Як заблокувати польові цілі та удари в "Madden NFL 18"

Обкладинка Madden NFL 18 Тома Брейді EA Sports Протягом дуже тривалого часу блокувати виступи спеціальних команд у Madden sim було майже неможливо. Вам довелося дуже пощастити, навіть у розроблених блокових формаціях, оскільки гравці оборони ніколи не здавалися досить швидкими. Навіть коли ви правильно приурочили запущений біг до лінії, імпульс, як правило, не наближав вас так близько, щоб руки захисника потрапили на свинячу шкіру. Медден НФЛ 17 додані нові функції, що роблять польові ворота та блоки ударів більш досяжними. Ці особливості переносяться на Медден НФЛ 18. Тож, хоча блокування удару чи удару все ще є рідкістю, як це має бути, це вже не мрія. Ось як можна заблокувати удари ногою та удари Медден 18, а також кілька найкращих практик.

Блокування польових цілей

Медден НФЛ 18

Перше, що вам потрібно зробити, коли блокуєте польову мету, це вибрати блок-гру (у назві гри буде сказано "заблокувати"). Вибравши блок-гру, ви побачите трьох гравців із червоними піктограмами, позначеними "Б" для блоку над їхніми головами по обидва боки лінії. Це захисники, якими ви можете заблокувати удар.

Двоє захисників будуть вишикувані навпроти наступального лайнера, тоді як третій захисник зазвичай встановлює кілька кроків від лінії на краю. Ви можете переглядати програвач, яким ви керуєте, натискаючи O (B).

Незалежно від того, з яким гравцем ви вирішили взяти участь у блоці, вам потрібно добре скочити. Для цього натисніть клавішу R2 (RT) відразу ж, коли м'яч клацне. Якщо ви не натиснете на це, ваші шанси заблокувати польовий гол неймовірно низькі (ми ще не заблокували жодного, не отримавши хорошого стрибка).

Хронометраж стрибка збільшує ваші шанси підштовхнути захисника через лінію сутички. Якщо захисник заручиться з вами, вам доведеться відірватися від нього, швидко натиснувши одну з кнопок обличчя (зазвичай X на PS4, A на Xbox One).

На цьому етапі власник встановить м'яч для кікера, і той, хто кикає, намагається збити м'яч через стійки.

Під час зарядки у вас є вибір або зануритися з квадратом (X), або стрибнути за допомогою трикутника (Y), щоб заблокувати його. З нашого досвіду, дайвінг найкраще працює, коли кидається із захисником зовні, а стрибки підходять, коли кидаються із захисником всередині.

Будьте обережні, однак, занурюючись і стрибаючи, переконайтесь, що не вдаряєте кікера. Якщо ви це зробите, ви отримаєте грубий штрафний удар, а ваш суперник отримає новий набір падінь. Щоб приборкати цей шанс, ми робимо горизонтальне занурення безпосередньо перед тримачем або швидко відвертаємося від кікера після стрибка.

Ваші шанси заблокувати польовий гол змінюються залежно від відстані спроби. Для додаткових очок і коротших спроб польових воріт (35 ярдів або менше) траєкторія удару ускладнює блокування. Ви отримаєте набагато кращий удар, намагаючись заблокувати довгий польовий гол - 40 ярдів і вище, - що вимагає меншої траєкторії.

Ми вважаємо, що винагорода перевищує ризик ненавмисного грубого грубіяння кікера в ситуаціях зайвих очок і довгих польових воріт, але радимо не брати участь у блокуванні на коротші 3-очкові спроби, поки ви не зрозумієте час.

Блокування пунтів

Для ситуацій з пунтом, ще раз, вам доведеться вибрати схему блочних пунтів. У двох-трьох захисників буде значок над головою для сценаріїв блокування ударів. Як і цілі на місцях, час є ключовим. Вам потрібно натиснути R2 (RT) праворуч, коли м'яч клацне, щоб отримати хороший стрибок у грі.

У вас є більше землі для покриття, коли блокуєте пунт, тому не забудьте продовжувати утримувати R2 (RT), щоб спринтувати, коли ви мчите на заднє поле. Якщо вас затримує захисник, що іноді трапляється при спробі заблокувати удари внутрішнім захисником, швидко натисніть вказану кнопку обличчя (знову ж таки, як правило, X на PS4, A на Xbox One), щоб скотитися з лінійного і зарядити на заднє поле.

Як і польові голи, ви можете або пірнати, або стрибати, щоб заблокувати пунт. У наш ігровий час зануренням для пунту слід користуватися лише тоді, коли ви знаходитесь досить близько, щоб зачепити його прямо за стопу гравця. Пунти швидко потрапляють у повітря, і ви, ймовірно, пропустите їх, пірнувши навіть на крок-два раніше.

Нарешті, ви повинні бути обережними, щоб не натрапити на гравця чи не вирішити його. Якщо ви натрапите на гравця, ви отримаєте штраф у п'ять ярдів (що може призвести до першого зниження за правопорушення). А якщо ви грубо оціните гравця вгору, це 15 ярдів і автоматичний перший спуск. Однак, на відміну від польових голів, ми вважаємо, що заходити, щоб заблокувати виступ, є ризиком, на який варто йти майже кожен раз.

Том Брейді прикрашає обкладинку Madden NFL 18, доступну для PlayStation 4 та Xbox One. Чи врятується він від прокляття Меддена? Ознайомтеся з нашою історією прокляття Меддена, щоб побачити тривожні шанси, проти яких він стикається.

Останні повідомлення