Як працює Xbox Play Anywhere

Якщо ви дивилися будь-яку прес-конференцію Microsoft на E3 - або якщо ви знайшли час, щоб переглянути будь-який із ігрових трейлерів, де вони дебютували під час шоу, ви могли бачити, як фразу «Xbox Play Anywhere» кидають досить часто. «Play Anywhere» - це нова ініціатива, яка обіцяє передати десятки майбутніх ігор Xbox One для Windows 10. Програма дозволяє споживачам купувати гру на будь-якій платформі та отримувати цифрові права на відтворення як на своєму Xbox, так і на своєму ПК, без додаткових додатків. вартість.

Гравці, які придбали гру Xbox Play Anywhere і володіють як Xbox One, так і ПК з Windows 10, також виявлять, що їхні збережені ігрові дані будуть негайно передаватися між пристроями, забезпечуючи плавний перехід між платформами. З огляду на те, що сьогоднішня версія Xbox One насправді працює модифікованою версією Windows 10, це не надто охоплює Microsoft.

XPA-Vertical-Visual-ID

Назви Xbox Play Anywhere також мають крос-платформний ігровий процес. Отже, якщо у вас Xbox One - але немає комп’ютера - і у вашого друга є ПК під управлінням Windows 10 - але немає Xbox - ви можете грати разом в Інтернеті, якщо ви обидва купили гру, яка є частиною ініціативи Xbox Play Anywhere.

Підписка на Xbox Live Gold не вимагатиме використання Play Anywhere, а геймерам Windows 10 не потрібно буде купувати Gold для доступу до багатокористувацьких функцій в Інтернеті. Тип вводу управління, необхідний для гри в Windows 10 - тобто контролер Xbox проти миші та клавіатури - залежить від розробника гри. Деякі назви, наприкладForza Horizon 3, дозволить гравцям вибрати тип вхідного сигналу управління, з яким вони почуватимуться найбільш комфортно.

Майте на увазі, що лише ігри, придбані цифровим способом, відповідають вимогам - це означає, що ігрові диски, які ви купуєте, не розблокують права міжплатформеності та будуть обмежені для тієї платформи, для якої ви купуєте диск. Власники ігор також не зможуть одночасно грати в гру на обох платформах. Придбання цифрового заголовка Play Anywhere автоматично додасть гру до вашого списку доступних завантажень як для Xbox One, так і для Windows 10, якщо ви ввійшли в обліковий запис, за допомогою якого купували гру.

Нижче перегляньте повний перелік ігор, підтверджених назвами Xbox Play Anywhere. Майте на увазі, що керівник підрозділу Xbox Філ Спенсер майже підтвердив наступний внесок у франшизі Halo як заголовок Play Anywhere, але офіційних оголошень поки що немає. Повний список підтверджених назв Xbox Play Anywhere та підтримку поширених запитань див. На офіційній сторінці тут.

Ark: Survival EvolvedРепресії 3
КубокForza Horizon 3
Gears of War 4Halo Wars 2
Інстинкт вбивці: 3 сезонФантомний пил
ReCoreНакип
НакипМоре злодіїв
Стан розпаду 2Ми щасливі небагато

Останні повідомлення