Як налаштувати Voice Match на домашньому пристрої Google

Те, що ви ділитеся своїм Google Home з членами сім’ї, не означає, що Google повинен почуватись спільним помічником. Завдяки функції Voice Match, Google Assistant на ваших пристроях Google Home може відповідати персоналізованою інформацією на основі голосу, який дає команду або задає питання. Наприклад, Google Асистент може надавати вам та вашому партнеру різний приблизний час їзди на роботу до роботи на основі адрес, які ви вказали як своє робоче місце.

Вам подобається CNN, але ваш партнер займається NPR? Ви також можете налаштувати свої щоденні брифінги новин, щоб ви могли отримувати новинні звіти, які обслуговуються саме для вас, тоді як ваш сусід по кімнаті отримує конкретні звіти для неї. Щоб насолодитися Voice Match, вам доведеться пройти короткий ряд кроків. Кожна людина, яка використовує Voice Match (загалом до шести осіб), повинна зв’язати обліковий запис Google і голос із вашим пристроєм Google Home. Ось що вам потрібно зробити, щоб налаштувати Voice Match у вашому Google Home.

1. Відкрийте додаток Google Home

Для початку відкрийте додаток Google Home на телефоні або планшеті. Переконайтеся, що ви оновили програму до останньої доступної версії, щоб налаштування працювало належним чином. Потім ще раз перевірте, чи ваш телефон або планшет під’єднані до тієї ж мережі Wi-Fi, що й Google Home, оскільки це забезпечить пристроям можливість ефективного зв’язку.

2. Виберіть Обліковий запис

Щоб переконатися, що перелічений обліковий запис Google - це той, який ви хочете пов’язати з вашим голосом, торкніться піктограми «Меню». Якщо вказаний обліковий запис відрізняється від потрібного, ви можете легко переключити обліковий запис, натиснувши трикутник поруч із назвою облікового запису. Далі просто виберіть обліковий запис, який ви хочете пов’язати зі своїм голосом.

3. Виберіть Пристрій

На головному екрані програми Google Home ви побачите "Пристрої" у верхньому правому куті. Натисніть і прокручуйте, поки не знайдете пристрій, на якому ви хочете налаштувати Voice Match. Далі натисніть синій банер із написом "Зараз доступний багатокористувацький користувач, зв’яжіть свій обліковий запис" або "Отримайте особисті результати за допомогою Voice Match".

Google Home Mini проти аудіовиходу Amazon Echo Dot Ден Бейкер / Digital Trends Ден Бейкер / Digital Trends

4. Тренуйте свій голос

Якщо ви вперше налаштовуєте Voice Match, вам потрібно буде сказати кілька слів, щоб Google Home навчився розпізнавати звук вашого голосу. Додаток дасть вам кілька підказок до слів, яким слід дотримуватися. В основному, ви двічі скажете "Ok Google" і двічі "Hey Google".

Якщо ви вже налаштували Voice Match, просто натисніть «Продовжити», щоб перейти до наступного кроку. Ви також можете перекваліфікувати Google Home (зрештою, іноді наші голоси змінюються, особливо в підлітковому віці). Щоб знову налаштувати свій голос, натисніть «Повторна підготовка голосової моделі» та дотримуйтесь вказівок, які надає вам програма. Це замінить попереднє навчання і дасть пристрою Google Home нову модель голосу, з якою можна працювати.

5. Запросіть інших налаштувати Voice Match

Чи хочуть інші члени вашої родини та друзі взяти участь у акції? Щоб запросити інших людей налаштувати власні голоси в Voice Match, натисніть «Запросити» та виберіть спосіб спілкування. Ви також можете пропустити цей крок.

Пам’ятайте, що ваш Google Home використовуватиме звук вашого голосу для доступу до особистих даних, тож голос із подібним звучанням також може отримати до нього доступ.

Огляд Google Home Max Джуліан Чоккатту / Цифрові тренди Джуліана Чоккатту / Цифрові тренди

6. Пов’яжіть музичні та відео послуги за замовчуванням

Щоб персоналізувати досвід прослуховування, коли ви просите Google Home відтворювати музику, ви можете пов’язати бажані музичні та відеосервіси зі своїм обліковим записом Google. Для цього натисніть «Музика» та виберіть послугу за замовчуванням. Якщо улюбленою платформою є Google Play Music або Youtube Red, ваші облікові записи автоматично зв’язуватимуться, коли ви налаштовуєте Google Home, тому більше нічого робити не потрібно. Якщо ви віддаєте перевагу користуванню Spotify або Pandora, просто натисніть «Посилання» та увійдіть у службу. Тепер, коли ви попросите Google Home відтворити музику, помічник знатиме, яку послугу використовувати.

7. Почніть задавати запитання

Як тільки ваш Voice Match буде налаштовано, ви можете почати запитувати персоналізовану інформацію. Запитайте Google Асистента, що у вас є в календарі того дня, попросіть ознайомитися зі своїми списками покупок або навіть дізнайтеся та забронюйте доступні рейси. Це все одно, що мати справжнього особистого помічника, але без можливості забрати хімчистку.

Останні повідомлення