Емодзі "Оскар", що надходять до Twitter та Periscope

twitter оскари смайликиОскари вже майже на нас. За кілька днів до прямого ефіру Twitter представив офіційні смайлики з цього приводу.

В очікуванні більшої кількості відеореакцій на подію в цей час, Twitter і Periscope отримають власні смайли, активовані хештегом #Oscars. Користувачі Twitter, які використовують спеціальний хештег, побачать золоту статую (подібно до самого Оскара), яка з’явиться поруч із ними у своїх твітах.

Тим часом користувачі Periscope можуть набирати як #Oscars, так і #onetake, щоб перетворити одне з кожних п’яти сердець у ванну з попкорн смайликами. Для певного візуального натхнення Periscope закликає людей відтворювати сцени з номінантів на найкращий фільм цього року, повідомляє Ad Week. Додаток у прямому ефірі, що належить Twitter, також, ймовірно, також буде використовуватися репортерами та знаменитостями як з червоної доріжки, так і під час церемонії - хоча він зіткнеться з жорсткою конкуренцією, як Snapchat, так і Facebook.

Twitter також розкрив найбільш обговорюваних претендентів на Оскар на своїй платформі. Результати, які можуть дати уявлення про потенційних переможців у нічний час, можуть бути організовані штатами в США. Загалом, найбільш обговорюваний фільм (із зсувом) Божевільний Макс: Дорога люті. Результат для найбільш обговорюваного актора майже одностайно на користь Леонардо Ді Капріо. Дженніфер Лоуренс бере твіттер за найкращу актрису, як і Кейт Уінслет за найкращу актрису другого плану. Закінчуючи категорії, найбільш балаканиною про найкращого актора другого плану є Марк Руффало та Піксар Навиворіт є найбільш колективно обговорюваним анімаційним фільмом. Ви можете самостійно перевірити результати на інтерактивній діаграмі Twitter нижче.

Оскар з’явиться на наших екранах у неділю, 28 лютого, о 20:30 за європейським часом. І ви можете отримати офіційний закулісний доступ до події у Twitter, перейшовши за офіційним акаунтом Академії, який під час церемонії використовуватиме Twitter Mirror із функцією GIF.

Останні повідомлення