Android TV нарешті отримує повний досвід Hulu, включаючи Live TV

Це вже давно, але Hulu щойно оголосив, що оновить підтримку пристроїв Android TV, щоб поставити їх на одному рівні з такими платформами, як Roku та Apple TV. Це означає, що такі функції, як Hulu + Live TV, які були відсутні в Android TV з моменту запуску, тепер працюватимуть.

Розповсюдження відбувається на початку серпня, згідно з повідомленням у блозі компанії, і воно торкнеться більшості основних пристроїв Android TV, включаючи Android TV від Sony, Nvidia Shield TV, Xiaomi Mi Box та Hisense Android TV. Раніше ці потокові пристрої обмежувались програмою "Класичний" Hulu, яка підтримувала лише найпростіші функції Hulu, і не пропонувала жодної підтримки трансляції телевізійних передач у прямому ефірі, доступу до різних профілів або можливості перегляду деяких найпопулярніших додатків Hulu такі як HBO та Cinemax. За допомогою оновлення користувачі Android TV можуть завантажувати та використовувати найсучаснішу програму Hulu, надаючи їм паритет (нарешті) з іншими потоковими пристроями.

Оголошення з’являється через кілька днів після того, як ми опублікували статтю під назвою «Як дивитись Hulu на своєму пристрої Android TV - і чому це не так здорово», де детально пояснюється, наскільки обмежена робота Hulu на Android TV, і чому користувачі Android TV можливо, варто розглянути альтернативи, такі як FuboTV, PlayStation Vue, Sling TV, Philo та YouTube TV. Не те, що ми покладаємося на раптову зміну думки Хулу, звичайно!

Ось як насолоджуватися повним досвідом Hulu на Android TV після оновлення програми для вашого пристрою.

Отримайте (або оновіть) додаток Hulu

Перш ніж ви зможете дивитись Hulu на Android TV, вам знадобиться додаток Hulu для Android TV. Якщо у вас уже встановлено "класичний" додаток, ви можете перевірити, чи готовий він до оновлення. У меню головного екрана перейдіть до Програми >Google Play Store >Мої програми та перевірте наявність оновлень Hulu. Щоб це працювало, вам може знадобитися найновіше програмне забезпечення системи Android TV. Щоб переконатися, що у вас запущена остання версія, прокрутіть вниз на головному екрані (або перейдіть до значка шестірні) до Налаштування >Допомога >Оновлення системного програмного забезпечення >Перевірте наявність системного оновлення програмного забезпечення і виберіть Оновити зараз.

Якщо ви ніколи не встановлювали додаток Hulu, відкрийте Google Play Store і знайдіть його. Це безкоштовний додаток, тому просто додайте його, як і будь-який інший додаток для Android TV. Якщо ваш пристрій не підтримує Google Play, ви можете спробувати завантажити додаток за допомогою файлу .apk.

Увійдіть або створіть обліковий запис

Якщо у вас вже є обліковий запис Hulu, на вашому Android TV може знадобитися активація пристрою. Якщо так, додаток покаже вам код, який вам потрібно буде ввести тут. Якщо у вас ще немає облікового запису Hulu, вам потрібно зареєструватися. Ви можете зробити це безпосередньо в додатку або в Інтернеті на сайті hulu.com, якщо вам це легше. Hulu має три рівні: основна послуга 6 доларів на місяць, яка показує вам рекламу, рівень без реклами 12 доларів на місяць (що ми настійно рекомендуємо) та Hulu + Live TV, версія Hulu за 45 доларів на місяць, яка надає базові послуга на замовлення, а також колекція понад 65 телевізійних каналів у прямому ефірі. Якщо ви хочете, щоб частина на замовлення була без реклами, це додаткові 6 доларів на місяць. Незалежно від того, який план Hulu ви вибрали, у вас є можливість оплатити такі додаткові додатки, як HBO, Showtime, Cinemax та Starz.

Що ви можете зробити за допомогою нового додатка Hulu на Android TV

  • Увійдіть у свій обліковий запис Hulu
  • Переглядайте, шукайте та переглядайте всю бібліотеку вмісту на вимогу
  • Переглядайте вміст у прямому ефірі в Hulu + Live TV (якщо передплачено)
  • Переглядайте додаткові доповнення HBO, Showtime, Cinemax або Starz (якщо ви на них підписані)
  • Використовуйте Посібник для перегляду вмісту під час перегляду шоу
  • Доступ до декількох профілів користувачів
  • Доступ до функції My Stuff для організації та збереження улюблених шоу

Останні повідомлення