Як встановити ехо-точку

Компактна Echo Dot від Amazon зараз випускається в третє покоління з нещодавно анонсованою версією із вбудованим світлодіодним годинником, і є ще більше, щоб рекомендувати цей менший пристрій Echo, який ідеально підходить як супутниковий супутник більшого Echo, або альтернатива меншим житловим приміщенням. Він може робити все, що можуть більші колонки Echo, але він більш доступний (а в деяких випадках і безкоштовний додаток). І, як ми вам покажемо, Dot також дуже легко налаштувати для нових користувачів. Якщо ви відкриваєте свою Dot свіжою з коробки, ось що потрібно зробити, щоб налаштувати все і переконатися, що Alexa працює належним чином.

Крок 1: Завантажте Alexa

Якщо це ваш перший пристрій Echo, у вас, ймовірно, немає програми Alexa. Якщо вам потрібно, завантажте програму Alexa на бажаний мобільний пристрій, щоб почати. Ви можете знайти програму Alexa як у магазинах програм Apple, так і в Google, а також у багатьох інших місцях. Якщо ви вперше використовуєте Alexa, можливо, вам доведеться виконати кілька кроків входу / облікового запису при першому відкритті програми, тож подбайте про це зараз.

Якщо у вас вже є програма Alexa, переконайтеся, що вона повністю оновлена, перш ніж розпочинати процес налаштування.

Крок 2: Підключіть і підготуйте свою Echo Dot

Echo Dot (3-е покоління) Echo Dot (3-е покоління)

Використовуйте шнур, який постачався з вашою точкою, і підключіть її до мережі. Коли він увімкнеться, кільце вашої точки повинно світитися синім. Це все, що вам потрібно зробити зараз, але ви можете помітити, що точка відображається як пристрій, готовий до підключення в налаштуваннях Wi-Fi.

Крок 3: Підготуйтеся до додавання нового пристрою

Налаштування Alexa

Тепер відкрийте програму Alexa. Коли ви дійдете до головного екрану Alexa, подивіться на нижній правий кут, щоб вибрати опцію Пристрої. На ньому буде маленька піктограма у формі будинку. Виберіть його.

Пристрої вікно повідомить вас, коли ви можете налаштувати нові пристрої, і покаже будь-які пристрої, якими Alexa вже може керувати (у цю категорію потрапляє багато різних інтелектуальних пристроїв, не тільки Echos). Щоб додати свою крапку, почніть із погляду у верхньому правому куті програми, де ви побачите піктограму знака плюс (+). Виберіть його, що відкриє підменю із запитом про те, що ви хочете додати до Alexa. Виберіть Додати пристрій.

Крок 4: Виберіть правильний пристрій Echo

Тепер Alexa запитає, який тип пристрою ви намагаєтесь налаштувати. На щастя, є окремий розділ лише для Amazon Echo пристроїв. Виберіть цю категорію, щоб продовжити.

Звідси ви побачите список усіх різних пристроїв Echo. Ви помітите два різні варіанти Echo Dot - звичайну модель Echo Dot та Echo Dot Kid’s Edition. Виберіть відповідний тип, щоб продовжити. Якщо ви обираєте звичайну крапку, вам також потрібно буде вказати, яке покоління є вашою моделлю (на даний момент Alexa надає кілька зручних візуальних зображень, тому це не повинно бути надто складно зрозуміти).

Кільце вашого Dot, яке зазвичай світиться синім, коли воно працює, тепер повинно світитися помаранчевим кольором - знак того, що ви його налаштовуєте.

Крок 5: Додайте інформацію про мережу за потреби

Тепер Alexa проведе вас через посібник з налаштування, де вам потрібно буде надати необхідну інформацію. Це не займе багато часу, але це важливо! Якщо ви ще не підключили свою точку до Wi-Fi, це буде перше завдання Alexa. Будьте готові ввести пароль мережі Wi-Fi, щоб отримати свою Dot в мережі.

Якщо ваша Dot буде підключена до окремого динаміка Bluetooth (наприклад, більшого пристрою Echo), вам доведеться вказати, що це так, щоб Alexa могла виявити доступні динаміки та переконатися, що ці два належним чином спарені. Якщо ваша Dot діє сольно, не потрібно турбуватися про цей крок.

Потім Alexa попросить вас вибрати кімнату, в якій буде знаходитися ваша Dot, або створити для неї кімнату, якщо мітки немає у списку. Ви можете пропустити цей крок, якщо хочете, але це дуже зручна ідентифікація.

Крок 6: Дослідіть навички Alexa

Амазонка

Використовуючи голосові команди з Dot, ви можете активувати всілякі Alexa-навички або міні-програми, які додають нову інформацію або функції до Alexa. Варто переглянути серед навичок Alexa і побачити, чи можете ви знайти щось, що особливо підходить для ваших намірів Dot. Увімкніть їх зараз, щоб ви могли негайно розпочати їх використання. Ось декілька наших улюблених навичок, які ви можете спробувати.

Купуйте тут зараз

Останні повідомлення