Як стрибати з машини

Якщо у вас є потрібні інструменти, швидкий запуск машини - це простий трихвилинний процес, який може заощадити величезні гроші. Ми підготували покроковий посібник, який допоможе розпочати - буквально та образно.

Причини розряджених батарей

Рідко трапляється, що в машині, яка регулярно їздить, розрядився акумулятор; це частіше, коли машини сидять довгий час. Але старі батареї важче тримають заряд, тобто вони можуть несподівано розрядитися. Вимкнення двигуна з увімкненими енергоємними аксесуарами (наприклад, радіо) також може розрядити акумулятор за рекордний час.

Крок 1: Отримайте комплект перемичок

Обов’язково постійно носіть у своєму автомобілі комплект перемичок, лише на випадок, якщо вони вам знадобляться. Будь-який комплект зробить свою справу, але ми радимо шукати кабелі розміром від 4 до 6 довжиною від 10 до 20 футів. Кабелі такого розміру повинні бути достатньо довговічними для надійної роботи, а відносно велика довжина надає додаткову ступінь гнучкості, якщо ви не зможете припаркувати інший автомобіль поруч із тим, з яким стрибають. Однак вам не потрібні занадто довгі кабелі, оскільки додаткова відстань, яку має проїхати електроенергія, може зменшити силу заряду.

Портативні пускові пускачі теж працюють, але акумулятори, які їх живлять, повинні бути зарядженими, щоб вони могли працювати.

Крок 2: Знайдіть джерело живлення

автомобільний акумулятор

Вам потрібно буде припаркувати працюючий транспортний засіб досить близько до того, до якого перескакують, щоб кабелі діставались від акумулятора до акумулятора, тому визначте, де знаходиться акумулятор у кожному транспортному засобі. Зазвичай батареї встановлюються в моторному відсіку, спереду, але це не завжди так. Вони можуть бути приховані під пластиковими кришками, які потрібно зняти перед стрибком, розташованими в багажнику або під заднім сидінням. Попереднє ознайомлення з усім цим допоможе заощадити час, коли вам насправді потрібно стрибнути з машини.

Крок 3: Підключіть кабелі перемички

Автомобільний акумулятор як стрибнути з машини

Після того, як транспортний засіб, що працює, вийде на місце, закрийте його і відкрийте обидва капоти.

Обробляючи перемички, переконайтесь, що червоний (позитивний) та чорний (негативні) затискачі не торкаються один одного. Як тільки електрика почне протікати через кабелі, це створить іскри і може призвести до короткого замикання в одному або обох автомобілях. Наявність однієї людини на кожному кінці кабелів може полегшити весь процес.

Затискачі підключаються до клем акумулятора, на яких відкриті металеві вузли з підключеними до них дротами. Перш ніж підключати кабелі, переконайтеся, що ви очистили бруд або бруд, щоб забезпечити гарне з'єднання. Перевірте, який термінал є позитивним (+), а який негативним (-). Зазвичай ви знайдете кожен символ на самій батареї, поруч із терміналом. Іноді позитив знаходиться під червоною обкладинкою. Попросіть про допомогу, якщо сумніваєтесь; це заощадить вам потенційно дорогий рахунок на ремонт.

Знайшли їх? Добре. Підключіть один із червоних затискачів до плюсової клеми розрядженого акумулятора. Потім підключіть інший червоний затискач до плюсової клеми акумулятора під напругою. Далі підключіть чорний затискач до мінусової клеми акумулятора під напругою. Замість того, щоб приєднувати другу чорну до мінусової клеми на розрядженому акумуляторі, знайдіть на транспортному засобі нефарбовану металеву поверхню та приєднайте її до неї. Це зробить стрибки безпечнішими.

Крок 4: Запустіть його

Honda Accord 2014 року, як стрибати з машини

Заведіть машину з хорошим акумулятором, а потім спробуйте завести мертву машину. Якщо він відмовляється запуститись, його акумулятор може зайти занадто далеко, щоб зробити стрибок, або йому може знадобитися більше часу для зарядки. Залиште працюючий автомобіль на холостих хвилину-дві і спробуйте ще раз. Але якщо двигун крутиться без спрацьовування, у вас можуть виникнути інші проблеми, не пов'язані з вашим акумулятором.

Якщо машина загоряється, залиште її працювати під час відключення кабелів. Переконавшись, що затискачі не торкаються, поки якась частина кабелю все ще прикріплена до батареї; від'єднайте їх у зворотному порядку, в якому ви їх прикріпили, починаючи з чорного затиску, закріпленого на машині, що перестрибується, і закінчуючи червоним затискачем на позитивній клемі.

Як тільки кабелі від'єднані, продовжуйте працювати в машині та їздіть не менше 15 хвилин, щоб дати генератору достатньо часу, щоб зарядити акумулятор. Тримайте кабелі перемичок під рукою, якщо вони вам знову знадобляться. Якщо вам доводиться просити про стрибок щодня, і якщо ви знаєте, що ваш акумулятор справний, у вас, ймовірно, проблема з генератором.

Останні повідомлення