BangWithFriends - це липко, недоброзичливо і брутально ... але це працює?

bwf додомуПерш ніж він навіть скинув префікс "The", Facebook був сайтом знайомств. Це ніколи не могло бути нічим іншим: це було націлено на дітей коледжу, це заохочувало вас не тільки завантажувати, але і мітити фотографії, і призвело до того, що ми витрачаємо більше годин, ніж ми хочемо визнати, що ми клацаємо зображення за малюнком за малюнком за малюнком. Якщо ви були досить сміливими, це перетворилося на прохання про подругу - ще сміливіше, повідомлення на стіні чи навіть повідомлення. І так далі, і так далі ... яким би не виявилося це “так далі” (ти хитра собака, ти).

Не схоже на те, що все було настільки тонко, але ми залишаємо за собою будь-який слід поміркованості, враховуючи відвертість BangWithFriends, щойно запущеного, шалено популярного нового додатка Facebook. Досить нехитрий додаток, запущений минулого тижня, здавався трохи більше, ніж корм для повільних новин - принаймні, саме таким він був для нас пару тижнів тому (фотодоказ нижче). Але на думку розробників, які залишаються анонімними, це дає реальні результати.

Творці BangWithFriends - студенти-студенти, які описують себе як "поганих хлопців, щасливих зіграти в крилатого чоловіка понад 10 000 пар і рахувати зараз", створили додаток як більш чесний підхід до гри у знайомства та підключення Facebook (вони створили інші програми але не повідомляв би деталей, щоб залишатися анонімними - все, що я можу знайти, це те, що сервер сайту знаходиться в Ешберні, штат Вірджинія). Якщо цікавість не змусила вас встановити та випробувати програму для себе, ось як це працює.

Спочатку ви встановлюєте. Будьте обережні, надаючи дозволи та роблячи інформацію видимою.

встановлення bwf

Потім ви запускаєте програму, де, якщо ви дама, ви побачите всіх своїх друзів-чоловіків, і навпаки. Просто виберіть, кого ви хочете вдарити (наш власний Ендрю Кутс був досить приємний, щоб виступити в ролі морської свинки).

Ендрю в очікуванні вибуху

Якщо ця особа також встановить додаток і вибере вас, ви обоє отримаєте повідомлення про взаємний інтерес цим електронним листом:

електронною поштою bwf

А решта - у ваших руках.

Простота BangWithFriends спочатку просить "чому?" Чи не можу я просто увійти у Facebook і поспілкуватися з щасливими дамами та / або джентльменами, яких я хотів би ... гм, переглядати фільм у своїй кімнаті із закритими дверима? Очевидно, це недостатньо ефективно, оскільки за минулий тиждень додаток встановили понад 170 000 людей. І оновлення надходять: тепер доступні варіанти одностатевих статей, і люди, які внесені до списку ваших родичів у Facebook, не з’являться (серйозно, це має статися - це відверто викликає кляп, бачачи "до грі" десь поблизу моїх двоюрідних братів імена та обличчя).

Очевидно, тут є перевага: ви можете попередити об’єкт про свою прихильність, а також зберегти обличчя, якщо вони не відповідають вам. І це працює, тому що творці кажуть мені, що існує багато історій успіху, які збираються для майбутнього розділу сайту BangWithFriends. Додаток iPhone також працює, і розробники кажуть, що функції, що базуються на розташуванні, є на дорожній карті.

Але BangWithFriends, схоже, розпочав BangWith [заповніть порожнє місце тут] тенденція. Минулого тижня група розробників запустила програму BangWithProfessionals, яка використовує LinkedIn для спілкування з колегами. Так. Дійсно.

bwp"Вся ідея почалася з жарту", - каже мені одна із засновниць Кейт Доу. "Ми, очевидно, бачили, що роблять інші, але нам було важко подумати про те, щоб по-справжньому підключити когось, хто користується [цими іншими] послугами".

«Тоді ми задумались, як далеко може зайти ця ідея. Тож ми створили цільову сторінку за годину-дві роботи, створили твіттер-аккаунт і були готові перевірити ідею. За відгуками, які ми отримали з тих пір, найменше, що ми можемо сказати, це те, що, схоже, існує досить хороший ринок для такого додатка ".

Додаток було створено за 72 години, і Доу каже, що LinkedIn не коментував використання його API. “На наш погляд, така мережа, як LinkedIn, може бути гарним місцем для пошуку, коли намагається зв’язатися з кимось. Зрештою, ви проводите більшу частину часу на роботі, тому шанси знайти когось, на кого можна зв’язатися на основі вашого профілю LinkedIn, можуть бути хорошим початком ».

