисніть X на своєму контролері в головному меню, ви зможете використовувати курсор миші, щоб зробити необхідний вибір у грі, в тому числі під час початкового процесу налаштування. Вам потрібно буде підключити як мишу, так і клавіатуру, навіть якщо ви хочете використовувати лише мишу, однак - якщо клавіатура не підключена, миша не працюватиме.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found