Як транслювати та дивитися феєрверки четвертого липня 2020 року

Такі міста, як Новий Орлеан, скасовують свої феєрверки четвертого липня, а інші, зокрема Детройт, відкладають їх через коронавірус. Тим не менше, є досить багато місць, які все ще висвітлюють небо на свято, і ви можете зловити їх по телевізору або за допомогою деяких потокових служб.

Четвертого липня проходить декілька основних феєрверків та концертів, включаючи феєрверк-шоу Macy’s четвертого липня та PBS Капітолій четвертий. Ось як можна спокійно спостерігати за вибухами в небі цього Четвертого, не виходячи з дивана:

Як дивитися феєрверк четвертого липня по телевізору

NBC транслює феєрверк Macy у Нью-Йорку. Глядачі можуть налаштуватися в суботу, 4 липня, з 20:00. до 22:00 ET та PT або 7 вечора до 21 години КТ / МТ.

Феєрверки насправді будуть записані на плівку версіями п’ятихвилинних шоу, що відбувались по місту за попередній тиждень (не плутати з аматорськими феєрверками, які мучать місто тижнями). Окрім світлового шоу, на заході будуть представлені виступи, зокрема, поета Аманди Горман, Чорноокого Гороха, Джона Легенда та Тіма Макгроу.

Капітолій четвертий відбудеться феєрверк над пам’ятниками Вашингтона, округ Колумбія. Мер закликає жителів залишатися вдома, щоб уникнути розповсюдження вірусу, тоді як PBS транслюватиме шоу вже 40-й рік поспіль. Початок 90-хвилинної програми о 20:00. ET / 7 вечора КТ.

Поки феєрверк триватиме в прямому ефірі, інші вистави - включаючи Патті ЛаБел, The Temptations, Йоланда Адамс, Трейс Едкінс та Джона Фогерті - попередньо записані. Ведучими є Ванесса Вільямс та Джон Стамос.

Мовники можуть також показувати місцеві дисплеї. У Бостоні вийде в ефір WHDH Бостонський поп-салют нашим героям. Частина програмування включає кадри нещодавнього Твін Бостон вискакує феєрверком, а також Бостон Попс у виконанні Чайковського 1812 р. Увертюра і Зірки та смуги назавжди.

Телепрограма Bloomberg також транслюватиме подію, початок о 20:00. ET.

Як транслювати феєрверки четвертого липня

Якщо ви хочете транслювати феєрверки в Нью-Йорку, окрузі Колумбія, або Бостоні, є безліч варіантів. Sling TV (30 доларів на місяць), YouTube TV (65 доларів на місяць), Hulu + Live TV (55 доларів на місяць), AT&T TV Now (55 доларів на місяць) та FuboTV (55 доларів на місяць) включають NBC, який транслює Шоу Мейсі. Перегляньте наш посібник із потокових служб, щоб отримати більше інформації про те, як відрізняються всі ці параметри потокового телебачення.

Bloomberg TV не настільки широко доступний, як NBC, але ви можете знайти його на Sling TV. Ви також можете переглянути його безкоштовно на телевізорі Pluto TV, що підтримується рекламою.

PBS буде транслюватись Капітолій четвертий у Facebook та YouTube, а також на своєму сайті.

Останні повідомлення