Як змінити Galaxy Note 10 Кнопка живлення за замовчуванням, щоб уникнути Bixby

Кнопка живлення Samsung Galaxy Note 10 Plus Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

У Galaxy Note 10 і Note 10 Plus на одну кнопку менше, ніж у попередніх телефонів Samsung, а область, де раніше була кнопка живлення, тепер нічого не містить. Натомість кнопка Bixby - яка запускає віртуального помічника Samsung - тепер є кнопкою сну / пробудження.

Чому? Samsung хотіла більш обтічного та знакового вигляду.

Але що відбувається, коли ви натискаєте та утримуєте кнопку Bixby, щоб вимкнути або перезапустити телефони? За замовчуванням запускається Bixby. То як вимкнути Note 10 або Note 10 Plus? Витягніть ящик сповіщень, і біля значка шестірні налаштувань з’явиться піктограма живлення. Натисніть це, і ви отримаєте традиційні варіанти живлення.

Це не обов’язково ідеально чи інтуїтивно зрозуміло, але не хвилюйтеся, є спосіб зупинити Bixby від запуску та повернути функцію кнопки до більш традиційного досвіду роботи кнопки живлення.

Спочатку вирушайте доНалаштування проведіть пальцем вниз по панелі сповіщень і торкнувшись значка шестірні або знайдітьНалаштування додаток у шухляді додатків. А тепер перейдіть доДодаткові функції> Бічна клавіша. Ви побачите варіант налаштуваннянатисніть і утримуйте функція кнопки. Просто виберіть Меню вимкнення варіант, і все. Тепер ваша клавіша сну / пробудження також пропонує меню вимкнення живлення, коли ви натискаєте та утримуєте його.

Як ви могли помітити вище цього налаштування, ви також можете налаштувати функцію подвійного натискання кнопки. За замовчуванням він запускає програму камери, але ви можете налаштувати її на включення Bixby або відкрити будь-яку іншу встановлену вами програму. Вибір за вами. Торкніться перемикача біля Подвійне натискання якщо ви хочете повністю вимкнути функціонал.

Наявність на телефонах однієї кнопки менше не означає, що Samsung прагне видалити більше кнопок і піти на телефон без кнопок у майбутньому, але це буде не перший раз, коли ми бачимо телефон без фізичних кнопок.

Якщо ви щойно отримали свій Note 10 або Note 10 Plus, можливо, ви захочете поглянути на наш посібник із основних налаштувань, які ви захочете змінити, щоб отримати максимальну віддачу від телефону. А якщо у вас його ще немає, непогано зачепити футляр, щоб захистити гарне скло назад.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found