Як керований доступ може захистити ваш iPhone або iPad

Керований доступ - це одне з тих незрозумілих засобів контролю доступності, на якому спеціалізується iOS, і воно може суттєво змінити спосіб, яким ви - або вибрані інші - користуєтеся та контролюєте доступ до свого iPhone або iPad.

Керований доступ діє для обмеження вашого мобільного пристрою однією програмою та управління доступними для нього функціями, заважаючи вам перейти на іншу програму або отримати доступ до головного екрану. Його мета - обмежити доступ до всього вашого списку програм, щоб захистити вашу конфіденційність, запобігти випадковим змінам третьою стороною, яка може ним користуватися (наприклад, вашими дітьми), або просто зосередити вашу увагу на виконанні завдання. Функція таймера особливо зручна для обмеження використання для певних завдань.

Корисно для освіти, бізнесу, ресторанів, музеїв та інших налаштувань - неважливо, який додаток ви хочете ізолювати. Керований доступ концентрує увагу лише на цій програмі, будь то написання, малювання, музика, електронна пошта, нотатки тощо. Ми покажемо вам, як увімкнути та використовувати його. Процедура майже ідентична як на iPhone, так і на iPad.

Налаштуйте керований доступ

Налаштування керованого доступуяк керований доступ може захистити ваш доступ до iphone або ipad2як керований доступ може захистити ваш доступ до iphone або ipad3як керований доступ може захистити ваш доступ до iphone або ipad4як керований доступ може захистити ваш доступ до iphone або ipad siri1Керований доступ Siri
  • Йти до Налаштування> Доступність> Керований доступ.
  • Торкніться Налаштування пароля, потім натисніть Встановіть код керованого доступу.
  • Введіть пароль, а потім знову введіть його. Крім того, ви можете ввімкнути Face ID або Touch ID як спосіб закінчити сеанс керованого доступу. Пароль - це ключ до захисту вашого телефону, тому що користувач повинен знати, що це таке, щоб вийти з призначеної програми.
  • Перемкнути Ярлик доступності до Увімкнути, що дозволяє тричі клацнути домашню або бічну кнопку та ввійти в режим керованого доступу в будь-який час із вибраної програми.
зображення функції керованого доступу

Коли ви готові зосередитися на одному додатку, виконайте такі дії:

  • Відкрийте програму, на якій ви хочете зосередитися.
  • Тричі клацніть бічну кнопку на iPhone X або пізнішої версії. Тричі натисніть кнопку додому на iPhone 8 або старішій версії.
  • Якщо ви хочете, щоб частини екрану перестали реагувати на дотики, обведіть цими пальцями один палець. Це зручно під час перегляду відео чи читання, тому ви не можете відмовитися від свого завдання. Ви можете перемістити або змінити розмір кола (або квадрата) на екрані, або торкнутися значка X, щоб видалити його.
  • Торкніться Керований доступта торкніться значкаПочніть вгорі праворуч.

Ви можете використовувати Siri, щоб полегшити початок сеансу керованого доступу; просто запустіть потрібну програму та скажіть Siri Увімкніть керований доступ. Він нічого не зробить, доки ви не вибрали програму, яку хочете заблокувати.

Виберіть додаткові параметри

керовані параметри доступу

Варіанти кнопка в режимі керованого доступу дозволяє керувати доступом до кількох функцій пристрою, включаючи кнопку сну / пробудження, кнопку гучності, рух, клавіатури, дотик, пошук словника та обмеження часу.

  • Щоб вимкнути функції або встановити обмеження за часом, тричі натисніть бічну або домашню кнопку, а потім торкніться Варіанти. Якщо ви не бачите Варіанти, тричі клацніть бічну або домашню кнопку ще раз і введіть свій пароль.
  • Налаштуйте параметри відповідно до своїх уподобань і торкніться Готово.
захищена зона з керованим доступом

Закінчити керований доступ

Існує кілька способів припинити сеанс керованого доступу. Ви можете тричі клацнути бічну або домашню кнопку, ввести свій код керованого доступу та торкнутися Кінець, або якщо для цієї функції ви ввімкнули Touch ID або Face ID, двічі клацніть бічну або домашню кнопку.

Інтерфейс керованого доступу iPad

Після ввімкнення керованого доступу кожен, хто намагається залишити певний додаток, для якого ви його заблокували, отримає повідомлення з проханням тричі клацнути домашню або бічну кнопку для виходу. Якщо вони не знають пароля, вони не зможуть вийти з керованого доступу та возитися з будь-якими іншими програмами чи налаштуваннями на вашому телефоні. Керований доступ також вимикає сповіщення під час використання. Якщо ви коли-небудь застрягли в режимі керованого доступу, забувши код доступу, який ви ввели, щоб увімкнути його, просто перезавантажте пристрій, щоб очистити його.

Щоб повністю вимкнути керований доступ, поверніться в Налаштування та вимкніть кнопку.

Останні повідомлення