Як видалити бета-версію iOS з вашого iPhone за лічені хвилини

Перша офіційна ітерація iOS 11 нарешті вже тут, але для деяких з вас вона вже була на вашому телефоні - принаймні в бета-формі. Якщо ви готові відмовитися від бета-версії та перейти на справжню річ, ми підготували цей посібник із видалення бета-версії iOS із вашого iPhone.

По-перше, зробіть резервну копію телефону так само, як зазвичай. Щоб видалити бета-версію, вам потрібно перевести iPhone у режим відновлення, а це означає, що все на вашому телефоні буде стерто. Apple спростила процес відновлення як із iTunes, так і з iCloud, тому переконайтеся, що ваша резервна копія нещодавно.

Після створення резервної копії iPhone переконайтеся, що на вашому комп’ютері встановлена ​​найновіша версія iTunes. Зазвичай програма повідомляє вас, коли доступне оновлення, але якщо ви деякий час ігнорували оновлення, перейдіть на сайт завантаження Apple, щоб встановити останню версію програмного забезпечення.

Після цього перейдіть до Налаштування і натисніть на Загальні вкладку. Як тільки ви увійдете, перейдіть до Профілі і ви побачите бета-версію iOS під Профіль конфігурації. Натисніть на бета-версію та натисніть Видалити.

Потім підключіть iPhone до комп’ютера через USB, поки ви переведете пристрій у режим відновлення. Якщо ви користуєтесь iPhone 6S або старішою версією, одночасно утримуйте кнопки живлення та домашню кнопку, доки екран не стане чорним і не з’явиться логотип Apple. Якщо ви використовуєте iPhone 7 або новішу версію, одночасно натискайте кнопку живлення та кнопки зменшення гучності, поки не з’явиться логотип Apple.

Після цього iTunes повідомить, що виявив iPhone у режимі відновлення. Потім рекомендується відновити телефон, що саме ви хочете зробити. Це в основному скине ваш пристрій до початкових заводських налаштувань, і після цього iTunes оновить ваш телефон найновішою доступною операційною системою (в даному випадку iOS 11).

Після відновлення телефону вам доведеться пройти ті самі дії, що й під час першого розпакування iPhone. На щастя, ви зможете відновити телефон так, як у вас було - все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку підтвердження, коли телефон запитає, чи хочете ви відновити резервну копію з iCloud або iTunes.

Девід Коген - постійний співробітник Digital Trends - веде TheUnlockr, популярний технічний блог, який фокусується на новинах, порадах та підказках, а також на новітніх технологіях. Ви також можете знайти його в Twitter, обговорюючи останні технологічні тенденції.

Останні повідомлення