Як стати відомим у Pinterest - Посібник із 10 кроків

як стати знаменитою копією заголовка зображення в

Хоча явище Pinterest вперше вибухнуло на сцені в березні 2010 року, інструмент візуального виявлення не зайняв багато часу, щоб охопити країну. Зараз, якому вже більше чотирьох років, веб-сайт вже оцінюється у 5 мільярдів доларів, що робить його найшвидшим сайтом, який отримує понад 10 мільйонів унікальних відвідувачів щомісяця в історії. Настільки захоплюючий, як і творчий, оголошений сайт забезпечує надійний рівень творчої свободи та діє як персоналізована медіа-платформа, що дозволяє завантажувати та прикріплювати різні інтереси до тематичної дошки для створення віртуальних закладок та колекцій вмісту. Сама кількість вмісту приголомшує, проте залучення підписників залишається, здається, страшним завданням, навіть якщо ви знаєте, що робите. Як і соціальна мережа, яка є Twitter, Pinterest використовує термін послідовники, коли йдеться про кількість людей, які постійно переглядають ваш закріплений вміст. Залучення більше підписників не тільки сприяє збільшенню вашої охоплення у Всесвітній павутині, але й, ймовірно, збільшує ваші можливості для роботи в мережі - і будьмо чесними - змушує вас відчувати, що ви насправді закріплюєте щось варте.

Ось наш швидкий посібник про те, як завоювати більше підписників і стати відомим у Pinterest. Успіх залежить від користувача до наступного, як і очікувалось, але наведені нижче поради все одно служать прекрасним початком для нових користувачів, які хочуть збільшити популярність своїх плат. Окрім того, погляньте на наші путівники, де описано, як стати відомими у Twitter та Instagram.

Порада No1: будьте креативні

Будьте креативні

Творчість не завжди можна змусити, але безліч нудних дощок, безсумнівно, відверне людей, а не приверне їх. Якщо можливо, креативно називайте свої дошки і намагайтеся, щоб заголовки були досить зручними для пошуку - чим коротше, тим краще - дозволяючи користувачам Pinterest легше вас знайти. Пристосуйте свої дошки до своїх сильних сторін та свого образу, будь то чарівні гризуни чи надихаючий домашній декор, щоб дозволити тим, хто вперше підписався, краще знати, чого очікувати, коли вони завітають на вашу сторінку. Само собою зрозуміло, що пропонування унікального та цікавого контенту, швидше за все, принесе вам більше прихильників, ніж якби ви керували стандартною дошкою, що працює на всій суті.

Порада No2: Використовуйте силу соціальних медіа

Послуги соціальних медіа

Pinterest дозволяє інтегрувати Twitter, Facebook та Google+, якщо ви хочете збільшити охоплення за межами початкового сайту. Спробуйте розмістити свої найкращі та найпривабливіші дошки в різних соціальних мережах, щоб намовити послідовників, друзів та учасників гуртків приєднатися до вашого Pinterest. Якщо у вас є віддані підписники в іншому місці, велика ймовірність, що ті самі люди підтримають вас у Pinterest. Тим не менш, пам’ятайте вищезазначену пораду, щоб дати своїм послідовникам вагому причину продовжувати переглядати ваш вміст.

Порада No3: # Hashtageverything

Хештеги

Не варто недооцінювати потужність хештегу, незалежно від того, наскільки дратівливим та синонімом нашої культури став символ фунта. Хеш-теги полегшують іншим користувачам пошук вашого вмісту та початок стеження за вашими дошками. За необхідності використовуйте хештег, щоб краще позначити тип вмісту чи етосу, який ви хочете пов’язати з певним шпилькою. Однак утримайтеся від усіх тегів і збережіть теги для найкращого вмісту, щоб уникнути перенасичення вашого профілю та відвернення людей. Навіть використання символу “@” для позначення учасників відкриває бесіди та допомагає створити вашу послідовність.

Порада No4: Задовольнити маси

Популярні дошки

Хоча це не завжди стосується вашого профілю, часто є гарною ідеєю перевірити популярну сторінку Pinterest, щоб краще зрозуміти, які тенденції та інтереси виявляються привабливими на веб-сайті. Якщо те, що вам здається, відповідає вашим інтересам, почніть запасати свої дошки вмістом подібним чином, намагаючись зберегти свою початкову ідентичність та мету. Це, швидше за все, збільшить трафік до ваших дощок і згодом залучить нових послідовників у процесі.

