Як: Синхронізувати iPod, не видаляючи музику (на ПК)

iPod ClassicІноді ваш комп’ютер гине, і якщо ви не створили резервну копію своїх файлів, можливо, ви просто втратили всю свою музику. Можливо, ви купуєте новий комп’ютер, але у вас все ще є музика, завантажена на iPod, або ви підключаєте iPod до комп’ютера друга.

Щоразу, коли ви підключаєте iPod до нового комп’ютера, iTunes пропонує вам синхронізувати mp3-плеєр із бібліотекою iTunes та музикою, яка там є. Якщо ви синхронізуєте iPod, вся ваша музика буде автоматично видалена.

Ми тут, щоб допомогти вам запобігти втраті всієї вашої музики. У нас є покроковий процес, який допоможе вам.

Кілька приміток перед початком:

- Ця інструкція призначена для ПК, а не для Mac. Деякі кроки можуть бути переданими, але це призначено для користувачів ПК.

- Це не працює для iPod Touch.

- Ви можете спробувати iPod ripper, але багато програм, які роблять це, як правило, коштують грошей, а безкоштовні важко знайти або вони працюють не дуже добре. Наш процес нижче є безкоштовним і не займає занадто багато часу.

1. Або клацніть піктограму «Мій комп’ютер» на робочому столі, або натисніть «Пуск» на панелі завдань, а потім «Мій комп’ютер». Потім натисніть «Інструменти», а потім «Параметри папки». Тепер натисніть вкладку «Перегляд». З’явиться великий список, вам потрібно прокручувати його вниз, поки не натрапите на «Показати приховані файли та папки». Клацніть на нього, а потім натисніть «OK». Згорніть вікно «Мій комп’ютер».

2. Підключіть iPod до комп’ютера та відкрийте iTunes.

3. Клацніть піктограму iPod у лівій частині вікна iTunes. Може з’явитися вікно, яке запитає, чи хочете ви синхронізувати ipod з комп’ютером. Роби НЕ натисніть «Так». Якщо натиснути «Так», ваша музика буде видалена.

4. Унизу вікна iTunes клацніть поле «Увімкнути використання диска».

5. Поверніть «Мій комп’ютер» назад. Ви побачите назву вашого iPod та піктограму для нього, розташовану під „Пристрої зі знімним сховищем”. Двічі клацніть піктограму iPod.

6. Відкрийте папку з назвою «iPod_Control», а потім відкрийте папку «Музика».

7. Виділіть усі папки в папці «Музика». Ви можете зробити це вручну або скористатися комбінацією клавіш одночасно натисканням клавіш “CTRL” та “A”. Виділивши всі папки, скопіюйте їх.

8. Вставте папки на робочий стіл. Якщо ви боїтесь захаращувати робочий стіл, спробуйте скопіювати всю папку «Музика», скопіювавши лише цю папку та вставивши на робочий стіл. Якщо це не працює, поверніться до кроку 7.

9. Поверніться до свого iTunes. Клацніть на «Файл», а потім виберіть «Додати папку до бібліотеки». Виберіть одну з папок, яку ви розмістили на робочому столі. Потім пісні в цій папці будуть додані до бібліотеки iTunes. Промийте та повторіть для всіх інших папок.

10. Натисніть кнопку відключення iPod у iTunes. Зачекайте близько 10 секунд, а потім знову підключіть iPod. Тепер, коли ви натискаєте піктограму iPod у iTunes, скажіть «Так» на запит про синхронізацію iPod.

Оскільки ви додали свою музику до нової бібліотеки iTunes, ви не втратите жодної пісні, а можете навіть додати кілька.

Останні повідомлення