Як налаштувати та використовувати спільний доступ до сім'ї на iOS

як налаштувати та використовувати сімейний обмін на ios 37019851 мл Jongjet Klieanthong / 123RF Якщо ви та члени вашої родини є людьми Apple, і ви шукаєте простий спосіб ділитися програмами, відео, фотографіями та музикою; Спільний доступ до сім’ї - це зручний варіант, який досить простий у налаштуванні та безкоштовний у використанні. Однак не всім вмістом можна поділитися, включаючи пісні, не придбані через iTunes, елементи, недоступні через iTunes, або окреме членство в Apple Music. Якщо ви все одно отримуєте більшу частину своєї музики через iTunes, це може бути не великою проблемою. Apple також пропонує членство в Apple Music Family, яке дозволяє кільком людям отримати доступ до Apple Music.

Нижче ми пояснимо, як налаштувати спільний доступ до сім’ї на iOS, перш ніж заглибитися в те, як ним користуватися та як отримати від нього максимум користі. Це включає в себе, як обмежити та контролювати покупки вашої дитини, як приховувати покупки, якими ви не хочете ділитися, і як налаштувати вищезазначене членство в Apple Music Family.

Як налаштувати спільний доступ до сім’ї

Перш ніж почати, переконайтеся, що у вас є активний ідентифікатор Apple і що вам більше 18 років. Ви також повинні мати дійсний спосіб оплати як у файлі, так і готовий, оскільки всі покупки, зроблені за допомогою цієї функції, використовуватимуть ця форма оплати. Нарешті, переконайтеся, що на всіх ваших пристроях встановлено iOS 8 або новішої версії.

Крок 1: На своєму пристрої iOS перейдіть до Налаштування> iCloud і торкніться Налаштуйте спільний доступ до сім’ї.

Крок 2: Торкніться Розпочати, і підтвердьте, що хочете стати Організатором сім’ї, а також відповідальною особою. Вам доведеться запросити всіх інших і надати вищезгаданий спосіб оплати.

Спільне використання жовчі 1

Крок 3: Дотримуйтесь інструкцій на екрані, де з’явиться запит, чи погоджуєтесь ви поділитися своїми покупками. Вам також доведеться ввести або підтвердити свою кредитну або дебетову картку. Після цього вирішіть, чи хочете ви ввімкнути спільний доступ до місцезнаходження, що дозволяє членам вашої родини ділитися своїм місцезнаходженням і навіть відстежувати пристрої один одного за допомогою функції Знайти iPhone.

Крок 4: Це воно! Тепер ви гордий організатор групи "Спільний доступ до сім'ї".

Як запросити людей приєднатися до вашої групи

Крок 1: Йти до Налаштування> iCloud> Сім'я> Додати учасника сім'ї.

Крок 2: Вам потрібно буде вказати ім’я члена вашої родини та електронну адресу, пов’язану з їхнім ідентифікатором Apple, щоб додати їх до свого облікового запису. Навіть дітям потрібно буде додати ідентифікатор Apple. Однак, оскільки діти віком до 13 років не можуть створити його самостійно, організатор сім'ї повинен надати перевірену згоду батьків. Як тільки організатор створить посвідчення для своєї дитини, він буде автоматично доданий до сімейної групи.

Сімейний обмін жовчю 2

Крок 3: Ви можете перевірити статус запрошення, перейшовши на Налаштування> iCloud> Сім'я і дивлячись на статус під іменем людини.

Приєднання до групи

Крок 1: Якщо ви приймаєте кінець запрошення, ви можете знайти його, перейшовши на Налаштування> iCloud> Запрошення, або перевіривши свою електронну адресу, якщо запрошення було надіслано на вашу електронну адресу.

Крок 2: Прийміть запрошення та підтвердьте свій ідентифікатор Apple та пароль. Потім виберіть, чи хочете ви ділитися власними покупками вмісту, і вирішіть, чи хочете ви поділитися своїм місцезнаходженням. Подумайте про те, щоб увімкнути останню функцію, якщо ви хочете інший спосіб знайти ваші пристрої, якщо вони зникнуть, оскільки інші учасники зможуть знайти їх за допомогою додатків Знайти друзів та Знайти мої iPhone.

Крок 3: Це воно! Ви стали частиною групи і можете отримати доступ до спільної музики, відео, фотографій та безлічі іншого вмісту.

