Як відтворювати музику та відео iTunes на телефоні Android

Перетворення бібліотеки iTunes на Android

ITunes від Apple пропонує понад 28 мільйонів пісень, понад 1 мільйон подкастів та купу телевізійних шоу, фільмів, музичних відео та аудіокниг. Все це частина безшовної екосистеми Apple, але що станеться, якщо ви хочете залишити огороджений сад? Вам доводиться залишати всі свої розваги позаду? Ми всі знаємо, що Apple і Google не дуже добре грають на ринку, але що це означає для людей з великою колекцією iTunes та пристроєм Android?

Не хвилюйся. Є способи перенести вміст iTunes на ваш смартфон або планшет Android. Ми наведемо деякі методи, які ви можете спробувати, і запропонуємо кілька додатків, які можуть допомогти.

Що ти хочеш?

Для початку вам потрібно буде з’ясувати, що для вас важливо. Ви просто хочете перемістити вміст із iTunes і зробити його доступним для вашого пристрою Android, або ви продовжуєте використовувати iTunes і мати можливість синхронізувати вміст із телефоном Android? Ви просто шукаєте музичні файли чи теж хочете рішення для фільмів? У вас є старіші файли, захищені DRM? Наскільки ти готовий отримати ці руки?

До 2009 року Apple продавала музичні файли, захищені DRM, через iTunes, що означає, що вони працюватимуть лише на пристроях iOS. Якщо ваша пісня в iTunes позначена як "Захищена", вона потрапляє під цей прапор. Ви також виявите, що фільми та серіали все ще захищені DRM.

Видалення захисту DRM

У типовому стилі Apple ви можете «оновити» старі пісні, захищені DRM, щоб зняти обмеження, але за це вони будуть платити 30 центів за пісню. Якщо ви готові заплатити цю суму, знайдіть Оновіть до iTunes Plus варіант під Швидкі посилання у магазині iTunes. Немає можливості зробити це для фільмів або телешоу. Якщо у вас багато треків у цій категорії, то послуга iTunes Match може бути вигіднішою за ціною 25 доларів. Він також оновить ваші пісні до рівня без DRM.

Ви завжди можете знайти програмне забезпечення для перетворення файлів iTunes. Є багато варіантів. Ви можете спробувати щось на зразок Tunebite або Aimersoft DRM Media Converter. Існує також популярний безкоштовний варіант, який називається Requiem, який спеціально розроблений для видалення захисту DRM із файлів iTunes. Просто переконайтеся, що ви отримали правильну версію, яка відповідає вашій версії iTunes.

Ми розглянемо, як відтворювати музику iTunes на вашому пристрої Android, але пам’ятайте, що жоден із наведених нижче способів не дозволяє копіювати або синхронізувати ці файли, захищені DRM.

Ручний хід

Простий, але виснажливий, ручний хід - це простий метод, якщо ви хочете просто вибрати кілька композицій. Підключіть телефон Android і виберіть USB Mass Storage Mode (Режим масового зберігання) у спадному меню сповіщень на телефоні або у спливаючому меню на комп’ютері. Цей спосіб відрізняється від пристрою до пристрою, і він може по-різному позначатися на вашому. Знайшовши його, ви зможете перейти до комп’ютера на своєму ПК і побачити свій пристрій у списку. Перейдіть до папки «Музика» на своєму Android, а потім ви зможете вибрати файли безпосередньо з iTunes і натисніть «Ctrl + C», щоб скопіювати їх, а потім «Ctrl + V», щоб вставити їх у папку на телефоні або планшеті. Якщо ви перебуваєте на Mac, завантажте офіційний інструмент передачі файлів Android для переміщення файлів.

iTunes до Google Music

Інший варіант - Google Music. Ви можете перемістити свою музику iTunes у свій обліковий запис Google Music у хмарі, і тоді ви матимете доступ до неї в будь-якому місці з будь-якого пристрою Android або в Інтернеті. Вам потрібно буде ввійти в Google Music, завантажити Менеджер музики та встановити його. Коли він буде встановлений і запущений, він запитає, де ви зберігаєте музику, і ви побачите опцію iTunes. Виберіть iTunes, натисніть Далі, а потім виберіть «Завантажити всі пісні та списки відтворення», або ви можете вибрати окремі списки відтворення. Ви також можете встановити прапорець, щоб включити подкасти, якщо ви їх цінуєте. Існує навіть можливість автоматичного завантаження пісень, які ви додасте в iTunes надалі.

Щоб отримати доступ до своїх пісень на пристрої Android, вам просто потрібна програма Google Play Music. За допомогою нього ви можете передавати всі свої пісні з Google Music у хмарі через Wi-Fi або мобільну мережу. Ви також можете зробити пісні доступними в автономному режимі, завантаживши їх на пристрій.

DoubleTwist

DoubleTwist розроблений, щоб забезпечити вам центральне сховище для всієї вашої музики, фотографій та відео. Він дуже простий у використанні. Почніть із завантаження версії програм для робочого столу та Android для веб-сайту DoubleTwist. Запустіть програмне забезпечення на комп’ютері та дозвольте імпортувати вміст iTunes. Ви можете імпортувати свої списки відтворення, рейтинги, музику та відео з iTunes. Потім ви можете синхронізувати свій вміст зі своїм смартфоном або планшетом через USB.

Ви можете виплатити 5 доларів, щоб отримати AirSync, який дозволить вам синхронізувати вміст через Wi-Fi. Ви можете синхронізувати музику, включаючи рейтинги, кількість відтворень, списки відтворення, відео та фотографії між вашим Mac / ПК та вашим пристроєм Android. Ви також можете заплатити 5 доларів за оновлення Music Lover, якщо хочете преміум-еквалайзер та обробку альбому.

iSyncr

Якщо DoubleTwist не відповідає вашим потребам, за 4 долари ви можете отримати iSyncr. Він працює безпосередньо з iTunes і синхронізує вашу музику з вашим пристроєм Android через USB або Wi-Fi. Ви також можете синхронізувати списки відтворення, ілюстрації, оцінки, кількість відтворень, кількість пропусків, дату останнього відтворення та дату останнього пропуску. Послуга працює в обидві сторони, тому ви також можете синхронізувати будь-які нові MP3-файли на своєму Android з бібліотекою iTunes.

Вам захочеться використовувати iSyncr із гідною програмою медіаплеєра Android. Ми пропонуємо Rocket Music Player. Безкоштовна версія хороша, але преміальна версія коштує лише 4 долари, і вона додає кілька чудових додаткових функцій, таких як розширений еквалайзер та підтримка більшої кількості форматів від ALAC до FLAC і навіть WMA та WAV.

Отже, у вас є, кілька ідей щодо відтворення вмісту iTunes на вашому Android. Сподіваємось, хтось із них працював на вас. Якщо у вас виникли проблеми або у вас є інше рішення, яке ви хочете порекомендувати, будь ласка, поділіться.

Останні повідомлення