Аркада Giphy дозволяє будь-кому створювати мікроігри за допомогою GIF-файлів

Попередня Наступна 1 з 3 giphy arcade запускає налаштування v1giphy arcade запускає налаштування v2аркада giphy запускає типи ігор v6

GIF-файли вже не просто корм для обміну повідомленнями та соціальних взаємодій - з Giphy Arcade GIF-файли складають блоки для власних аркадних ігор. Запущений у середу, 16 жовтня, Giphy Arcade дозволяє користувачам розробляти власні ігри за допомогою анімованих наклейок, а потім ділитися ними та грати без завантаження програми.

Ремікс Giphy Arcade дозволяє вибрати тип гри - наприклад, біг та стрибки через перешкоди чи стрілянину цеглою - та налаштувати гру, заповнивши персонажів GIF-файлами. Наприклад, ви можете створити гру, де гамбургер повинен перестрибнути мангал. Ігрові дизайнери також можуть вибрати власний фон та аркадну музику старої школи.

Ігри розроблені з нової веб-програми Arcade, що означає, що для розробки та відтворення не потрібно завантажувати додатки. Будь-який пристрій з підключенням до Інтернету та веб-браузером підтримує мікроігри. Оскільки ігри просто вибирають тип і заповнюють символів, ігри можуть бути розроблені в кілька кліків без необхідності використання коду та дизайну.

Якщо ви не хочете розробляти власні ігри, у Giphy Arcade розміщені мікроігри, розроблені Giphy, для гри з веб-браузера. Як і GIF-ігри, ігри Giphy короткі та солодкі - компанія заявляє, що вони розроблені для відтворення за кілька секунд. Якщо ви хочете грати більше кількох секунд, на домашній сторінці Giphy Arcade також є колекції ігор, куратори яких у списки відтворення для довшої гри.

Звичайно, GIF-файли - це соціальні істоти, а ігри Giphy також створені для того, щоб ділитися ними з друзями. До ігор можна ділитися за допомогою спеціального посилання (наприклад, цього), яке дозволяє поширювати ігри в соціальних мережах, а також у текстах та електронних листах без завантаження програми.

"Досліджуючи, як можуть виглядати ігри для Giphy, ми знали, що досвід повинен бути швидким, спільним та доступним для всіх, включаючи людей, які необов'язково мають історію розвитку ігор", Нік Сантанієлло, старший інженер з продуктів у Giphy, сказав. "За допомогою Giphy Arcade ми створили досвід, який не лише забезпечує миттєве задоволення гравця, але й новий спосіб додати персоналізовану виразність та розвагу до розмов, коли вони відбуваються".

Giphy Arcade запущений у середу, 16 жовтня, включаючи ігри від партнера по запуску Wendy’s - так що ви можете грати у версію класики Прорив, але з курячими нагетсами.

Останні повідомлення