Як використовувати пошук зображень Bing у

як отримати максимальну віддачу від пошуку зображень bing в Microsoft Office shutterstock 231219571 Gil C / Shutterstock.com Bing Image Search - це функція в документах Microsoft Office, яка дозволяє швидко шукати зображення в Інтернеті та вставляти їх безпосередньо в документ, не переходячи між вікнами браузера та завантаження. Це велика економія часу, про яку багато користувачів Office навіть не підозрюють, тож давайте поговоримо про те, як ним користуватися!

Пов’язана пропозиція: Дивіться тут останню версію Microsoft Office 365

Як користуватися Bing Image Search для Office

Bing Image Search Office

Отже, ви відкрили документ, знаєте, куди потрібно вставити зображення на сторінку, і готові скористатися можливостями пошуку зображень Bing. Ось куди піти:Картинки в Інтернеті Office

  • Направляйтеся до Вставити вкладку. Для більшості програм Microsoft Office це праворуч від вкладки Домашня сторінка.
  • Знайдіть випадаючий варіант із написом Інтернет-картинки. Це праворуч від інструменту «Картинки», на ньому є маленький глобус, який представляє Інтернет. Обов’язково виберіть Інтернет-картинки, оскільки Картинки просто переглядають локальні зображення, що зберігаються на вашому комп’ютері, і не підключаються до Інтернету.
  • Онлайн-картинки відкриють вікно пошуку Bing, що працює від вашого браузера. Введіть пошукові ключові слова або фрази в рядок пошуку та перегляньте результати, що з’являться. Ви можете прокручувати їх, як звичайний пошук зображень Bing.
  • Коли ви знайдете потрібне зображення, виберіть Вставити. Це додасть зображення до документа Office.

Коротка примітка про браузери та програмне забезпечення. Корпорація Майкрософт добре зробила оновлення Bing Image Search для роботи майже з усім, але є обмеження. Якщо ви (з якихось причин) все ще використовуєте версію Internet Explorer, функція пошуку зображень може не працювати належним чином.

Так само - і також малоймовірно - якщо ви використовуєте будь-яке програмне забезпечення Office Suite до 2007 року, функція пошуку зображень не буде присутня. Однак Bing Image Search робить працювати з усіма версіями Chrome, Safari, Firefox, Kindle Fire, Edge тощо, тому є способи отримати доступ до цієї функції на будь-якому робочому столі чи мобільному пристрої.

Фільтрування результатів

Bing збільшує

Зазвичай з’являється нефільтрована версія Bing Image Search всі доступні результати з пошукової системи Bing. З різних причин вам може знадобитися відфільтрувати ці зображення та пришвидшити пошук. Майте на увазі корисні варіанти фільтрації, такі як:

  • Creative Commons (CC): Тут пропонуються лише зображення, які ви можете змінювати, ділитися та використовувати комерційно. Це чудовий фільтр для того, щоб видати вашу роботу, і вам потрібно використовувати легальні зображення. Перевірте внизу ліворуч вікна Bing: Якщо фільтр CC не увімкнено, на ньому буде написано «Показ усіх результатів. Клацніть тут, щоб показати лише зображення, позначені ліцензіями Creative Commons ». Клацніть, і ви отримаєте лише комерційно вигідні зображення. Якщо ти зробиш ні перегляньте цей параметр, що може трапитися зі старими версіями програмного забезпечення, а потім знайдіть Ліцензія випадаюча вкладка: Клацніть на ній, а потім виберіть фільтр «Безкоштовно змінювати, ділитися та використовувати комерційно».
  • Картинки: Якщо ви хочете зосередитись на більш світлих, яскравих кліпартних мультфільмах, просто додайте слова «картинки» у свій пошук зображень Bing, як у «картинки на танцювальну пару». Bing достатньо розумний, щоб після цього ваші результати можна було кліпартувати. Ви можете вручну здійснити перемикання, змінивши зображення Тип до Картинки - Ви також можете обмежити результати лінійними кресленнями або GIF-файлами залежно від того, що ви хочете.
  • Результати пошуку Bing OfficeФотографії: Так само, як кліпарт, якщо ви просто хочете, щоб у вашому пошуку були реальні фотографії (можливо, коли мова йде про історичну подію або при пошуку певного місця), тоді додайте слово "фото" у свій пошук. Престо! Тільки результати фото.
  • Зовнішній вигляд: Помітили інші вкладки у вікні Bing Image Search? Більшість пов’язано з зовнішнім виглядом зображень, які ви можете обмежити, щоб шукати ідеальний збіг. Контролюйте розмір результатів зображення, загальний колір, тип макету тощо!

Використання Smart Lookup

Microsoft-Word-iPad

Існує додаткова функція пошуку Bing, доступна в найновіших версіях Office, і ми вважаємо, що вона вам теж сподобається - вона називається Smart Lookup, і вона функціонує майже як пошук зображень, але фактично. Виділіть будь-яке слово або фразу в документі Office, клацніть правою кнопкою миші та виберіть Smart Lookup, щоб активувати цю функцію.Інтелектуальний пошук Office

Звичайно, автоматичні словники Office існували вічно, але Smart Lookup йде ще на кілька кроків. Ви можете задавати прямі запитання в Пошуку, торкатися статей wiki, щоб перевіряти факти, і бачити найпопулярніші посилання, які Bing має для цього питання або фрази (також доступна опція пошуку на основі Кортани). Це дуже приємний інструмент для супроводу пошуку зображень, якщо ви створюєте звіт чи есе. Інтелектуальний пошук доступний для всіх версій пакета Office 2016, включаючи Excel, Word, Outlook та PowerPoint.

Оновлення

Як ви, напевно, помітили, функція пошуку зображень Office значно змінилася з моменту її першого випуску, і Microsoft продовжує вивчати, як люди використовують цю функцію та як зробити її кращою - саме тому ми тепер маємо кращі фільтри та доповнення, такі як Smart Пошук. Щоб переконатися, що Bing Image Search продовжує працювати для вас, а також користуватися всіма найновішими інструментами, не забудьте ввімкнути автоматичне оновлення. Якщо ви не хочете використовувати автоматичні оновлення, принаймні переконайтеся, що ваш браузер за замовчуванням та версія Office оновлені до найновіших версій для досягнення найкращих результатів.

Останні повідомлення