BangWithProfessionals функціонує так само, як і BangWithFriends: Встановіть, виберіть, кого ви хочете бити, як тільки вони виконають те саме, ви отримаєте попередження. Через ставок "Щоби кохання 2" щойно запустили для iOS, хоча він трохи приборкується і просто хоче знайти вам когось на сьогоднішній день - незалежно від того, чи ви бачите це цілком у ваших руках.

Усі ці програми мають проблеми з конфіденційністю. Простий пошук графіків показав, хто використовує BangWithFriends, і, бачачи, які додатки на базі LinkedIn хтось використовує не так просто, ви абсолютно опинитесь у незручній ситуації, якщо встановите його "просто для того, щоб побачити", а потім вам доведеться пояснити до свого колеги ви насправді не хочете зв’язуватися з ними. Існує нескінченна кількість справді незручних шляхів, коли це може йти.

вибух з друзями графік пошуку

Якщо, звичайно, вони справді не спрацюють. Додатки BangWith майже схожі на нову, вигадливу версію Craigslist Casual Encounters. Повсякденні зустрічі - це все, що входить у жоден рядок, що прикріплює секс (або що завгодно). Це, мабуть, найвишуканіше рішення для ваших романтичних примх, але воно працює - незалежно від того, чи є "результати" безглуздим підключенням чи справжнім побаченням. Тож чи справді можна зрозуміти, що ця проста, нова тенденція BangWith - це більше, ніж просто внутрішній жарт, щоб пограти з друзями?

Хоча я продовжую чути, що є історії успіху, жодна з програм ще не хоче розкривати особливості. Тож я пішов до Інтернету Ask Box: Reddit. Там є багато цікавості щодо BangWithFriends, але не так багато облікових записів із перших рук - збережіть одну відповідь.

Серед усіх напівжартівних повідомлень один користувач сказав мені, що встановив додаток і отримав відповідь на запит від дівчини, яку він бачив у середній школі, і що вони планують зустрітися. "Вона була однією з перших, на кого я натиснув (із 25), і я отримав електронний лист наступного дня".

“Спочатку було трохи незручно, коли я побачив електронний лист, але потім почалося, що цього не повинно було бути, оскільки вона теж була в ньому. Тож я просто запитав, чи не хоче вона зустрітися в ці вихідні, нічого складного ".

І це справдилася мрія BangWith: швидкий і брудний спосіб визначити, яка з ваших розчарувань не працює.

Звичайно, найбільше питання - це люди, які використовують BangWithFriends (або професіоналів) з недоброзичливими намірами, або просто для того, щоб побачити, що робить додаток, або, що є більш загальним, щоб дізнатися, хто з ваших друзів хоче вдарити вас. "Моє єдине занепокоєння - це дівчата, які встановлюють і додають усіх своїх друзів-хлопців, лише щоб дізнатись, хто на них загрожує", - відповів один Redditor, додавши, що чоловіки однаково здатні на одне і те ж.

Зрозумілий анонімний плакат Quora був однаково відвертим - і сподівався - щодо свого досвіду BangWithFriends.

"Це було" незручно ", але цілком того варте. Думаю, люди сприймають неправильне враження - ім’я теж не допомагає ".

«Це дозволило мені зробити те, про що я тільки мріяв. Можливо, цього ніколи б не сталося, ні, я впевнений, що цього не було б. Я не дуже спокійний, і я знаю, що втратив багато шансів, які здаються очевидними з огляду на минуле, або, можливо, це просто моя фантазія про те, що могло бути ... Я не збираюся розповідати все, але досить сказати, що було більше, ніж просто фізичний потяг, і це довготривала річ ".

Коли ми виходимо за межі галасу і повільно починаємо чути історії успіху BangWith, здається можливим, що ці програми - це більше, ніж просто базікання для Інтернет-охолоджувача води. У більшості профілів розробників BangWithFriends зображали хлопцями, які кодують (я ненавиджу це говорити, але ... брограмери), але подобається це чи ні, вони торкнулися нерву, апелюючи до наших найосновніших людських інстинктів.

Зрозуміло, що це ще рано говорити, але, схоже, рання реакція полягає в тому, що найнижчий спільний знаменник насправді може бути досить ефективним способом знайти любов до Інтернету (або любові).

ОНОВЛЕННЯ: Виявляється, LinkedIn не був дуже задоволений цілою ідеєю BangWithProfessionals, і його ключ API скасовано. Усі ідентифікатори користувачів видалено. Вас цікавить доменне ім'я? Щоб отримати інформацію, зв’яжіться з командою.

Останні повідомлення