Facebook закінчує пересилання електронної пошти: Як виправити свій рахунок

facebook переадресація електронної пошти через fbwm cw 01 1 Facebook припинить автоматичне пересилання електронної пошти Люб'язно надано Facebook Чи використовували ви коли-небудь електронну адресу, яку Facebook дав вам у 2012 році, після того, як вона сховала вашу справжню електронну адресу у вашому профілі часової шкали? Дуже мало людей.

Електронна пошта Facebook була настільки недостатньо використана, що соціальна мережа вбила її на початку 2014 року. Однак вона зберігала автоматичну переадресацію електронної пошти на випадок, якщо хтось міг використати призначену адресу електронної пошти Facebook. Відтоді, якщо ви не зняли прапорець за замовчуванням, будь-який електронний лист, надісланий на [email protected] адреса була переадресована на основну адресу електронної пошти, яку ви вказали під час реєстрації у Facebook.

Дивитися також: Ви не надаєте достатньо особистої інформації, турбується Facebook

Ну, згідно з електронним листом, надісланим користувачам (включаючи мене) з Facebook, з 1 травня 2016 року функція автоматичного пересилання електронної пошти також буде вимкнена. У повідомленні Facebook просив користувачів оновлювати свою електронну адресу для будь-яких служб, які наразі надсилають електронну пошту на рахунок @ facebook.com.

Як переконатися, що ви не використовуєте переадресацію електронної пошти Facebook

Якщо ви хочете випередити пакет або просто хочете побачити, чи навіть ви підписалися на автоматичну переадресацію, ось що робити.

Натисніть на часовій шкалі Facebook Про, тоді Контактна інформація та основна інформація. Прокрутіть вниз до Електронна пошта а потім перемістіть курсор у верхній правий кут розділу списку електронних листів. З'явиться піктограма редагування. Клацніть на ньому. Під вказаними електронними адресами натисніть Додавання / видалення електронних листів. Коли з’явиться наступна сторінка, ви побачите особисті електронні листи, перераховані вами, причому один із них позначений як основний режим контакту.

Зніміть прапорець біля використання електронної пошти Facebook, яка базується на вашому імені користувача Facebook. Оскільки електронні листи більше не будуть пересилатися з вашої адреси електронної пошти в Facebook на основну контактну електронну адресу, немає жодних причин залишати її активованою.

Якщо ви внесли якісь зміни, обов’язково натиснітьЗберегти зміни на цій сторінці. Якщо ви дійсно використовуєте свою адресу Facebook, негайно надішліть людям, з якими ви листуєтесь, іншу адресу.

Ми звернулися до Facebook за коментарем, але досі не отримали відповіді.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found