Використання спільного використання сім’ї

  • Перевірте свій статус спільного доступу: Налаштування спільного доступу до сім’ї нічого не означає, якщо ви фактично не ділитесь своїм вмістом з іншими людьми у вашій групі. Щоб перевірити статус спільного доступу, перейдіть до Налаштування> iCloud> Сім'я, торкніться свого імені та перегляньте інформацію про свій рахунок у розділі Сімейні покупки. Підтвердьте свій ідентифікатор Apple, ввівши свій пароль, і після цього ви зможете перевірити, чи є Поділіться моїми покупками увімкнено. Якщо ні, то зараз час це виправити. Ви також можете змінити, з якого облікового запису ви ділитеся покупками, але для зміни потрібно буде ввести ідентифікатор Apple і пароль для цього облікового запису.
  • Завантажте вміст інших людей: Існує три коротких і простих способи завантаження вмісту, яким діляться інші учасники вашої групи спільного доступу, кожен із яких залежить від типу вмісту, який ви намагаєтесь отримати. Для додатків перейдіть до App Store і торкніться Оновлення> Придбано. Для музики, фільмів та телешоу перейдіть до iTunes Store і торкніться Більше> Придбано.Для книг відкрийте iBooks і торкніться Придбано. Звідти виберіть ім’я члена сім’ї, щоб переглянути їхні покупки, і торкніться значка завантаження поруч із елементом, який ви хочете завантажити. Якщо ви не можете побачити потрібний предмет, можливо, цей конкретний член родини його приховав.
Сімейний обмін жовчю 3
  • Членство в Apple Music Family: Ви реєструєтесь і платите за членство в Apple Music Family, як і за індивідуальне членство в Apple Music. Різниця лише в тому, що ви повинні вибрати Членство в сім'ї при вступі, і ви будете платити 15 доларів на місяць замість 10 доларів. За додаткові 5 доларів ви отримуєте необмежений доступ до Apple Music до шести людей, включаючи вас самих. Якщо у вас вже є Apple Music, ви можете оновити сімейну підписку, перейшовши в програму Music і вибравшиПрофіль у верхньому лівому куті. Потім натиснітьПерегляньте Apple ID> Підписки> Керування> Параметри поновлення. Сімейне членство надає ті самі переваги, що і індивідуальне членство, включаючи необмежене прослуховування, можливість завантаження музики для прослуховування в автономному режимі та можливість прослуховування радіостанцій Apple Music. Після отримання членства обов’язково запросіть людей до спільного доступу до сім’ї та переконайтеся, що всі діляться своїми покупками в магазині iTunes Store, а також вийшли з програми Музика та знову застосували зміни, щоб застосувати зміни.

Поради щодо спільного використання сім’ї

  • Приховування покупок у програмі: Програми - це єдине, що можна приховати за допомогою пристрою iOS. Щоб сховати програму, перейдіть до Оновлення> Покупки> Мої покупки. Проведіть пальцем ліворуч на програмі, яку ви хочете сховати, а потім торкніться Сховати.
Джон Шерінг Галл
  • Приховування покупок у магазині iTunes: Для iTunes загляньте у верхню частину вікна та виберітьОбліковий запис> Сімейні покупки. Виберіть Музика, Фільми, Телешоу, Програми чи Аудіокниги у верхній частині вікна, а потім натисніть Всі щоб показати всі ваші покупки. Утримуйте курсор на елементі, який ви хочете сховати, і натисніть піктограму “X” у верхньому лівому куті. КлацнітьСховати коли буде запропоновано підтвердити.
  • Приховування iBooks: Відкрийте iBooks і натисніть Магазин iBooks. Під Швидкі посилання праворуч натисніть Придбано. Утримуйте курсор на елементі, який ви хочете сховати, і натисніть піктограму “X” у верхньому лівому куті. Клацніть Сховати коли буде запропоновано підтвердити.
  • Показати покупки: В магазинах iTunes та iBooks перейдіть до Інформація про реєстрацію сторінки, а потім до iTunes у хмарі розділ. Праворуч від Приховані покупки, натисніть Управління. Знайдіть предмет, який ви хочете показати, клацніть Показати робити так.
iTunes12-account-unhide-hidden-покупки
  • Увімкнення запиту на покупку: Ask to Buy - це функція Family Sharing, яку організатор може ввімкнути, щоб мати остаточне слово щодо того, що можуть придбати люди віком до 18 років. За замовчуванням він увімкнений для дітей віком до 13 років. Щоб увімкнути цю функцію, просто перейдіть на сторінку Налаштування> iCloud> Сім'я і торкніться імені члена сім'ї перед натисканнямПопросіть купити. Якщо вимкнути це після того, як учаснику виповнилося 18 років, ви не зможете його знову ввімкнути.
  • Затвердження / відхилення запитів на покупку: Після активації організатор отримає сповіщення, коли учасник з Попросіть купити enabled намагається придбати фрагмент вмісту або встановити програму. Якщо запит буде схвалено, організатору потрібно буде ввійти, використовуючи свій Apple ID та пароль, щоб завершити покупку. Інший учасник групи може отримати дозвіл на управління Попросіть купити запити, але лише одній особі потрібно затвердити заявки на придбання, щоб вони були остаточними. Щоб надати іншій особі ці привілеї, перейдіть до Налаштування> iCloud> Сім'я, торкніться члена сім'ї, а потім торкніться Батько / Опікун.
iPhone спільно використовує Gall

І ось наскільки просто налаштувати та використовувати Family Sharing на iOS.

Останні повідомлення