BlizzCon 2019: Як дивитись і чого чекати

BlizzCon прибуває наприкінці жовтня, і шанувальники з усього світу поїдуть до Анахайму, штат Каліфорнія, щоб відсвяткувати свою любов до багатьох популярних серіалів, зроблених Blizzard.

Якщо ви хтось, хто не може особисто відвідати урочистості, ви можете взяти участь у розвагах віддалено, придбавши віртуальний квиток, який надає вам доступ до всіх панелей та оголошень. Незалежно від того, їдете ви особисто або дивитесь з дому, ви хочете знати, чого чекати цього року на BlizzCon 2019.

Як дивитись BlizzCon 2019

Blizzard зробить вибір вмісту на BlizzCon 2019 доступним для перегляду безкоштовно, незалежно від того, придбали ви віртуальний квиток. Сюди входить церемонія відкриття, де Blizzard зазвичай анонсує нові проекти, а також вибір панелей.

Раніше на офіційному YouTube-каналі Blizzard був вміст BlizzCon. Ви також можете ознайомитися з нашим розкладом, щоб побачити, коли відбуваються ваші улюблені панелі, а також скористатися офіційною сторінкою перегляду на веб-сайті BlizzCon, щоб переглянути вибрані події в прямому ефірі.

Купівля віртуального квитка

Для всього іншого, включаючи повні панелі та вибір цифрових приємностей, вам потрібно буде придбати віртуальний квиток BlizzCon 2019. Віртуальний квиток, доступний за 50 доларів, дає вам канал повного доступу, де ви можете побачити повноцінні інтерв’ю розробників та “екскурсію” усім основним вмістом на 1 та 2 листопада. Ви також отримаєте доступ до всіх панелей, включаючи позаду -scenes розглядає процес розробки ігор.

У п’ятницю ви зможете переглянути святкування Ніч громади, яке включає костюми, мистецтво, фільми та вміння талантів, а також виставку косплею. Наступної ночі відбудеться концерт для церемонії закриття. У минулому під час церемонії звучали гучні імена, зокрема такі групи, як Linkin Park та Metallica.

Поряд із відеовмістом ви також отримаєте нагороди в грі за кілька ігор Blizzard. До них належать:

 • Світ військового мистецтва: Wendigo Woolies вбрання для трансмограми та керівники фракцій Murloc
 • Overwatch: Шкіра Іллідан для Гендзі та шкіра Тиранди для Симметри
 • Подовий камінь: Задня пам’ятна картка та спеціальна легендарна листівка представлені на BlizzCon.
 • Герої Бурі: Пам’ятний спрей та портрет, а також кріплення для Небесного Глибоководця.
 • Starcraft II: Шкури та портрети Brood War, Classic Battlecruiser, Classic Ultralisk та Classic Carrier.
 • Diablo III: Спеціальні крила

Чого очікувати

Ми чули чутки та повідомлення про кілька анонсів ігор, запланованих на BlizzCon 2019, і вони стосуються деяких найбільших ігор, які коли-небудь розробляв Blizzard. Нижче ми розбили, чого очікувати, включаючи нові ігри та оновлення існуючих назв.

Заява про етику компанії

Гравець Hearthstone Chung Ng Wai Гравець Hearthstone Chung Ng Wai

Мабуть, важливішим за будь-яке оголошення про гру на даний момент є потенційна заява Blizzard щодо етики та цінностей компанії. На початку жовтня професіонал Камінний камінь гравець на ім'я Чунг "Блицчунг" Нг Вай був відсторонений від участі в змаганнях і тимчасово змушений повернути свої призові прибутки після того, як зробив заяву на підтримку прогресивних демонстрацій Гонконгу під час трансляції.

Двох інтерв'юерів, присутніх на заході, також було припинено. З тих пір Blizzard погано справлявся з ситуацією, оскільки глядачі Twitch, які згадували про Гонконг у чаті, як повідомляється, були заборонені, оскільки компанія, здається, бореться між прихильністю темам у своїх іграх та фінансовою підтримкою Китаю.

Blizzard має зробити велику заяву про цей конфлікт під час церемонії відкриття, і їй потрібно однозначно виступити на підтримку протестуючих у Гонконгу. Якщо цього не зробити, усі інші новини з церемонії можуть бути затьмарені - Blizzard навіть скасував запланований запуск в магазині Nintendo в Нью-Йорку, оскільки громадська думка щодо компанії погіршилася, і висловився двопартійний лист від Конгресу США стурбованість його поточним становищем. 

