Як відновити контакти Google

Антоніо Гіллем / 123RF

Якщо ви користуєтеся Gmail, можливо, у вас був момент шоку, коли ви відкривали контакти, сподіваючись написати електронний лист старому другові чи колезі, лише побачивши, як на ваш екран висипається лавина імен та адрес. Звідки вони всі взялися? Подібно до кошиків продуктових оголошень, що з’являються в поштових скриньках щотижня, контакти Gmail швидко накопичуються, наслідком того, що за замовчуванням Gmail додає до своїх контактів кожну особу, якій ви надсилаєте електронну пошту.

Має сенс, що вам може знадобитися час від часу обрізати список, але що, як випадково видалити важливий контакт? Відновлення втрачених контактів - це простий процес, хоча він має деякі обмеження. Ми покажемо вам, як це зробити. І якщо вам потрібні інші поради, щоб максимально використати свій обліковий запис Gmail, ми також отримаємо посібник із цього.

Як відновити контакти

Хороша новина полягає в тому, що ви можете відновити видалені контакти; погана новина полягає в тому, що ви можете скасувати зміни у своїх контактах лише до 30 днів після того, як вони відбудуться.

Спочатку перейдіть до контактів Google.

Клацніть Більше, тоді Скасувати зміни.

У вас є різні варіанти часового періоду, до якого ви хочете повернутися. Виберіть час, а потім натисніть Підтвердьте.

Це по суті перемотує годинник у списку контактів. Це означає, що контакти, додані вами після цього часу, не відображатимуться. Щоб обійти це, Google рекомендує експортувати контакти, перш ніж повертати час назад, щоб ви могли додати їх пізніше.

Експорт контактів

Йти до Контакти Google.

Клацніть Більше, тоді Експорт.

Якщо ви хочете експортувати лише певні контакти, поставте прапорці поруч із їхніми іменами та натисніть Експортувати.

Виберіть, як зберегти контакти у вигляді файлу CSV, залежно від того, якщо ви хочете експортувати в обліковий запис Google або Microsoft Outlook, або vCard (віртуальний файл контактів) для інших служб.

Імпортування контактів

Спочатку перейдіть до Контакти.

Клацніть Більше, тоді Імпорт.

Клацніть Виберіть файл.

Виберіть файл CSV (якщо імпортується з Gmail). Якщо ви імпортуєте контакти з іншої служби електронної пошти (наприклад, Outlook), виберіть службу, з якої потрібно імпортувати, і натисніть Погоджуюсь, підемо!

Клацніть Імпорт.

Увійдіть за допомогою відповідних облікових даних для входу та натисніть Погодьтеся.

Завдяки цьому ви можете відновити будь-які контакти, втрачені під час повернення до старого списку контактів.

Останні повідомлення