Як заявити своє ім’я користувача для Nintendo Switch

як заявити своє ім'я користувача комутатора nintendo nintendoswitch апаратна консоль 04 0 1 ddd Nintendo Перемикач Nintendo виходить до 3 березня, але Nintendo вже дозволив охочим шанувальникам вибрати ім’я користувача, яке вони хочуть, навіть якщо вони не замовили консоль. На щастя, процес вибору ідеального імені користувача Switch надзвичайно простий, і вам навіть не потрібно знаходитись перед консоллю Nintendo, щоб куля прокотилася. Ось як.

Крок 1: Увійдіть або створіть обліковий запис Nintendo

Перш ніж ви зможете вибрати ім’я користувача Nintendo Switch, вам доведеться увійти у свій обліковий запис Nintendo. Це можна зробити кількома різними способами, залежно від того, як ви користувались послугами Nintendo в минулому. Якщо ви використовували попередню систему “Nintendo Network ID” для гри в мережі Wii U та 3DS, просто введіть цей ідентифікатор, а також свій пароль. Ви також можете використовувати Facebook, Google або Twitter для входу, якщо ви це робили раніше.

І навпаки, ви також можете ввійти, використовуючи електронну адресу облікового запису Nintendo. Якщо ви ще не зареєстрували обліковий запис Nintendo, просто натисніть кнопку «Створити обліковий запис Nintendo» внизу сторінки, щоб розпочати. На наступній сторінці буде вказано ваш день народження, адресу електронної пошти та часовий пояс.

Крок 2: Виберіть свій ідентифікатор користувача

Після того, як ви увійшли у свій обліковий запис Nintendo, вам потрібно лише кілька хвилин, щоб вибрати ім’я користувача для Nintendo Switch. Просто натисніть на вкладку "Інформація про користувача" під вашим зображенням профілю, і ви побачите порожнє поле з написом "User ID". На мобільному пристрої вам потрібно буде натиснути вкладку "User ID".

Тепер вам буде запропоновано ввести новий пароль, який буде прив’язаний до вашого облікового запису Nintendo замість ідентифікатора мережі Nintendo або іншої служби соціальних мереж, якою ви користувались. Перевірте електронну пошту, пов’язану з вашим обліковим записом, прийміть зміну та виберіть новий пароль.

Щойно ваш пароль буде змінено, ви зможете вибрати свій ідентифікатор користувача. Він повинен містити більше шести символів, тому виберіть альтернативне ім’я, якщо ваше ім’я Xbox Gamertag або PSN буде занадто коротким. Тепер ви готові ввійти в Nintendo Switch зі своїм новим ім’ям, як тільки отримаєте консоль, і ви зможете приймати будь-які покупки в eShop зі своїм обліковим записом на випадок, якщо вам доведеться купувати систему заміни!

Останні повідомлення