Як підключити Airpods до вашого комутатора Nintendo

Наразі Apple AirPods є досить звичним явищем завдяки простоті використання та зручності. Багато домогосподарств, ймовірно, мають різноманітну електроніку, яка дозволяє підключати до них AirPod, наприклад, сучасні консолі. Підключити AirPods до такої системи, як комутатор Nintendo, не так просто, як синхронізувати їх з вашим iPhone, але це можливо, якщо у вас є відповідні елементи.

Якщо ви намагалися синхронізувати AirPods з комутатором, як із iPhone, ви помітите, що це не працює. Це пов’язано з тим, що комутатор Nintendo не підтримує Bluetooth. На щастя, цей посібник містить усі кроки, необхідні для використання AirPods з Nintendo Switch - незалежно від того, чи використовуєте ви оригінальну модель або Switch Lite.

Рекомендована література:

  • Огляд Apple AirPods Pro: найкращі друзі
  • Як підключити AirPods до PS4
  • Найкращі аксесуари Nintendo Switch на 2020 рік

Сторонні ключі

Головне, що вам потрібно знати про використання AirPods з Nintendo Switch, це те, що ви повинні мати сторонній ключ, щоб їх синхронізувати. Іншими словами, комутатор не виявляє AirPods без приймача Bluetooth. На вибір є кілька різних ключів, але ми рекомендуємо адаптер Bluetooth HomeSpot. Інші корисні ключі включають Bluetooth-адаптер Gulikit та Bluetooth-адаптер ZIOCOM.

Оскільки комутатор не містить жодних внутрішніх функцій, що дозволяють підтримувати Bluetooth, використання адаптера - єдиний спосіб синхронізувати AirPods із системою.

Синхронізація AirPods за допомогою адаптера

Який би адаптер ви не вибрали, процес синхронізації відносно однаковий у більшості одиниць. Адаптери призначені для роботи з комутатором як в ручному, так і в закріпленому режимі. За допомогою HomeSpot вам потрібно буде підключити стандартну деталь USB до док-станції, а потім підключити до неї адаптер USB-C, щоб система виявила AirPods. Це трохи неприємно, якщо дві речі підключити одна до одної збоку док-станції, але це невелика ціна за бездротові навушники.

Адаптер має дві кнопки по обидва боки, кожна з яких працює з різною гарнітурою. Це означає, що ви можете одночасно використовувати дві гарнітури Bluetooth. Коли ви будете готові до синхронізації, увімкніть систему, і адаптер буде готовий до підключення до бездротового пристрою. Перетворіть AirPods в режим сполучення, помістивши їх у футляр, відкривши кришку та натиснувши маленьку кнопку в центрі корпусу. Переконайтеся, що AirPods знаходяться в зоні дії адаптера. Якщо все зробити правильно, адаптер HomeSpot засвітиться зеленим кольором, і тепер ви будете чути звук через AirPods.

Процес працює однаково при використанні адаптера з перемикачем у ручному режимі. Просто підключіть адаптер до нижньої частини комутатора і виконайте ті самі дії, перераховані вище. Недоліком використання адаптера в ручному режимі є те, що ви не можете одночасно заряджати систему, тому переконайтеся, що ваш комутатор має достатній час автономної роботи, перш ніж використовувати з ним AirPods.

Використовуючи адаптер у закріпленому режимі, ви не можете регулювати гучність за допомогою самого телевізора. Вам потрібно буде відрегулювати гучність за допомогою кнопок регулювання гучності вгорі. Крім того, не забудьте від'єднати все від док-станції, якщо ви хочете, щоб аудіо знову надходило через телевізор.

Останні повідомлення