Як завантажити історії з Instagram на iOS, Android та Desktop

Instagram Stories розпочався як початок дуже подібної функції Snapchat, але він став неймовірно популярним серед понад 500 мільйонів щоденних активних користувачів Stories у всьому світі. Історії пропонують ефемерний, більш невимушений спосіб поділитися вмістом зі своїми друзями та послідовниками, який постійно не проживає у вашій основній стрічці в Instagram. Історіями можна ділитися або з усіма вашими послідовниками, або з кількома вибраними за допомогою опції близьких друзів. Оскільки Instagram належить Facebook, ви також можете поділитися своєю історією з Instagram прямо до своєї історії Facebook, щоб зв’язатися з друзями на обох платформах.

Зображення та відео, розміщені у вашій історії, залишаються видимими до 24 годин; після цього вони назавжди зникають, але ви можете отримати до них доступ із свого приватного архіву і навіть вибрати постійно показувати вибрані історії як «найважливіші» на своїй сторінці профілю. Ви також можете зберегти свої історії у бібліотеці фотографій вашого телефону, або самостійно збереживши кожне зображення чи відео, або завантаживши всю історію як одне відео. Це корисно, якщо ви хочете поділитися вмістом з іншою платформою соціальних медіа, наприклад, Twitter. Однак якщо ви хочете врятувати чужу історію, це дещо складніше.

Для нерухомих зображень найпростіший спосіб зберегти історію - просто зробити знімок екрана. У нас є посібники для створення знімків екрану на iOS та Android, але головне в Instagram Stories - спочатку тримати палець або великий палець на екрані - це зупиняє історію від прогресу та очищає елементи інтерфейсу користувача, щоб ви могли отримати чіткий знімок . Однак скріншоти насправді не працюють для відеосюжетів; якщо ви хочете зберегти чужі відео, вам потрібен сторонній додаток.

На iOS

Зайдіть в App Store і завантажте Repost Story для Instagram. Додаток досить простий, просто надайте йому доступ до вашої бібліотеки фотографій, а потім знайдіть ім’я користувача Instagram. Додаток також дозволяє анонімно переглядати Історії, тому ваш любитель ніколи не дізнається, що ви дивитесь. Інструмент Story Creator також допомагає відтворити ваші старі фотографії та відео з новою датою.

На Android

Додаток для Android, який ми використовували, називається Story Saver, доступний безкоштовно в магазині Google Play. Як і у випадку з Repost Story на iOS, для початку вам доведеться увійти у свій обліковий запис Instagram. На головній сторінці показані всі історії, які опублікували ваші послідовники, але ви також можете шукати інших користувачів у рядку пошуку. Виберіть потрібну фотографію чи відео, а потім торкніться Зберегти. Фотографія з’явиться у папці Story Saver, коли ви переглядаєте свої фотографії. Незалежно від того, як ви зберігаєте історію, краще переконатися, що ви робите це з дозволу особи, яка її опублікувала. Це особливо важливо, якщо ви збираєтеся поділитися вмістом у власній історії чи стрічці.

На робочому столі

Якщо ви віддаєте перевагу збереженню історій на своєму комп’ютері, це можна зробити декількома способами. Мабуть, найпростішим є використання StoryDownloader, веб-сайту, присвяченого цій задачі, як це зрозуміло з назви. Ви також можете спробувати Story Saver, StoriesIG і Weynstag. За допомогою цих типів сайтів завантажувачів ви просто вводите ім’я користувача, і воно відобразить сітку поточних історій цього користувача. Натисніть кнопку завантаження, щоб зберегти його на своєму комп’ютері.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found