Ефекти Оскара: Як Life Of Pi зловив цифрового тигра за хвіст

Оскар впливає на те, як життя Пі спіймало цифрового тигра за хвістЯк і в попередні роки, п’ять фільмів номіновані на премію Оскар у категорії «Візуальні ефекти», і кожен з них пропонує приємний погляд на дивовижні трюки режисерів та їхні команди ефектів, які можна вивести на великий екран. На знак визнання цих п’яти фільмів та однієї з наших улюблених категорій «Оскар», ми привертаємо увагу кожного номінанта на «Візуальні ефекти» щодня до недільного ефіру.Раніше ми розглядали Хоббіт: Несподівана подорож, Месники, і Білосніжка і мисливець. Зараз ми звернемо нашу увагу Життя Пі, вражаюча екранізація режисера Ен Лі роману Янна Мартеля про молодого хлопця, який пережив корабельну аварію, лише потрапивши на рятувальний човен з бенгальським тигром.

Режисер Енг Лі вперше з'явився на радарі серед американської аудиторії зі своїм фантастичним фільмом 2000 року Тигр, що крадеться, прихований дракон. С Життя Пі, Лі здійснює подібний подвиг, не тільки виводячи на великий екран історію, яку багато хто вважав нездійсненною, а й створюючи справді унікальний досвід розповіді, який стирає межу між реальністю та фантазією.

Поки Життя Пі наповнений пам’ятними декораціями - від аварії, яка залишає головного героя Пісчін Молітор “Пі” Пателя наодинці на березі океану, до чарівного острова, наповненого сурикатами - найвідоміший із тріумфів візуальних ефектів фільму - це тигр Річард Паркер, який стає Єдиний супутник Пі в подорожі. Річард Паркер - поєднання візуальних ефектів і квартету справжніх бенгальських тигрів, які виконувались у сценах, для яких не потрібні людські актори. .

життя пі 03Відповідно до Життя Пі керівник візуальних ефектів Білл Вестенгофер, майже 86 відсотків сцен із Річардом Паркером використовують комп'ютерного тигра, а решта сцен використовує одного із справжніх тигрів - зазвичай, коли історія вимагає, щоб тигр знаходився в зовсім іншому місці ( вода) від актора-підлітка Сураджа Шарми, який грає Пі. Для того, щоб досягти цього, Лі та студії ефектів Rhythm & Hues потрібно було інвестувати більше, ніж зазвичай, на етапі попередньої візуалізації, намічаючи кожну деталь місця перебування тигра у кожній сцені та саме того, що він робив.

Для команди ефектів ключовим фактором підживлення виступу Річарда Паркера на екрані було те, що справжній тигр нагодував цифрову версію.

"Найважче [знімати сцени] було, коли тигр був у воді і особливо під час шторму ..."

"Ми використовували [справжніх тигрів] для одиночних пострілів, де це був просто тигр у кадрі, і вони роблять щось, що не повинно було бути настільки специфічним у дії, яку ми шукали", - сказав Вестенгофер. Нью-Йорк Таймс. «Роблячи це, це встановило нашу планку для CGI. Ми взагалі не могли обдурити. Це підштовхнуло художників піти та доставити щось таке, чого ще ніколи не робилося, щось таке фотореальне, як це робив хтось із твариною ".

Лі, Шарма та команда ефектів також витратили значний час на вивчення реальних тигрів, щоб визначити, як вони можуть реагувати на ситуації, представлені в Життя Пі. Хоча це було новим підґрунтям для Лі та Шарми, Rhythm & Hues опинились на дещо звичній території, забезпечивши візуальні ефекти, завдяки яким великий Лев Аслан зажив у Хроніки Нарнії: Лев, Відьма та Гардероб. Тим не менше, необхідність створити і правдоподібного тигра, і реакція цього тигра на перебування в такому екстремальному, незвичному середовищі представляла деякі унікальні виклики.

"Найважче [знімати сцени] було, коли тигр був у воді і особливо під час шторму, коли човен хлюпався навколо", - сказав Вестенгофер The Los Angeles Times. «Робота води та необхідність взаємодії води з волоссям, і навпаки, з наукової точки зору, цей циклічний трубопровід кожного впливає на іншого. І тигр робиться в одному програмному пакеті, вода робиться в іншому. Ми повинні змусити їх усіх поговорити між собою та взаємодіяти. Вони були на сьогоднішній день найдовшими у виробництві та найскладнішими, що ми зробили ".

життя пі 01На додаток до живих тигрів та попередніх процедур, в яких актори виступали з невидимими зірками, сцени час від часу закликали на допомогу членів екіпажу в синіх костюмах, що стояли за Річарда Паркера. В одній конкретній сцені, в якій Пі відбиває Річарда Паркера довгим жердиною, режисер анімації Ерік Де Бур зіграв роль тигра і відбив палицю, щоб викликати реакцію Шарми.

Такі елементи, як очі тигра, також представляли цікавий виклик для команди ефектів, яка годинами за годинами вивчала кадри справжніх тигрів, а також знайомилася з близькими та тиграми.

"У тигрів очі не обертаються в очниці майже так сильно, як у приматів, наприклад, тому ми спочатку виявили, що коли ми намагалися дотримуватися цього занадто уважно, це виглядало погано", - сказав Вестенгофер Bleeding Cool. "Але ніколи нічого не буває настільки просто, як це, і вони котяться навколо деяких, тому справа дійшла до вивчення цього".

І все це вивчення, здається, дало свої результати Життя Пі команда, оскільки фільм відбив не одну, а 11 номінацій на "Оскар" за все - від кінематографії та монтажу звуку до бажаного кивка "Найкращий фільм". Але якщо Вестенгофер та його команда дійсно знайдуть своє ім'я під назвою "категорія" Візуальні ефекти ", здається, вони зобов'язані чималою подякою певному чотириножному члену акторського складу фільму, який, ймовірно, не приєднається до них на сцені - звичайно, якщо він не знайде там шляху цифровим способом.

Останні повідомлення