Diablo 4

Все, крім підтвердження для BlizzCon 2019, є Diablo 4, що було невтішним невиїздом з минулорічної події. В рекламі офіційного збірника книг про франшизу Diablo згадується неочікувана гра по імені, і минуло більше семи років з моменту випуску попередньої назви.

Diablo 3 доступний на всьому, від ПК та Mac до PlayStation 4 і навіть Nintendo Switch, а також із безкоштовною грою Diablo Immortal також у розробці, здається, ідеальний час, щоб випустити наступний великий запис у франшизі. Як буде виглядати гра, залишається незрозумілим, оскільки більше версій гри, як повідомляється, нагадували Dark Souls до її перезавантаження.

Overwatch 2

Ще одна гра, яку ми сподіваємось побачити на BlizzCon 2019 - це Overwatch 2, з повідомленнями від Kotaku, що гра створена після того, як Blizzard переніс ресурси з потенційного шутера StarCraft.

Streamer Metro заявив, що гра буде анонсована на BlizzCon 2019 коротким відео, і, схоже, гра буде сильно відрізнятися від своєї попередниці. Очевидно, існуватимуть конкурентні режими, а також режими проти гравця та середовища, а також система прогресування, яка використовується для підвищення здатності персонажів.

Світ військового мистецтва

Існує менш чітких доказів, що підтверджують це, але загальноприйнята думка каже, що Blizzard оголосить наступне Світ військового мистецтва розширення протягом BlizzCon 2019. З тих пір минуло вже більше рокуБитва за Азерот запущений, і Blizzard дотримується дворічного циклу розробки ігор, починаючи з Гнів Короля-Ліча і Катаклізм.

С Битва за Азерот вражаючи деяких гравців та інші ігрові франшизи Blizzard на даний момент, компанії, безумовно, доведеться зробити щось вражаюче під час BlizzCon 2019.

Камінний камінь

Найкращі безкоштовні ігри

Камінний камінь Команда розробників досить регулярно випускає контент для своєї цифрової карткової гри, причому останнє доповнення надійде в серпні, але за кілька останніх років у грудні також з’явилося кілька розширень.

Це дає Blizzard чудову можливість представити наступне розширення під час BlizzCon 2019, можливо, поєднавши його з будь-яким Світ військового мистецтва заплановані новини про розширення.

Косплей

Blizzcon 2018 Кращий косплей Феліція Міранда / Цифрові тенденції

Вболівальники Blizzard люблять косплей як своїх улюблених персонажів з усього списку ігор компанії, і ви можете очікувати, що під час прогулянки по виставці ви побачите багато людей у ​​повному обладнанні.

Шукати Overwatch і Світ військового мистецтва персонажів, а під час святкування Ніча громади відбудеться виставка косплею та конкурс костюмів. Лише 25 людей потраплять до останньої категорії, тобто ви побачите найкращі костюми Blizzard, коли-небудь створені.

Благодійність

У четвер, 31 жовтня, Blizzard влаштовуватиме вечерю, де квитки коштуватимуть 750 доларів США, а всі кошти надходитимуть до дитячої мережі CHOC. Потім Blizzard подвоїть чистий дохід від цієї події на остаточну суму пожертви.

Під час цієї благодійної вечері гості зможуть поспілкуватися з ключовими членами персоналу Blizzard, включаючи керівників компаній, а також розробників своїх улюблених ігор.

Кіберспорт

Конкурентні ігри залишаються ключовою частиною BlizzCon 2019, і не бракує еспортних подій, які ви можете спостерігати під час конгресу. До них належать:

 • Чемпіонат світу з World of Warcraft Arena
 • World of Warcraft Mythic Dungeon International
 • Глобальний фінал Starcraft II World Championship Series
 • Кубок світу Overwatch 2019
 • Грандмейстери Hearthstone Глобальний фінал

Події тривають кілька годин, що відбуваються 1 листопада та 2 листопада. Щоб знайти часові інтервали для окремих раундів турніру чи фіналу, про який йде мова, ви можете скористатися інтерактивним путівником Blizzard. Майте на увазі, що фінали кіберспорту можуть відбуватися одночасно з панелями або іншими подіями, які ви, можливо, захочете переглянути.

Останні повідомлення