Як показати відсоток заряду акумулятора на iPhone

Коли ви намагаєтеся прожити день, не вичерпавши соку, зручно мати чітке уявлення про те, скільки часу у вас залишилось від акумулятора. Ви не хочете пропустити повідомлення чи дзвінок, оскільки ваш iPhone помер.

Увімкнення відсотка заряду батареї - одне з перших налаштувань, яке потрібно змінити, коли ви отримуєте новий iPhone. Ось чому ми підготували цей короткий посібник.

Примітка: Додавати відсоток заряду акумулятора до рядка стану легко, якщо у вас iPhone 8 або старіший iPhone, але якщо ваш iPhone має виїмку, тоді немає місця для розміщення цього відсотка, тому вам знадобиться додатковий крок .

Як показати відсоток заряду акумулятора на iPhone

Як показати відсоток заряду акумулятора на iPhone

Коротка відповідь: Перейти до Налаштування> Акумулятор і увімкніть Відсоток батареї.

Це буде добре працювати для вас, якщо у вас iPhone 8, 8 Plus або будь-яка попередня модель iPhone, але якщо ви качаєте iPhone X або щось нове з вирізом, то вам знадобиться інший спосіб знайти потрібну інформацію.

Як перевірити відсоток заряду акумулятора на iPhone X або новішій версії

Оскільки на верхній частині місця менше місця, ви не можете додати відсоток заряду акумулятора до рядка стану на iPhone X. Натомість вам доведеться скористатися одним із наведених нижче способів, щоб перевірити його. Всі ці методи, крім першого, також працюватимуть з іншими моделями iPhone.

  • Проведіть пальцем униз від правого верхнього кута дисплея, щоб відкрити Центр керування, і вгорі праворуч з’явиться відсоток заряду акумулятора. Це працює лише на iPhone, які мають виріз.
  • Скажіть: "Гей, Сірі, який у мене відсоток заряду?" і Сірі скаже вам.
  • Підключіть iPhone до зарядного пристрою, і поточний відсоток заряду акумулятора чітко з’явиться на екрані.
  • Якщо у вас iPhone 8 або новіший, ви також можете розмістити його на бездротовій зарядній панелі, щоб побачити поточний відсоток заряду акумулятора.

Якщо у вас часто виникають проблеми з тим, що у iPhone закінчується живлення, то подумайте про те, щоб інвестувати в одне з найкращих портативних зарядних пристроїв, або ознайомтеся з нашим посібником, як заощадити час автономної роботи вашого iPhone.

Останні повідомлення