Спільнота Facebook залучила понад 2 мільйони доларів за надання вівторка

Даючи вівторок Джессіка Льюїс / Пексель Після дня Подяки та вихідних угод, 28 листопада дарується вівторок - і Facebook заохочує пожертви у партнерстві з Фондом Білла та Мелінди Гейтс. Фонд вирішив виділити перші пожертви на 2 мільйони доларів - кількість, яку спільнота Facebook досягла до обіду.

"Сьогодні #GivingTuesday, і Facebook і Фонд Гейтса співпрацюють, щоб виділити 2 мільйони доларів коштів, які ви збираєте для некомерційних організацій", - написав у вівторок генеральний директор Facebook Марк Цукерберг. "Ми також відмовляємось від усіх зборів за пожертви некомерційним організаціям, тому 100% пожертв спрямовуються на цілі, які вас цікавлять. Дякуємо всім у нашій громаді за віддачу! "

Як частину дня, призначеного для пожертв некомерційним організаціям, Facebook також пропустить 5-відсоткову плату, яку платформа зазвичай резервує для живлення платформи пожертв за будь-які пожертви, зроблені некомерційним організаціям із США. На відміну від матчу у розмірі 2 мільйони доларів, Facebook буде відмовлятися від зборів до кінця дня без грошових обмежень.

Матч Фонду Білла та Мелінди Гейтс передається благодійним організаціям, які вибрала спільнота Facebook, з матчами до 1000 доларів за кнопку пожертви та до 50 000 доларів, що передаються одній організації. Після старту о 8 ранку за середньоєвропейським часом обмеження матчу вже досягнуто.

Хоча нові пожертви більше не матимуть відповідних пожертв, некомерційна організація отримує всю пожертву до кінця дня, без типової п'ятивідсоткової комісії, яку Facebook зазвичай резервує. Існує цілий ряд різних способів розраховувати на платформі, включаючи розділ «Збір коштів» у головному меню мобільного додатка, де користувачі можуть досліджувати різні неприбуткові організації. Організації також можуть створювати власні кампанії за допомогою кнопок для пожертв, і навіть широка громадськість може додати кнопку пожертви до своїх публікацій, використовуючи хештег #donate або створюючи збір коштів.

Facebook має інтегровану кнопку пожертв протягом декількох років - і компанія не вперше бере участь у програмі «Вівторок». Фонд Білла та Мелінди Гейтс відповідає 900 000 доларів, а Facebook приносить 6,79 мільйона доларів у той самий день минулого року . Раніше цього року Facebook пообіцяв виділити до 1 мільйона доларів США на пожертвування на ураган "Гарві Реліф". Влітку Facebook розширив свої інструменти дарування, дозволивши користувачам приймати пожертви на Facebook на день народження, просячи друзів про пожертви замість подарунків на день народження.

Останні повідомлення