Як розвантажити програми для iOS і звільнити місце

Ви коли-небудь намагалися зробити знімок на своєму iPhone лише для того, щоб отримати сповіщення про те, що на вашому пристрої “недостатньо місця” для збереження зображення? Ви тоді несамовито шукали щось, щоб викинути, щоб звільнити місце? Вам ніколи не доводиться цього робити з функцією завантаження додатка iOS - функцією, представленою в iOS 11, яка допомагає вам звільнити достатньо місця на вашому iPhone, щоб додати інформацію, знімати фотографії та іншим чином підтримувати пристрій в оптимальному функціональному стані.

Проблеми з зберіганням даних у iPhone та iPad можуть бути таємничими. Незалежно від місця, яке може зайняти додаток, його кешовані дані можуть займати набагато більше, і найефективніший спосіб його швидкого скидання - це видалити, а потім перевстановити програму - дуже боляче.

Функція розвантаження особливо зручна, оскільки, на відміну від простого видалення програм з вашого iPhone та витирання даних разом з ними, при завантаженні додатки зберігають будь-які дані, пов’язані з програмою, наприклад вашу реєстраційну інформацію, на випадок, якщо ви захочете її перевстановити в майбутньому . Програми можуть займати багато місця на вашому iPhone, тому завантаження тих, які ви часто не використовуєте, - це простий спосіб швидко та легко звільнити більше місця.

Звичайно, якщо ви справді не хочете або не потребуєте певної програми на своєму телефоні зараз, ви можете просто видалити її за допомогою команди Видалити програму, яка з’являється під командою Вивантажити програму. Ви також можете видалити програму з домашньої сторінки, натиснувши та утримуючи піктограму програми, доки всі вони не змигнуться, а потім торкнувшись значка x у лівому куті. Це також викидає всі дані, пов’язані з додатком.

Є кілька способів керувати розвантаженням програм як на iPhone, так і на iPad, а в iOS 12 і 13 ця функція працює однаково.

Автоматичне вивантаження

Розвантажувати програми просто. Ви можете використовувати програму "Налаштування" для автоматичного завантаження програм, якими ви не користуєтеся, або вибрати програми, які потрібно завантажити. Ось як це зробити в останніх двох операційних системах iPhone.

як розвантажити програми iOS -як розвантажити ios програми автоматично розвантажитияк розвантажити ios програми автоматично розвантажити
 • Запустіть програму Налаштування та виберіть iTunes та App Store.
 • Натисніть, щоб увімкнути Розвантажити невикористані програми контроль.

Це воно. Цей елемент керування дозволяє монітору ОС визначати, якими програмами ви не користувались довгий час, і автоматично розвантажувати їх без вашого введення. Ви знаєте, які програми були розвантажені, оскільки під піктограмою програми поруч із назвою у них є крихітна піктограма хмаринки. Команду легко змінити, якщо ви передумаєте - просто вимкніть її.

Розвантаження вручну

Ви також можете взяти на себе відповідальність за завантаження програм вручну, коли завгодно.

як розвантажити посібник для програм iOS -як розвантажити ios програми вручнуяк розвантажити ios програми вручну
 • Вимкнути Розвантажити невикористані програми контроль, якщо він увімкнений.
 • Торкніться Загальне> Зберігання для iPhone або (iPad) щоб переглянути список програм, які можна завантажити.
 • Натисніть будь-яку програму > Розвантажити додаток.

Навіть після того, як програми буде видалено з вашого пристрою, ви зможете повторно завантажити їх із App Store у будь-який час. Вам просто потрібно буде ввійти за допомогою свого ідентифікатора Apple і пароля, а інші налаштування все ще зберігаються. Налаштування «Вивантажити невикористані програми» надає iOS контроль над тим, які невикористані програми завантажуються. Якщо вам коли-небудь знадобиться програма, яку було завантажено, просто натисніть її значок, щоб негайно повторно завантажити її.

Обмежте розвантаження

Якщо ви ділитесь своїм iPhone або iPad з іншими - особливо з пустотливими дітьми - можливо, ви захочете ще більше контролювати свої програми. Ви можете не лише заборонити iOS видаляти програми, але й будь-кому іншому видаляти програми з телефону або планшета без вашого дозволу. Обмеження екранного часу в iOS 12 та 13 надають ще один простий спосіб контролювати, які програми залишаються та які додатки переходять.

як розвантажити програми iOS обмежити 1як розвантажити програми iOS обмежити 2як розвантажити програми iOS обмежити 3як розвантажити програми ios обмежити розвантаження444
 • У програмі Налаштування торкніться Час екрану.
 • На панелі Час екрану натисніть, щоб увімкнутиОбмеження вмісту та конфіденційності.
 • Потім, прямо під ним, торкнітьсяПокупки в iTunes та App Store.
 • Торкніться Видалення програм.
 • Проведіть стрілкою до наступного екрана та торкніться Не дозволяти.

З цим набором управління відтепер ніхто не може видаляти програми з вашого телефону, якщо ви явно не скасуєте обмеження. Якщо ви використовуєте параметр «Спільний доступ до сім’ї», ви також можете використовувати елементи керування часом екрану, щоб дистанційно обмежити завантаження програм із пристроїв членів сім’ї.

Повторно встановіть завантажену програму

Незважаючи на завантаження програми на iPhone, піктограма програми залишається на головному екрані iPhone. Ви можете сказати, що програма завантажена, тому що під піктограмою програми ви бачите крихітну піктограму хмари. Ось як відновити завантажені програми.

як розвантажити програми iOS перевстановити 11як розвантажити програми iOS перевстановити 22Як розвантажити програми iOS перевстановити 33
 • Щоб перевстановити програму, торкніться програми на головному екрані. Коли він почне перевстановлюватися, на піктограмі з’явиться коло.
 • Або перейти до Налаштування> Загальне> Зберігання iPhone і натисніть на розвантажену програму.
 • Потім натиснітьПеревстановіть програму.

Останні повідомлення