Як використовувати навігацію жестами Android 9.0 Pie та як її вимкнути

Окрім чуток про майбутній Pixel 3, схоже, Google взяв ще одну сторінку з книги Apple - вводячи жести, схожі на iPhone X, в останню версію своєї операційної системи Android 9.0 Pie. Нова навігація жестом Android складається з проведення пальцями, а не натискання на традиційні піктограми навігації.

Хоча звикання може зайняти деякий час, ми розбираємо, як використовувати нову систему навігації жестами, щоб полегшити перехід - і як його вмикати чи вимикати.

Як увімкнути або вимкнути управління жестами

Для тих, хто переходить з Android 8.0 Oreo на Android 9.0 Pie на існуючому пристрої, нова система навігації жестами не обов’язково вмикається за замовчуванням (вона автоматично вмикається для Essential Phone). Щоб увімкнути елементи керування, перейдіть до Налаштування> Система> Жести.Потім натисніть Проведіть пальцем по домашній кнопці та увімкніть функцію. Потім значки переключатимуться з трьох кнопок на піктограму у формі таблетки. Щоб вимкнути навігацію жестами, виконайте ті самі дії, щоб вимкнути функцію.

EK Chung, менеджер досвіду роботи для портативних пристроїв Android та Pixel у Google, підтвердив Android Central, що майбутні пристрої Google будуть поставлятися з навігацією лише за допомогою жестів. Це означає, що ми, швидше за все, побачимо цю функцію, автоматично ввімкнену з Google Pixel 3 - наступний флагман компанії, який, як очікується, з’явиться в жовтні.

Як користуватися новою кнопкою додому

Бренда Столяр / Цифрові тенденції

Незважаючи на те, що кнопка "Домашня сторінка" тепер є піктограмою у формі таблетки, вона все одно працює аналогічно старому колу. Натисніть на нього, щоб перейти на головний екран, і тривале натискання запустить Google Assistant.

Коли ви перебуваєте в програмі, стрілка назад буде автоматично з’являтися ліворуч від кнопки додому, як і стара система навігації. Натисніть на нього, щоб повернутися до попереднього перегляду. Він зникає на головному екрані.

Як отримати доступ до панелі програм

Щоб отримати доступ до панелі програм, протягніть пальцем угору знизу екрана. Після цього відкриється повний ящик програм, де відображатимуться всі програми, встановлені на телефоні. Короткий штрих робить щось інше. У нижній частині екрана з’явиться кілька нових додатків - це програми, до яких ви, ймовірно, торкнетеся наступним, але над ними - нове меню Останні програми.

Як отримати доступ до останніх програм

Бренда Столяр / Цифрові тенденції

Для нещодавніх програм - все, що вам потрібно, коротке проведення внизу екрана вгору. З’явиться галерея каруселі, що показує нещодавно відкриті програми, і ви можете прокручувати ліворуч та праворуч. Перетягування дому у формі таблетки вправо дозволяє повзунок, який автоматично починає повільно прокручувати програми. Коли потрібний додаток опиниться в центрі, відпустіть кнопку, щоб відкрити його.

Щоб очистити певний додаток, проведіть пальцем угору у вікні певного додатка. Прокрутіть до лівого вікна та торкніться Очистити все щоб вийти з усіх програм одночасно.

Як отримати доступ до попередньої програми

На головному екрані чи в іншій програмі, швидке проведення пальцем праворуч по кнопці головного дозволить отримати доступ до попередньої програми. Продовжуйте гортати праворуч, щоб перегортати вперед-назад між обома програмами.

Як увійти до режиму розділеного екрану

Бренда Столяр / Цифрові тенденції

Для перегляду на розділеному екрані натисніть значок програми вгорі, коли перебуваєте в режимі нещодавніх переглядів. Натисніть на Розділений екран і прокрутіть різні доступні програми, щоб вибрати другу програму. Існує також можливість провести пальцем вгору по кнопці «Головна», щоб отримати доступ до панелі програм і додати натомість іншу програму.

Останні повідомлення