Як перенести дані зі старого iPhone на новий

Хоча власники iPhone можуть здивуватися останніми новими моделями, багато хто насправді тримається на своїх старих телефонах довше, ніж будь-коли раніше. Це, мабуть, тому, що ці старі телефони все ще працюють просто чудово, і, можливо, тому, що новіші телефони з часом стали набагато дорожчими, що ускладнює виправдання нової покупки.

Якою б не була причина, настане день заміни вашого старого iPhone новим або іншим, і коли це станеться, ви захочете, щоб усі ваші дані були зібрані саме так, як вам подобається. Для цього вам потрібен зручний спосіб перенесення даних зі старого iPhone на новий.

Існує кілька простих способів передачі даних з одного iPhone на інший - або між iPhone, iPad і iPod touch. Ми проведемо вас через них.

iTunes: дротовим способом

Як перенести дані зі старого iphone на новийяк перенести дані зі старого iphone на новий провідний2як перенести дані зі старого iphone на новий провідний4як перенести дані зі старого iphone на новий провідний5

Перш ніж щось робити, обов’язково створіть резервну копію поточного пристрою iPhone або iOS, щоб передані вами дані були тим, що ви хочете і очікуєте. Переконайтеся, що ваш новий телефон належним чином оснащений правильною SIM-карткою. Також час відключити годинник від Apple, якщо він у вас є. Від’єднання автоматично створить резервну копію годинника на вашому iPhone, щоб ви могли легко відновити дані пізніше. Зверніть увагу: якщо ваша резервна копія iTunes не зашифрована, ваші дані про стан здоров’я та активності не передаватимуться на ваш новий телефон.

 • Коли ви вмикаєте новий пристрій, вас повинен привітати екран Hello. Якщо телефон вже налаштований, спершу стерти його, щоб можна було розпочати з Hello.
 • Дотримуйтесь вказівок на екрані, поки не дійдете до екрана Програми та дані, і виберіть Відновлення з резервної копії iTunes.
 • Підключіть новий телефон до комп’ютера, на якому ви створили резервну копію поточного iPhone.
 • Запустіть iTunes і виберіть значок телефону у верхньому лівому куті вікна.
 • Виберіть Відновлення резервної копії і виберіть резервну копію, яку ви зробили.
 • Щоб відновити зашифровану резервну копію, переконайтеся, що у вас є під рукою пароль Apple ID.
 • Сидіть тісно, ​​доки процес відновлення не буде завершено.

Намагайтеся, щоб ваш телефон був під’єднаний до Wi-Fi і підключений до джерела живлення, щоб дати можливість вмісту, який ви зберегли в iCloud, відфільтрувати назад до вашого телефону.

iCloud: бездротовий спосіб

як перенести дані зі старого iphone на новий бездротовий5Як передати дані зі старого iphone нового бездротового - -як перенести дані зі старого iphone на новий бездротовий3Як перенести дані зі старого iphone на новий
 • Як і у випадку з дротовою процедурою, якщо пристрій уже налаштовано, видаліть його перед початком роботи.
 • Дотримуйтесь вказівок на екрані, поки не з’явиться екран Wi-Fi.
 • Увійдіть до захищеної паролем мережі Wi-Fi.
 • На екрані Додатки та дані виберіть Відновлення з резервної копії iCloud.
 • Увійдіть в iCloud, використовуючи свій Apple ID та пароль.
 • Виберіть резервну копію, яку ви зробили.
 • Зачекайте, доки процес відновлення не закінчиться.

Швидкий старт

За певних обставин - наприклад, коли на вашому поточному iPhone працює iOS 11 або пізнішої версії - ви можете скористатися швидким початком для здійснення передачі даних, увімкнувши новий пристрій і помістивши його поруч із поточним пристроєм. Ми тестували на iPad для цього прикладу, але кроки однакові. Перш ніж почати, переконайтеся, що Bluetooth увімкнено.

 • Слідкуйте за екраном швидкого запуску на своєму пристрої, який дозволяє налаштувати новий пристрій за допомогою ідентифікатора Apple.
 • Коли на екрані нового пристрою з’являється синя, схожа на краплину, рухома кругова анімація, ви наводите поточний пристрій на новий, щоб зосередити увагу на анімації за допомогою видошукача. Зачекайте попередження, яке читається Готово на новому пристрої. Ви також можете торкнутися Аутентифікація вручну, якщо ви не можете користуватися камерою.
 • Дотримуйтесь вказівок, щоб ввести свій пароль, налаштувати Face ID або Touch ID та пароль Apple ID на новому пристрої.
 • Потім ви можете відновити програми, дані та налаштування зі своєї резервної копії iCloud, включаючи служби локації, Apple Pay та Siri.

Якщо у вас поряд із новим iPhone є Apple Watch, ви також можете передати дані годинника та налаштування.

Як перенести дані зі старого iphone новий швидкий старт -як перенести дані зі старого iphone на новий

Інша техніка, яка називається перенесенням iPhone, доступна для пристроїв, що використовують iOS 12.4 або новішої версії. Це схоже на техніку швидкого запуску, і ви можете зробити це через iTunes або Wi-Fi. Для цієї операції обидва телефони слід підключити до джерела живлення. Просто виконайте кроки швидкого старту, як зазначено вище. Потім, коли з’явиться відповідний запит, торкнітьсяПередача з iPhone , щоб розпочати передачу даних на новий пристрій. Як і у випадку з Quick Start, ви можете вибрати, які налаштування, як Siri та Apple Pay, негайно переказувати чи ні.

Останні повідомлення