Як отримати Hulu на своєму PS3

Hulu на PS3

“На жаль, це відео недоступне на вашій платформі. Просимо вибачення за незручності ". Ці слова досі переслідують багатьох користувачів PlayStation 3. Здавалося, добрі часи ніколи не закінчаться. Приємні дні безкоштовного Інтернет-телебачення в поєднанні з потужністю PS3 від Sony закінчилися, але потім Hulu, колись доступний для власників PS3, був заблокований.

Це почалося минулого літа, коли раптом додаток Hulu у мережі PS3 перестав працювати без попередження. Програма відкриється, але відео замінено повідомленням про помилку. Пройшло кілька тижнів, перш ніж Hulu підтвердив, що вони блокують відеовміст на PS3, посилаючись на деякі невиразні міркування, які були рівнозначні тому, що вони не заробляли достатньо грошей. Вони використовували багато подвійних розмов, але зводилося до того, що це було недостатньо прибутково, тому вони зупинились. Деякі підозрюють, що, можливо, були закулісні переговори про ліцензію, і Хулу, можливо, прагнув до ексклюзивної угоди з будь-якою із Sony від Microsoft, але з цього нічого не вийшло. Якими б не були причини, кінцевим результатом є те, що користувачі PS3 заплуталися.

Ну, якщо є щось, що повинен знати будь-який постачальник послуг, що базується на технологіях, такий як Hulu, це те, що надаючи достатньо часу, люди ЗНАЙдуть способи обійти блоки. Якби інопланетяни зійшли і заблокували Google (це може статися ...), шанси на те, що група хакерів, яким нічого кращого не робити, мали б роботу за тиждень, або хтось продав би програму, щоб обійти це.

Для тих, хто шукає простий спосіб повернути Hulu на свій PS3, у нас є пара завантажуваних програм, які ви можете придбати.

Телевізійність

TVersity - це програма для ПК, яка дозволяє передавати більшість вмісту на ваш PS3 через домашню мережу.

Хороший: Професійна версія TVersity дозволяє отримати доступ до величезного вибору веб-сайтів, які транслюють медіа-контент, зокрема Hulu. Завантажити його легко, установка проста, ЯКЩО ваша система оновлюється, а вартість розумна.

Погані: Є стандартне видання, яке є безкоштовним, або видання Pro, яке є одноразовою, але дорогою. Підвох полягає в тому, що Pro коштує трохи дорожче - 40 доларів за один ПК, або 70 доларів для домогосподарства. Непогана ціна за те, що ви отримаєте, але обіцянка безкоштовного видання звучить порожньо. Крім того, ви використовуєте свій ПК для передачі вмісту, який може уповільнити вашу домашню мережу. Програма може бути вибагливою щодо вашої системи і може вимагати декількох оновлень кодеків. Насправді це, швидше за все, БУДЕ вибагливим і вимагатиме від вас видалити будь-які попередні кодеки та перевстановити новий пакет. Звук може мати таку ж проблему. В даний час програмне забезпечення призначене лише для ПК, хоча, згідно з веб-сайтом, працює програма Mac. Для запуску програми вам знадобиться гідний ПК.

Отже, як запустити Хулу ?: Процес досить простий. Ви можете завантажити програму з веб-сайту TVersity. Після реєстрації ви платите одноразову плату за ліцензію. Ви можете безкоштовно зареєструватися на послугу, але без вибору на службі Pro програма безмежна. Безкоштовна послуга - це жарт. За допомогою безкоштовного вибору ви можете отримати доступ до YouTube, Flickr, Funny or Die та деяких інших веб-сервісів. З Pro ви отримуєте Hulu, CBS, NBC, ESPN, Comedy Central та багато інших. Різниця між двома межами смішна.

Після того, як ви встановите програму на комп’ютер, який знаходиться у вашій домашній мережі, вам просто потрібно буде виконати налаштування на комп’ютері. Після того, як він повністю запрацює, вам просто потрібно переконатися, що PS3 працює в тій же мережі. Припускаючи, що все працює належним чином, ваш медіаплеєр повинен автоматично ідентифікувати PS3. Якщо цього не сталося, можливо, доведеться змінити налаштування медіаплеєра. Веб-сайт TVersity пропонує безліч покрокових керівництв та методів роботи, але, сподіваємось, оновленій системі не потрібно буде про це турбуватися.

Після запуску програми TVersity і підключення PS3 до мережі, ви додасте в програму TVeristy папку, яка зберігатиме ваші носії. Потім програмне забезпечення сканує наявний вміст. Якщо все працювало належним чином, ви повинні побачити запис на своєму PS3 у розділі відео. Натисніть на нього, і ви зможете відтікати.

Медіасервер Tversity

PlayOn

Як і TVersity, ця програма передає вміст з вашого комп’ютера та надсилає його на ваш комп’ютер.

Хороший: Це трохи простіше у використанні, ніж TVersity, і воно містить поетапне покрокове керівництво, яке допоможе вам у процесі налаштування. Це вигідна угода, і компанія часто пропонує продажі; зараз це 20 доларів до 20 травня, але потім це зросте до 40 доларів. Вони пропонують безкоштовну 14-денну пробну версію.

Погані: Ви все ще використовуєте свій ПК і транслюєте через вашу мережу, що сповільнить вашу мережу. Для багатьох каналів вам потрібно буде завантажити плагіни, які відомі тим, що викликають проблеми. Ніякої підтримки Mac і жодної інформації про будь-які плани підтримки Mac. Системні вимоги до ПК дуже високі.

Отже, як запустити Хулу ?: По-перше, вам потрібно програмне забезпечення від PlayOn. Отримавши їх, ви просто встановлюєте програму і даєте їй запуститися. В теорії. Можливо, вам доведеться завантажити один із патчів на веб-сайті, який буде дбати про більшість кодеків, але вам також може знадобитися завантажити кілька плагінів для доступу до певних сайтів. Після налаштування ви зможете отримати доступ до Hulu, CNN, ESPN, MTV, NBC, Spike TV та багатьох інших.

Після завантаження програми вам потрібно підключити ваш PS3 до мережі, а потім PlayOn повинен його побачити. Як і у випадку з TVersity, якщо PS3 не з’являється, ви можете зайти на веб-сайт PlayOn, щоб пройти низку покрокових інструкцій. Ознайомтеся з відео нижче для візуального опису.

Хоча жодна з цих програм не є абсолютно такою ж, як неймовірна офіційна програма Hulu у мережі PlayStation, це наступне найкраще. Це може зайняти трохи технічного ноу-хау, гідний ПК і кілька доларів, але як тільки ви налаштуєтесь, ви зможете отримати доступ до телевізійного вмісту в будь-який час.

Останні повідомлення