Доля 2 на ПК безкоштовно до 18 листопада: ось як завантажити

Bungie та Activision, у співпраці з Blizzard, пропонують Доля 2 на ПК безкоштовно протягом обмеженого часу на святкуванні першої річниці гри на платформі.

Безкоштовна копія Доля 2 на ПК буде доступний лише до 18 листопада, тому геймери, які хочуть вступити як нові Стражі, повинні діяти зараз.

Єдина вимога - гравці повинні мати акаунт Battle.net, оскільки безкоштовна гра буде завантажена через клієнт Battle.net від Blizzard. Ви також можете безкоштовно зареєструватися на Battle.net, але облікові записи, створені після 2 листопада, 11:00 PDT, повинні ввімкнути функцію захисту SMS від Blizzard, перш ніж заявляти Доля 2 ігрову ліцензію, яку можна отримати як безкоштовний подарунок від //account.blizzard.com/gifts/.

Гравці, які вже володіють Доля 2 на ПК натомість отримає ексклюзивну емблему, яка стане доступною у грудні. Крім того, нові гравці зможуть спробувати Gambit, новий гібридний режим 4v4, який поставляється з останнім розширенням гри Занедбаний, з 9 по 11 листопада під час безкоштовних вихідних Gambit.

Bungie та Activision прагнуть залучити нових гравців після катастрофи Доля 2 запуск у вересні 2017 р. Гра вперше вийшла безкоштовною на PlayStation 4 як одна з пропозицій для абонентів PlayStation Plus у вересні. Після цього Бангі оголосив, що Прокляття Осіріса і Військовий розум, перші два розширення Доля 2, буде включено до кожної покупки Занедбаний.

Перед завантаженням Доля 2, гравці можуть захотіти перевірити, чи відповідає їхній ПК мінімальним або рекомендованим специфікаціям. Доля 2 можна відтворити на Windows 7, Windows 8 та Windows 10.

Після встановлення гри перегляньте наш Доля 2 на посібнику з продуктивності ПК, який допомагає гравцям зрозуміти, які налаштування пропонують найкращу продуктивність, не жертвуючи візуальними ефектами в своїх системах. Використання трьох моніторів є спосіб гри Доля 2, але лише для геймерів, які мають апаратне забезпечення та потужність для такої настройки.

Гравці, які хочуть наздогнати Доля 2 історія повинна перевірити наш підсумок того, що сталося з першої гри до Військовий розум, що є восьмою главою франшизи. Доля був запущений у вересні 2014 року з чотирма основними розширеннями Темна внизу, Будинок вовків, Взятий король, і Підйом заліза. Доля 2 був випущений через три роки після першої гри як шостий розділ, а потім - Прокляття Осіріса.

Останні повідомлення