Звукова безкоштовна пробна версія: як записатись на низьку, низьку ціну абсолютно нічого

Так, існує звукова безкоштовна пробна версія. Він триває місяць, і ми не зобов’язуємося його дотримуватись, коли він закінчується. Тут ми розповімо вам, як зареєструватися та поділитися деякими обов’язковими слуханнями, щоб розпочати. Віддаєте перевагу читати? Натомість радимо скористатися безкоштовною пробною версією Amazon Kindle Unlimited.

Перш ніж заглибитися в пробну версію, спершу потрібно торкнутися, що таке Audible Gold: це послуга передплати Audible, яка пропонує клієнтам безкоштовну аудіокнигу щомісяця та необмежений доступ до Audible Originals (вміст, який неможливо знайти деінде) для лише 15 доларів на місяць. Непогано, так? Правильно.

Отже, що приносить безкоштовна пробна версія Audible на стіл? Одна безкоштовна аудіокнига (не шанувальник вибраного вами? Ви можете поміняти її безкоштовно) та вибрати Audible Originals, а також нагадування електронною поштою за тиждень до її закінчення, щоб ви могли зупинити автоматичний перехід на платну членство.

Реєстрація на безкоштовну пробну версію Audible теж не може бути простішою. Це просто, як перейти на веб-сайт - або натиснути кнопку вище - і слідувати інструкціям на екрані, щоб створити обліковий запис Amazon. Уже є? Просто натисніть кнопку «Спробувати Без звуку». Ви зараз зареєстровані на цілий місяць - безкоштовно.

Звичайно, існують деякі умови, головна з яких полягає в тому, що одномісячна пробна пропозиція поширюється лише на нових клієнтів. Колишні клієнти Audible не мають права: їм потрібно буде поновлювати своє членство на звичайних 15 доларів на місяць, якщо вони хочуть повторити його.

Як записатись на звуковий суд

Не знаєте з чого почати? Ось покроковий посібник, в якому детально описується, як правильно зареєструватися на безкоштовну пробну версію Audible.

Існуючий клієнт Amazon

Крок 1: Перейдіть на веб-сайт Audible.

Крок 2: Клацніть на кнопку під заголовком Клацніть, щоб спробувати безкоштовно звук - або натисніть той, що внизу.

Крок 3: Виберіть кредитну картку, якою будете користуватися, коли пробний період закінчується.

Переконайтеся, що ваші особисті дані правильні, і натисніть кнопку «Почати безкоштовну пробну версію».

Крок 4:Торкніться Почніть безкоштовну пробну версію.

Новий клієнт Amazon

Крок 1:Перейдіть на веб-сайт Audible.

Крок 2: Натисніть кнопку з заголовком Клацніть, щоб спробувати безкоштовно звук - або натисніть на кнопку нижче.

Крок 3: Клацніть Створіть свій обліковий запис Amazon.

Крок 4: Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб створити обліковий запис.

Крок 5: Введіть деякі платіжні реквізити, які будуть використовуватися після закінчення пробного періоду.

Введіть інформацію про кредитну картку, коли закінчиться пробна версія.

Крок 6: Клацніть Почніть безкоштовну пробну версію.

Ви все готові. Що тепер? Пора вибрати щось для прослуховування. Ми знаємо, знаємо - пропонується забагато, щоб навіть знати, з чого почати. Однак, щоб зробити це трохи простішим, ми зібрали деякі найпопулярніші аудіокниги, які може запропонувати Audible, заголовок: Забуті.

  1. Забуті Стіна Холмс
  2. Стати Мішель Обама
  3. Шануй себе від Дідді
  4. Національний приморський узбережжя Кейп-Код Гордон Хемптон
  5. Ти тут Габріель Бернштейн
  6. Казки Бідла Барда від J.K. Роулінг
  7. Ідеальна гойдалка Джеймсом Макгірком
  8. Де співають Crawdads Делія Оуенс
  9. Неприборкані від Гленнона Дойла
  10. Кришталева чаша Дихання від The ​​Big Quiet
Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення