Як використовувати режим фокусування в Android 10

Екран завантаження Android 10 Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

Android 10 випускається на вибрані телефони, і, як зазвичай для основного оновлення Android, він додає купу нових функцій, щоб включити їх до існуючого репертуару інструментів вашого пристрою. Але завдяки ще більшій кількості нових функцій, що приєднуються до соціальних медіа, ігор та додатків для обміну повідомленнями, постійне гудіння та гудіння телефону загрожує відволіканням від того, що насправді важливо.

Google знає це, і він додав функцію, щоб переконатись, що вас не відволікає постійний потоп мемів та смішних відео. Незалежно від того, чи потрібно вам зосередитися на роботі, чи витрачаєте час на сім’ю, чи просто хочете трохи відпочити, ось як ви можете вирізати пляву за допомогою режиму фокусування в Android 10.

Що таке режим фокусування?

Але що саме таке режим фокусування? В основному це вишукана версія "Не турбувати". Це режим, який блокує сповіщення від певних програм під час активності, очищаючи всі відкриті сповіщення від цих програм і зупиняючи появу будь-яких подальших сповіщень, коли режим активний. Крім того, порушені програми також будуть заблоковані в режимі фокусування, не даючи вам випадково відкрити їх, коли вам слід робити щось інше.

Не турбуйтесь і про втрату своїх сповіщень, оскільки попередні сповіщення будуть відновлені, як тільки ви вимкнете режим, на додаток до сповіщень, які надійшли, коли режим фокусування був активним.

Підписавшись на бета-версію

Незважаючи на те, що вийшов Android 10, режим фокусування поки недоступний. Google, здається, все ще робить останні штрихи до свого інструменту для відволікання уваги, і як такий, він доступний лише в бета-версії програми Digital Wellbeing.

Якщо ви із задоволенням кидаєтесь у бета-версію, щоб отримати доступ до режиму фокусування, це зробити просто. Зайдіть на бета-сторінку Google і подайте заявку на вхід у бета-версію. Потім перейдіть до Digital Wellbeing у Play Store на своєму пристрої Android, щоб завантажити бета-оновлення. Після цього ви отримаєте доступ до режиму фокусування через оновлену програму Digital Wellbeing.

Як отримати доступ до цифрового благополуччя

андроїд 9 пиріг цифровий добробут Джуліан Чоккатту / Цифрові тенденції

До режиму фокусування можна отримати доступ за допомогою програми цифрового благополуччя Google, тому вам також потрібно буде знати, як користуватися програмою оздоровчого контролю за часом від Google. Ми детально висвітлили це в нашому посібнику з цифрового благополуччя, але коротко, ви можете швидко отримати доступ до цифрового благополуччя, відкривши Налаштування додаток, а потім, натиснувши Цифрове благополуччя та батьківський контроль.

Щоб полегшити доступ до Цифрового благополуччя в майбутньому, прокрутіть головне меню Цифрового благополуччя та ввімкніть опцію для Показувати значок у списку програм. Таким чином, Digital Wellbeing з’явиться у вашому списку додатків, що полегшить пошук.

Як увімкнути режим фокусування

як використовувати режим фокусування в android 10 1як використовувати режим фокусування в android 10 2як використовувати режим фокусування в android 10 3

Після того, як ви відкрили Digital Wellbeing і полегшили доступ до нього, увімкнути режим фокусування надзвичайно просто. Просто перейдіть до програми Digital Wellbeing - або через Налаштування> Цифрове благополуччя та батьківський контроль або через список програм - а потім торкніться значка Режим фокусування опція під Способи відключення підменю. Відкривши, торкніться синього Увімкніть зараз , щоб запустити режим фокусування.

Додавання та видалення програм із режиму фокусування

Але якщо його увімкнути, ви нічого не зробите, якщо ви не скажете, що ігнорувати. Режим фокусування найкраще працює, коли він блокує програми, які вас найбільше відволікають, але за замовчуванням не блокує жоден додаток. Натомість вам потрібно буде це зробити для цього. Щоб режим фокусування блокував сповіщення від програм, коли він активний, просто встановіть прапорець біля назви програми в головному меню Режим фокусування меню. Потім воно з’явиться під Ваші відволікаючі програми підменю. Щоб видалити програму, зніміть прапорець, щоб дозволити відображати її сповіщення через режим фокусування.

Спрощення запуску режиму фокусування

як використовувати режим фокусування в android 10, додаючи швидкі налаштування 1як використовувати режим фокусування в android 10, додаючи швидкі налаштування 2як використовувати режим фокусування в android 10, додаючи швидкі настройки 3

Відкривати програму Digital Wellbeing щоразу, коли ви хочете швидко перемикати режим фокусування, не є найшвидшим процесом. Тож замість того, щоб робити це щоразу, чому б не додати швидкий перемикач до швидких налаштувань над тінню сповіщень? Для цього перетягніть екран вниз, щоб відкрити панель сповіщень, а потім знову перетягніть вниз, щоб відкрити швидкі налаштування. Торкніться піктограми олівця внизу ліворуч вікна, а потім прокрутіть сторінку вниз, поки не знайдете Утримуйте та перетягуйте, щоб додати плитки підменю. Звідти знайдіть Режим фокусування плитку та перетягніть її у меню вище, щоб додати до швидких налаштувань.

Тепер, коли ви це зробили, ви зможете просто отримати доступ до своїх швидких налаштувань і торкнутися значка Режим фокусування , щоб увімкнути інструмент.

Останні повідомлення