Порада No5: Будьте добрим другом

Фотографія друзів арахісу

Якщо ви хочете залучити послідовників, то вам доведеться виплатити трохи любові у відповідь. Пошук і підписка на інших користувачів зі схожими інтересами та дошками часто призводить до того, що зазначені особи підписуються на вас у відповідь. Якщо цього не сталося, просто знайдіть вподобані шпильки та залиште коментарі до них, щоб інші учасники бачили їх. Чим більше ви коментуєте, тим більше виставляє ваш власний профіль, тому часті коментарі на популярних сторінках збільшують вашу видимість та приваблюють ширшу аудиторію. Вшанування компонента соціальних мереж Pinterest має вирішальне значення для збільшення кількості ваших підписок.

Наступна сторінка: Ще п’ять способів досягти слави Pinterest

Порада №6: скористайтеся перевагами свого веб-сайту

Приклад веб-сайту Pinterest

Pinterest дозволяє легко спрямовувати підписників з інших веб-сайтів або блогів, які ви можете мати, за допомогою вбудованої кнопки Pinterest. Більше того, більшість веб-сайтів навіть дозволяють запускати плагіни, які безпосередньо посилаються на вашу сторінку Pinterest із будь-якої публікації, яку ви публікуєте. Якщо у вас є віддані послідовники в іншому місці, то має сенс запросити їх на свою сторінку в Pinterest. Тим не менш, додавання віджету профілю на інші веб-сайти виявляється ще більш привабливим, відображаючи до 30 ваших останніх шпильок замість простої кнопки посилання. Віджет надає потенційним фоловерам швидкий огляд вашого профілю та того, що вони регулярно бачитимуть, якщо натиснуть кнопку підписатися.

Порада No7: покращуйте свої популярні сторінки

Підручники з соціальних мереж на Pinterest

Багато членів вважають за краще дотримуватися конкретних дощок, а не реальних користувачів, щоб уникнути затоплення їх корму небажаним матеріалом. З огляду на це, просування ваших найкращих дошок до моря користувачів допоможе вам отримати визнання і, таким чином, збільшить кількість ваших підписників. Спробуйте відвідати сторінку бренду, щоб переглянути найпопулярніші дошки.

Порада №8: Якість над кількістю.

Зосередьтеся на якісній липкій панелі

Фоловери хочуть візуальної стимуляції та вау-фактора, коли вони переглядають сторінку. Підтримка дощок свіжими - з якісними зображеннями - збільшує видимість та допомагає забезпечити зацікавленість ваших послідовників. Витрата часу на створення оригінальних зображень, будь то за допомогою спеціальної цифрової камери чи просто смартфона, є ще більш корисною, якщо врахувати, що ви створюєте самостійно, ваш профіль буде вказаний як джерело вмісту, незалежно від того, як часто інші його закріплюють або діляться.

Порада №9. Кількість теж не страшна.

Дошки Pinterest

Хоча закріплення занадто великої кількості зображень має тенденцію до того, що ваша сторінка виглядає як би, таким чином стримуючи потенційних фоловерів, розріджена сторінка по суті робить те саме. Уважно стежте за кількістю шпильок на дошках, одночасно підтримуючи вміст на рівні, допомагає залучити трафік. Кожного разу, коли ви закріплюєте зображення, Pinterest рекомендує безліч дощок, що мають однакові інтереси та шпильки. Навпаки, якщо ви часто публікуєте публікації, Pinterest починає рекомендувати ваші особисті дошки користувачам, які закріплюють подібні зображення. Рекомендації рівних послідовників; просто як це.

Порада No10: Використовуйте свята та особливі події

Четверте липня

Якщо наближається велике свято - наприклад, 4 липня - використовуйте його на свою користь та адаптуйте свій вміст до свята. Розміщення цікавих ідей, що стосуються майбутнього свята, приваблює користувачів, які хочуть оживити подію. Чим більше членів ви залучите до своїх дощок на тему свят, тим більше членів ви, мабуть, зможете переглянути інші дошки вмісту. Подібно до широкомасштабної стратегії реагування на те, що популярне, святкові дні стають вартим користі ресурсом, коли ви прагнете розширити свою кількість фанів.

Останні повідомлення